č.d. 38, Kunštát
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Mého pohledu nejlepší doktor co jsem poznala. A lidé kolem něho v ordinaci také.
Diky moc za vaší práci.

Umístění: jiné místo Jiný

Velmi milý a sympatický p.doktor byla jsem tam sice se synem párkrát ale jeho přatelský přístup a empatické jednání hodnotím kladně nemá zrovna jednoduchou situaci a i tak je schopný zastat skvěle svou práci a toho si cením ,vím o čem mluvím a proto mi nedá tohle napsat.

Umístění: jiné místo

Pozorný, vnímavý, vtipný, ohleduplný Pan doktor.
Jsem velmi spokojena s jeho přístupem i s péčí, kterou poskytuje.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

Dávám všech 5* za to, jak je příjemný, milý, vtipný, velice ochotný a hlavně nedává zbytečně antibiotika a doporučuje spíše přírodní metody a když potřebuji, poradí i mě.. Za mě nejlepší dětský lékař jakého jsem kdy poznala!!!!

Dala bych nula hvězdiček, kdyby to šlo. Přišla jsem jako téměř už nemohoucí a nechodící člověk s rozjetou boreliózou. Byla mi už měsíc předtím ukončena léčba na infekčním oddělení, antibiotikální. Vůbec nezabrala a stále se mi přihoršovalo. Byla jsem neustále přesvědčována lživými výroky státního zdravotnictví, že tato léčba byla dostatečná a jsem vyléčená. Nebyla to pravda, bylo mi příšerně, horečky a teploty, které neustávaly, bolesti všeho - svalů a kloubů, hlava jako střep, motání se, světloplachost, že ani přes brýle se nešlo dívat. Dala jsem tedy na radu známého a dala šanci celostní medicíně. Měření probíhalo nějakým přístrojem, stálo 800,- a vyhodilo nesmysl, že mám syfilis. Udělala jsem si potom domácí test na syfilis a samozřejmě úplně čistý. Zato tam nevyšly borelie a chlamydie, kterých jsem byla plná. Plazmový generátor jsem navštívila 4x a žádné zlepšení. Jen jsem tím ztratila čas a dovolila bakteriím poputovat dál k orgánům. Stav se dále zhoršoval. Ale antibiotika pan doktor Lukeš zamítnul, že prý jsem jich měla už hodně. Takže stejně jako státní zdravotnictví, které tuto rozběhlou nemoc nechce a neumí léčit dostatečně. Dal nám i kapky z konopí, kolostrum a čaj a nevím co...první, co se mě ptal bylo, co mě trápí a zda mám přítele. Dost neprofesionální, bylo mi tak zle, že jsem byla odkázaná na pomoc druhých a on se ptá na tohle. Vůbec mi nepomohl, naopak jsem tím ztratila strašně moc času. Nedoporučuji (o další měsíc později mi byly jinde provedeny testy z krve a naštěstí jsem objevila jiného, dobrého lékaře, který mi předepsal dobrou a hlavně DOSTATEČNĚ DLOUHOU antibiotickou léčbu a po cca 6-8 týdnech stálého užívání jsem cítila velký rozdíl, po dalším měsíci užívání se cítím téměř zdravá a s dobrými jaterními testy). Celostní medicína zde opravdu ani v nejmenším nepomohla, jen od peněz v peněžence

Děkuji moc,panu doktoru Lukešovi- nebyla jsem u něj poprvé.
Je mi 35 let mám dle odborníků v revmatologii v Praze-systémové onemocnění pojiva + Sjorgenův syndrom+revmatoidní artritidu+ Každý z nás má možnost výběru. Souhlasím s paní Lenkou S.
Teprve až si člověk opravdu sáhne na dno-bolest, suchost sliznic, otoky, časté infekty, opakované punkce dutin, operace vedlejších nosních dutin- POCHOPÍ
Jak nám má naše tělíčko vyjádřit, že se s námi něco děje??? Jak má říct, že se mu nelíbí to, co jíme, pijeme, jak jsme stále ve stresu, málo spíme?? Je to způsob vyjadřování----nemoc. Uvědomila jsem si, že právě infekce přichází po větším fizyckém nebo psychickém vypětí--atd. Pan doktor mě zná od narození, takže je to jednodušší- bohužel odešel do důchodu a já se ptám kam budou chodit moje děti??? S přáním pevného zdraví... Markéta L.

Vše je jen na vašem rozhodnutí ten přístroj jsem měla možnost na sobě vyzkoušet už před 8 lety v Praze a úspěch byl nuloví a částky byli astronomické. U pana doktora nám zachránil život už dvakrát jednou dceři a jednou mě. Myslím že to negativní vychází z nás stále bereme to že jak máme zaplatit za zdraví tak se nám nechce ale když vás potká opravdu něco vážného co vám změní život pak uděláte cokoliv a budete rádi že je tu někdo jako pan doktor Lukeš. Snaží se vždy pomoci a taky není bůh je to člověk kterého si vážím a věřím, že pár negativních lidí ho od jeho práce neodradí. Děkuji Sviastynová

Pan doktor je výborný pediatr. Nestrká nikomu zbytečně antibiotika, ale rád doporučí přírodní doplňky k léčbě. Je velice příjemný, vtipálek. Vždycky jsem k němu ráda chodila. Trpím na záněty močových cest a pan doktor mi doporučil a vysvětlil věci, které by jiný neřekl, za což jsem velmi vděčná. Zbavil mě obřích problémů s krkem a díky tomu jsem nemusela na operaci.
Jako dětského lékaře ho můžu jedině doporučit!!!

Slyšeli jsme o panu dr. Lukešovi samé pozitivní reakce ohledně odparazitování. /Nepopisuji pana dr. jako dětského lékaře, ale jako alternativní medicínu na zbavení těla parazitů/.Vše jsme v Kunštátě absolvovali a samozřejmě platili nemalé částky. Vše proběhli bez vyšetření, odběru krve-pouze na základě jakéhosi přístroje, který zaznamenával parazity. Měli jsem jich dle přístroje plno. Po absolvování jsem osobně nepociťovala žádné zlepšení. Šla jsem sama na odběry a byla mi zjištěna silná borelióza z krve a údajně u pana dr. jsem žádnou boreliózu v těle neměla a opakovaně jsem se ptala....Takže mohu říct, že jsou to zcela vyhozené peníze a pomoc žádná!!Proto nedoporučuji. Navíc na nás pan dr. působil roztržitě. Chtěl přinést zprávy od dr., pak nic nechtěl, zmatky v termínech při objednávání apod. Prostě ztráta času a peněz. Nedoporučuji!!!

byla jsem u tohoto lekare objednána kvůli rady s odparazitováním.Udělal vyšetření na podivném přístroji a napsal mi asi 11 parazitů bez odběru krve.Měla jsem ale předtím odběry v laboratoři, které se s těmito vůbec neshodovaly.Pan doktor si účtoval 1 100 Kč za nic.Chtěla jsem nějaký lék na parazity a to mi dát nechtěl, že až prý po plazmě, že vibrace likvidují parazity.To jsem odmítla, takže bez léků a peníze pryč. A to jsem tam jela 45 km z Brna. Absolutně za nic jsem zaplatila tuto dosti vysokou částku. Alice, Brno