Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 38, Kunštát

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Slíbeno, že dcera může být klidně celou prevenci v nosítku kvůli specifickým potřebám a zažitým násilnostem. Dokonce prislibena účast druhé doktorky, ta tam vůbec nebyla, a nedokázali nám vysvětlit proc. Ve výsledku, na danou hodinu si objednal asi 5 dalších rodin, takže o čase nemohla být řeč (i když jsme navrhovali, ať si klidně ošetří zbylé pacienty, že rádi počkáme a budeme se rozkoukávat v čekárně - odmítl). Na dceru bafnul hned mezi dveřmi, manžela označil za agresivního, když odmítal vydat vzpouzející se vyděšenou dceru, sahal na dceru i přes odpor a jasné NE. Okamžitě agresivní, označil nás za nespolupracující, i když jsme jasně vysvětlovali, co má dcera za sebou, nehledě na to že ji při stresu hrozí zastavení nebo regrese ve vývoji. Za autismus si prý můžeme sami, protože takto jsme si ji vychovali! Dokonce nás vyhodil. Přitom bylo vidět, že stačilo být trochu trpělivý a s dcerou víc pracovat, byla mimořádně dobře naladěná. Takto si respekt opravdu nepředstavuji.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Mého pohledu nejlepší doktor co jsem poznala. A lidé kolem něho v ordinaci také.
Diky moc za vaší práci.

Velmi milý a sympatický p.doktor byla jsem tam sice se synem párkrát ale jeho přatelský přístup a empatické jednání hodnotím kladně nemá zrovna jednoduchou situaci a i tak je schopný zastat skvěle svou práci a toho si cením ,vím o čem mluvím a proto mi nedá tohle napsat.

Umístění: jiné místo

Pozorný, vnímavý, vtipný, ohleduplný Pan doktor.
Jsem velmi spokojena s jeho přístupem i s péčí, kterou poskytuje.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost pravidelné zdravotní prohlídky

Dávám všech 5* za to, jak je příjemný, milý, vtipný, velice ochotný a hlavně nedává zbytečně antibiotika a doporučuje spíše přírodní metody a když potřebuji, poradí i mě.. Za mě nejlepší dětský lékař jakého jsem kdy poznala!!!!

Dala bych nula hvězdiček, kdyby to šlo. Přišla jsem jako téměř už nemohoucí a nechodící člověk s rozjetou boreliózou. Byla mi už měsíc předtím ukončena léčba na infekčním oddělení, antibiotikální. Vůbec nezabrala a stále se mi přihoršovalo. Byla jsem neustále přesvědčována lživými výroky státního zdravotnictví, že tato léčba byla dostatečná a jsem vyléčená. Nebyla to pravda, bylo mi příšerně, horečky a teploty, které neustávaly, bolesti všeho - svalů a kloubů, hlava jako střep, motání se, světloplachost, že ani přes brýle se nešlo dívat. Dala jsem tedy na radu známého a dala šanci celostní medicíně. Měření probíhalo nějakým přístrojem, stálo 800,- a vyhodilo nesmysl, že mám syfilis. Udělala jsem si potom domácí test na syfilis a samozřejmě úplně čistý. Zato tam nevyšly borelie a chlamydie, kterých jsem byla plná. Plazmový generátor jsem navštívila 4x a žádné zlepšení. Jen jsem tím ztratila čas a dovolila bakteriím poputovat dál k orgánům. Stav se dále zhoršoval. Ale antibiotika pan doktor Lukeš zamítnul, že prý jsem jich měla už hodně. Takže stejně jako státní zdravotnictví, které tuto rozběhlou nemoc nechce a neumí léčit dostatečně. Dal nám i kapky z konopí, kolostrum a čaj a nevím co...první, co se mě ptal bylo, co mě trápí a zda mám přítele. Dost neprofesionální, bylo mi tak zle, že jsem byla odkázaná na pomoc druhých a on se ptá na tohle. Vůbec mi nepomohl, naopak jsem tím ztratila strašně moc času. Nedoporučuji (o další měsíc později mi byly jinde provedeny testy z krve a naštěstí jsem objevila jiného, dobrého lékaře, který mi předepsal dobrou a hlavně DOSTATEČNĚ DLOUHOU antibiotickou léčbu a po cca 6-8 týdnech stálého užívání jsem cítila velký rozdíl, po dalším měsíci užívání se cítím téměř zdravá a s dobrými jaterními testy). Celostní medicína zde opravdu ani v nejmenším nepomohla, jen od peněz v peněžence

Děkuji moc,panu doktoru Lukešovi- nebyla jsem u něj poprvé.
Je mi 35 let mám dle odborníků v revmatologii v Praze-systémové onemocnění pojiva + Sjorgenův syndrom+revmatoidní artritidu+ Každý z nás má možnost výběru. Souhlasím s paní Lenkou S.
Teprve až si člověk opravdu sáhne na dno-bolest, suchost sliznic, otoky, časté infekty, opakované punkce dutin, operace vedlejších nosních dutin- POCHOPÍ
Jak nám má naše tělíčko vyjádřit, že se s námi něco děje??? Jak má říct, že se mu nelíbí to, co jíme, pijeme, jak jsme stále ve stresu, málo spíme?? Je to způsob vyjadřování----nemoc. Uvědomila jsem si, že právě infekce přichází po větším fizyckém nebo psychickém vypětí--atd. Pan doktor mě zná od narození, takže je to jednodušší- bohužel odešel do důchodu a já se ptám kam budou chodit moje děti??? S přáním pevného zdraví... Markéta L.

Vše je jen na vašem rozhodnutí ten přístroj jsem měla možnost na sobě vyzkoušet už před 8 lety v Praze a úspěch byl nuloví a částky byli astronomické. U pana doktora nám zachránil život už dvakrát jednou dceři a jednou mě. Myslím že to negativní vychází z nás stále bereme to že jak máme zaplatit za zdraví tak se nám nechce ale když vás potká opravdu něco vážného co vám změní život pak uděláte cokoliv a budete rádi že je tu někdo jako pan doktor Lukeš. Snaží se vždy pomoci a taky není bůh je to člověk kterého si vážím a věřím, že pár negativních lidí ho od jeho práce neodradí. Děkuji Sviastynová

Pan doktor je výborný pediatr. Nestrká nikomu zbytečně antibiotika, ale rád doporučí přírodní doplňky k léčbě. Je velice příjemný, vtipálek. Vždycky jsem k němu ráda chodila. Trpím na záněty močových cest a pan doktor mi doporučil a vysvětlil věci, které by jiný neřekl, za což jsem velmi vděčná. Zbavil mě obřích problémů s krkem a díky tomu jsem nemusela na operaci.
Jako dětského lékaře ho můžu jedině doporučit!!!

Slyšeli jsme o panu dr. Lukešovi samé pozitivní reakce ohledně odparazitování. /Nepopisuji pana dr. jako dětského lékaře, ale jako alternativní medicínu na zbavení těla parazitů/.Vše jsme v Kunštátě absolvovali a samozřejmě platili nemalé částky. Vše proběhli bez vyšetření, odběru krve-pouze na základě jakéhosi přístroje, který zaznamenával parazity. Měli jsem jich dle přístroje plno. Po absolvování jsem osobně nepociťovala žádné zlepšení. Šla jsem sama na odběry a byla mi zjištěna silná borelióza z krve a údajně u pana dr. jsem žádnou boreliózu v těle neměla a opakovaně jsem se ptala....Takže mohu říct, že jsou to zcela vyhozené peníze a pomoc žádná!!Proto nedoporučuji. Navíc na nás pan dr. působil roztržitě. Chtěl přinést zprávy od dr., pak nic nechtěl, zmatky v termínech při objednávání apod. Prostě ztráta času a peněz. Nedoporučuji!!!