Masarykovo nám. 201, Uherský Brod

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemný pan doktor, perfektně vybavená ordinace moderními přístroji, všechno vysvětlí podrobně. Operace šedého zákalu. Naprostá spokojenost!!

Pan doktor je moc příjemný a výborný odborník. Jediná vada ,která mi hodně komplikuje život je, že neobjednává pacienty na osmou hodinu ranní a tím mou nemocnou maminku nemůže odvézt dcera. Jezdíme taxíkem, což stojí 700 a dnesk po nekonečném čekání na sanitku mi maminka málem zkolabovala. Při tom na osum hodim ráno nás dcera odveze a přiveze domů a stihne odjet na odpolední do své ordinace. Příjde mi nepochopitelné,že nejde udělat jednou za rok vyjímku. No ale máme taxíky tak si zaplatíme, sanitku už zkoušet opravdu nebudu.

Já i moje rodina jsme dlouhletí pacenti a s panem doktorem jsme velmi spokojeni. Můžeme jen doporučit.

Pan doktor je velmi milý a opravdu na svém místě. Bohužel mám i špatnou zkušenost, ale za tu bohužel nemůže on ale jeho sestra. Syn měl zánět v oku (tekl mu hnis a neustále slzy). Během dvou dnů nám sestra 6x řekla, že to máme zkusit později, protože má objednané lidi. Nakonec mi řekla že nás nevezme. Byla jsem nucena jít k paní doktorce Sikorové, která nás 5 minut před ordinační dobou přijala i přesto, že v čekárně byli další dva pacienti.

Lékař na svém místě!

Je hluboce lidský a velmi rozumí tomu co dělá a nejen to rozumí i lidem

Ochotný, milý, klidný !!! Myslím ,že lékař na pravém místě! Pacientovi se věnuje s největší péčí a neuspěchaně! Umí to i s dětmi i s dospělými. Nikdy jsem na něj neslyšela jedinou, byť malou stížnost. Nejsem jeho známá, že bych ho proto chválila. Jsem obyčejný řadový pacient. Sestřička velmi příjemná a ochotná.

Odborník, hodný, klidný, pečlivý,100%.

Pan doktor Krejčiřík je profesionál na svém místě.Čekárna u něj pořád praská ve švech takže myslím že je to velmi dobrý doktor.Vstřícný a ochotný,sestřička taky.

pan doktor je velmi mily a ochotný klidas profesional na svem miste uz lety ho nastevujeme s celou rodinou opravdu super muzu jenom doporucit.