Adresa

Ordinace
Masarykovo nám. 201, Uherský Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: Ordinace Jiný

Velmi příjemný pan doktor, perfektně vybavená ordinace moderními přístroji, všechno vysvětlí podrobně. Operace šedého zákalu. Naprostá spokojenost!!

J

Pan doktor je moc příjemný a výborný odborník. Jediná vada ,která mi hodně komplikuje život je, že neobjednává pacienty na osmou hodinu ranní a tím mou nemocnou maminku nemůže odvézt dcera. Jezdíme taxíkem, což stojí 700 a dnesk po nekonečném čekání na sanitku mi maminka málem zkolabovala. Při tom na osum hodim ráno nás dcera odveze a přiveze domů a stihne odjet na odpolední do své ordinace. Příjde mi nepochopitelné,že nejde udělat jednou za rok vyjímku. No ale máme taxíky tak si zaplatíme, sanitku už zkoušet opravdu nebudu.

O
Ověřený profil

Já i moje rodina jsme dlouhletí pacenti a s panem doktorem jsme velmi spokojeni. Můžeme jen doporučit.


Ověřený profil

Pan doktor je velmi milý a opravdu na svém místě. Bohužel mám i špatnou zkušenost, ale za tu bohužel nemůže on ale jeho sestra. Syn měl zánět v oku (tekl mu hnis a neustále slzy). Během dvou dnů nám sestra 6x řekla, že to máme zkusit později, protože má objednané lidi. Nakonec mi řekla že nás nevezme. Byla jsem nucena jít k paní doktorce Sikorové, která nás 5 minut před ordinační dobou přijala i přesto, že v čekárně byli další dva pacienti.


Lékař na svém místě!


Je hluboce lidský a velmi rozumí tomu co dělá a nejen to rozumí i lidem


Ochotný, milý, klidný !!! Myslím ,že lékař na pravém místě! Pacientovi se věnuje s největší péčí a neuspěchaně! Umí to i s dětmi i s dospělými. Nikdy jsem na něj neslyšela jedinou, byť malou stížnost. Nejsem jeho známá, že bych ho proto chválila. Jsem obyčejný řadový pacient. Sestřička velmi příjemná a ochotná.


Odborník, hodný, klidný, pečlivý,100%.


R

Pan doktor Krejčiřík je profesionál na svém místě.Čekárna u něj pořád praská ve švech takže myslím že je to velmi dobrý doktor.Vstřícný a ochotný,sestřička taky.


K

pan doktor je velmi mily a ochotný klidas profesional na svem miste uz lety ho nastevujeme s celou rodinou opravdu super muzu jenom doporucit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti