Seifertova 3, Blansko
MEDICA 111, s.r.o. (mapa)

Dobrý den jsem v péči pana doktora Klepala od roku 1998 tak že již mnoho let,jemu děkuji za to, že potíže které mám od dopravní nehody kterou jsem nezvinil jsou v snesitelné míře, a zatím je nemusím řeši operací páteře.Kéž by bylo takových lékařů víc.

Pan doktor Klepal,je skvělý člověk i lékař.
S naprosto profesionálním a lidským přístupem u pana doktora jsem absolutně spokojená.
Vděčím mu za život!!!
Velké díky pane doktore Klepale.
Mohu všem jen doporučit.
Drahoslava Fillová

Kéž by bylo takových doktorů jako je on více!
Vše dokáže vysvětlit, je velice ochotný a snaží se pro pacienta udělat maximum.
Pana doktora můžu jen doporučit :-)

Velice příjemný člověk, z méh pohledu velmi dobrý lékař s lidským přístupem, pacient u něj nemá pocit, že obtěžuje, s léčením jsem byla nadmíru spokojená

Pan doktor je vynikající lékař,ale také vynikající člověk. I když jsem změnila před třemi roky bydliště, tak tohoto pana doktora bych nevyměnila. Je pečlivý, vynikající odborník, vše mi vysvětlí , jsem po mozkové příhodě a moje myšlení je trošku horší, ale oan doktor je velmi trpělivý. Já mohu říct, že pan doktor Klepal je nejen vynikajícím neurologem,ale pro mě je i psychologem.

pan doktor je odbornik, vse vysvetli a je velmi trpelivy a laskavy

S naprosto profesionálním a lidským přístupem pana doktora jsem absolutně spokojen, až nadšen.
V případě potřeby detailně a na potřebné úrovni vše vysvětlí, a to i klidně opakovaně ( i dalším lidem např. mojí manželce podstatu a rizika operačního zákroku který musím podstoupit). Na každého pacienta má rezervovaný čas, čekání je i pro zaměstnaného člověka únosné, za poslední dva roky jsem nikdy nečekal déle, než 15 minut přes dobu, na kterou jsem byl objednán.

Říká věci na rovinu, což chápu, že se důchodcům kteří si chtějí jn popovídat moc nelíbí. (zkušenost z čekárny, kde odcházející mrmlal, že dostal napsáno málo prášků, a že doktor ho nevzal přednostně dřív, než byl objednán, protože před ním byli dva "mladí"...)

Je mi líto, ale pan doktor Kelpal mne zklamal, dlouhé objednací lhůty, naprostá absence empatie, na moji připomínku byl arogantní, můj stav se nelepší, naopak zhoršuje, budu to řešit změnou lékaře.

Pana doktora navštěvuji asi 2 rokem,z mého hlediska je to velmi dobrý lékař a s jeho přístupem a ochotou k pacientům jsem nad míru spokojen a mohu ho vřele doporučit i ostatním.Kdyby každý lékař byl tak ochotný jako Mudr Klepal.

Pan doktor je velmi příjemný člověk, všechny své léčebné postupy vysvětlí, dlouho jsem se nesetkala s takovým lékařem.