Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: MEDICA 111, s.r.o. Jiný

je mi to líto, že nebudu pana doktora chválit jako jeho spolužák /ortoped/, ale přišla jsem akutně s velkými bolestmi /lehání, vstávání, otáčení, i chůze/, ale měsíc jsem musela čekat na magnetickou rezonanci a když jsem přišla s výsledkem, ani se mne /lékař/ neoptal, jestli se něco změnilo a jak se mi daří ohledně mých potíží......prý mám být ráda, že to není na operaci a s žádankou na rehabilitace ukončeno.......

Umístění: MEDICA 111, s.r.o. Jiný

S doktorem nemám sebemenší problém, je výborný a profesionální, ale objednat se k němu mě stojí nervy. Sestra protivná, prášky nechce poslat protože je podle ní beru moc často, ano madam, protože mám bolesti a k vám se nedá kloudně objednat. Je to samozřejmě i dobou koronaviru. Byl mi dvakrát zrušen termín skrz lockdown. Za což nemůžete, ale arogance mi teda od bolesti nepomůže.

Bez zájmu a snahy pomoci. Neporadí, špatně komunikuje, je až agresivní vůči pacientovi. Nemá žádný význam jej navštívit.

Dobrý den jsem v péči pana doktora Klepala od roku 1998 tak že již mnoho let,jemu děkuji za to, že potíže které mám od dopravní nehody kterou jsem nezvinil jsou v snesitelné míře, a zatím je nemusím řeši operací páteře.Kéž by bylo takových lékařů víc.

Pan doktor Klepal,je skvělý člověk i lékař.
S naprosto profesionálním a lidským přístupem u pana doktora jsem absolutně spokojená.
Vděčím mu za život!!!
Velké díky pane doktore Klepale.
Mohu všem jen doporučit.
Drahoslava Fillová

Kéž by bylo takových doktorů jako je on více!
Vše dokáže vysvětlit, je velice ochotný a snaží se pro pacienta udělat maximum.
Pana doktora můžu jen doporučit :-)

Velice příjemný člověk, z méh pohledu velmi dobrý lékař s lidským přístupem, pacient u něj nemá pocit, že obtěžuje, s léčením jsem byla nadmíru spokojená

Pan doktor je vynikající lékař,ale také vynikající člověk. I když jsem změnila před třemi roky bydliště, tak tohoto pana doktora bych nevyměnila. Je pečlivý, vynikající odborník, vše mi vysvětlí , jsem po mozkové příhodě a moje myšlení je trošku horší, ale oan doktor je velmi trpělivý. Já mohu říct, že pan doktor Klepal je nejen vynikajícím neurologem,ale pro mě je i psychologem.

pan doktor je odbornik, vse vysvetli a je velmi trpelivy a laskavy

S naprosto profesionálním a lidským přístupem pana doktora jsem absolutně spokojen, až nadšen.
V případě potřeby detailně a na potřebné úrovni vše vysvětlí, a to i klidně opakovaně ( i dalším lidem např. mojí manželce podstatu a rizika operačního zákroku který musím podstoupit). Na každého pacienta má rezervovaný čas, čekání je i pro zaměstnaného člověka únosné, za poslední dva roky jsem nikdy nečekal déle, než 15 minut přes dobu, na kterou jsem byl objednán.

Říká věci na rovinu, což chápu, že se důchodcům kteří si chtějí jn popovídat moc nelíbí. (zkušenost z čekárny, kde odcházející mrmlal, že dostal napsáno málo prášků, a že doktor ho nevzal přednostně dřív, než byl objednán, protože před ním byli dva "mladí"...)