Psychiatrická ambulance
Myslbekova 4, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Doktor je hodný, ale s některými psychosomatickými potížemi si moc neporadí. Rád si povídá, ale zároveň má tendenci k bagatelizaci.

Špatný přístup k pacientovi nemá.Lidský, ve svém oboru moc dobrý a ochotný je.Ale jako soudní znalec má společně se soudem na svědomí mojí svéprávnost...A to mně mrzí.Je to něco co dokáže člověka odepsat.Mám lehkou mentální vadu a tiky, ale problém největší je v lidech v Karlových Varech.Musím trpět, znehodnocování osobnosti, značení za kde co urážky výsměch napadání spojování s kdejakou hloupostí nervový psychický teror, neschopnost policie a správních orgánů řešit neřestníky, atentáty na vztahy (jeden mně na dlouho poznamenal) a atentáty na prvky které mám rád.Proč o ničem takovím a co to se mnou udělalo soud neinformoval to nechápu..

Velmi zkušený a vzdělaný lékař s pochopením pro pacienty,velká míra empatie.
Oblíbený.

Velmi dobrý psychiatr. Naslouchal mi a nasadil léky, které mi opravdu pomáhají. Pana doktora Kalinu doporučuji.

Velmi zkušený a vzdělaný lékař s pochopením pro pacienty,velká míra empatie.
Oblíbený.

velmi dobrý psychiatr

jen málokdo ví o tomto životě více

Myslím že nepomůže, je lhostejný