Petr Jurka, ortoped Čáslav

MUDr. Petr Jurka

Uložit

Ortoped Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Sešikmená pánev ( od narození )

Pan doktor má plno zkušeností a je to znát na sebevědomém vystupování, rozhodném a přímém řešení problémů.
Uvedené vlastnosti mají tu zápornou stránku, že pan doktor je prostě zaměřený na osvědčené ale třeba už dlouho překonané metody, léčení nemocí pohyb. aparátu.
U pana doktora mi chyběla schopnost vnímat individualitu každého pacienta.
Chybí tu schopnost dokázat zpochybnit doposud aplikované, protože sebelepší doktor potřebuje hledat nové odpovědi, aby i zde mohlo dojít k vývoji.
Příkladem - při mé návštěve p. Doktor konstatoval že v dospělém věku s mojí vadou nelze nic dělat.
Páteř je ale živý nástroj schopný regenerace - p. doktor úplně vypustil v potaz každému " hledajícímu " ortopedovi známé cvičení Spirální stabilizace ( SPS system ) rozšířené v každém větším městě, které mi velmi pozitivně ovlivnilo kvalitu života.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

2 měsíce jsem s ním ztrácel čas s bolavým kolenem, na které nešlo došlápnout. Dokud jsem byl ovce, které stačí 2 minutové vyšetření od stolu a předepsání spreje, byl Mudr. Jurka v pohodě. Od chvíle, kdy jsem začal chtít pořádné vyšetření, bral Mudr. Jurka snahu o spolupráci jako osobní útok na své ego. Nepochopil, že nepotřebuji klasické rehabilitace, protože mám svou vlastní fyzioterapeutku - jednu z nejúžasnějších a nejlepších odbornic v ČR, které se koleno opravdu nezdálo, ale právě to pořádné vyšetření. Rázem bouchla jeho nabubřelost, že mu nějaká fyzioterapeutka nebude radit, co má dělat (protože je takový oblastní Bůh a hlavně Mudr.).Jeho repliky v našich vzájemných dialozích byly jako výjev z velmi černé komedie. Zkonstatoval, že s kolenem dohromady nic není a dál už neměl slov, se sestrou házeli už jen kyselé a vzteklé obličeje a léčba pro něj skončila sepsáním jakési zprávy. Má. p. fyzioterapeutka mi dohodila špičkového uznávaného traumatologa, ortopeda, chirurga, který se staral i o naši hokejovou reprezentaci, tento kultivovaný, brilantní lékař s komplexním přístupem mě pořádně prošetřil a hned věděl, co je potřeba. Změny patrné v koleni, problémy s chrupavkou a další věci byly prý patrné už na rentgenu před těmi 2 měsíci z pohotovosti, když jsem si koleno dorazil úrazem, ale musel by je vidět nějaký dobrý doktor. Nyní mě čeká s tímto chirurgem artroskopie a jsem vděčný a pokorný za takovéto lékaře, a takoví páni Jurkové mě spíš opravdu...rozesmutňují. Toť má zkušenost s ním, ale chápu a věřím, že třeba jiným lidem, kteří mu byli sympatičtí, pomohl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Pan doktor je perfektní, sama jsem k němu jako malá chodila a neváhala jsem tam přihlásit i své dvě dcery.
Trochu mi vadí, že v hodině, kdy se ordinuje pro novorozence, je čekárna plná naštvaných důchodců, ale na druhou stanu - každé miminko je tam cca 3-4 minuty, tak se to dá vydržet.


P

Pozdní příchody paní doktorky i sestry, plná čekárna čekajících pacientů, dlouhé pauzy "na kafíčko". Paní doktorka vám napíše, co si řeknete, sestra je protivná, dost se povyšuje. Chtělo by to sepsat nějakou petici nespokojených pacientů, kteří si ztěžují jen v čekárně, ale tím to končí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan doktor mi lečil koleno,1.krok rentgen,operace,rehabilitace,2 roky po operaci koleno bez problému.


Ověřeny pacient

Na http://www.poliklinikacaslav.cz/ordinace.php?ord=ordorto i na dveřích je napsáno:Čt 13:00 - 19:00 (13:00 - 14:00 novorozenci).
Čekárna je plná jiných, starších pacientů. Maminky s dětmi stojí v průchodu, v průvanu.
Když jsem na toto pana doktora upozornila, odsekl, že to má nejradši, když ho někdo poučuje a ještě ke všemu si neumím uklidnit dítě. (s 3-měsíční dcerou jsem ten den byla u třetího lékaře, takže byla nevyspalá a brečela)
A že přeci ty lidi nevyhodí. Na to jsem mu odvětila, jestli je tedy v pořádku, že jsou novorozenci v průvanu a že je to jeho ordinace a měl by si zjednat pořádek. Na to odsekl, ať si najdu jiného ortopeda, že takové pacienty nepotřebuje.
Nehodnotím, posuďte sami....
A. Sixtová


chtěla bych poděkovat panu doktorovi za jeho péči.je velice schopný,skvělý diagnostik,vstřícný.ochotný.muj letitý problém vyřešil a tím mi hodně pomohl,děkuji vaše pacientka urbanová irena.


s prací pana doktora jsem velmi spokojen,je velmi příjemný ,ochotny,slušný,je skvělý diagnostik.všem doporučuji.


pan doktor má velmi pozitivní přístup k pacientum,zajímá má ho jeho práce.je velmi ochotný,sympatický a je dobrý diagnostik.všem doporučuji.


manžel je pacientem pana doktora.pan doktor.je milý,vstřícný a ochotný.dokáže naslouchat problémum pacienta.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti