Chirurgická ambulance a RTG diagnost.
Brněnská 9, Hustopeče

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance a RTG diagnost. Bolest kotníku

Doporučuji!!!

Byl jsem u pana doktora Juráka již několikrát a vždy mi pomohl, je příjemný, ochotný, problém Vám vysvětlí a navrhne nejlepší řešení. V ambulanci jsou i velice milé sestřičky. Bezproblémové parkování hned před budovou kde je ordinace, klimatizovaná čekárna a ordinace a také velice krátká čekací doba. VÝBORNÉ!

S pozdravem Richard Pučálka

Doporučuji, sice je trošinku sadista, ale porod to není. Dá se to vydržet. Práce je ovšem precizní, rychlá a on je moc milý. Vždycky se zasmějeme. Odstranil mi znamínko z obličeje a výrostek z prsu... vše šetrně a diskrétně.... DOPORUČUJI, ale vlastně, nechodte tam, at nemusím dlouho čekat v čekárně :-D

Doporučuji, zbavil mě výrůstku na ruce, sice to bylo bolestivé, ale jinak se o mě moc pěkně staral :)

"STARLING", nehodlám na tomto, již tak dost profláknutém a psychopatickém vyhledavači polemizovat. Leč dám vám jednu radu. Zajděte si do nedaleké městské nemocnice a na chirurgii vás "vyléčí". Porovnejte a pak pište. Apropó, slušní lidé se vždycky, všude podepíší. Poserové a zamindrákovaní idioti jsou vždycky anonimní. A já doufám, že nepatříte do té druhé, nelichotivé kategorie.Trvám na tom, že doktor Jurák je skvělý odborník, který má okolo sebe bezvadnou partu profíků, která vytváří, z nepříjemných životních epizod, přijatelný pocit....

Hodný a ochotný pan doktor, ošetřil me poprvé a s problemy se k němu s důvěrou budu vracet, slabší stránkou se mi jeví nepříjemné sestřičky v jeho ordinaci, přesto doporučuji

Velmi dobrý přístup k pacientům, ochotný pomoci,poradit a odborně ošetřit. Doporučuji využít služby pana doktora. Cením si lidského přístupu ke všem věkovým kategoriím.

Skvělý odborný přístup při chirurgickém zákroku.Perfektně odvedená práce.
Můžu vyjadřovat pouze pozitiva.

Velmi dobrý lékař,na kterého se vždy s důvěrou rád obrátím.Svým lidským a odborným přístupem mi velmi pomohl při léčení úrazu nejen po stránce chirurgické ale i psychické.
Spokojenost vyjadřuji i zdravotnímu personálu jeho ambulance včetně rentgenového pracoviště.

Skvělý lékař.Pěkně to u něj odsýpá,má po ruce rentgen,sádrovnu v ordinaci. S dětmi si povykládá,takže se nebojí.Na pozdrav mi vždy odpověděl a moji nemoci věnoval pozornost.Sestry jsou milé,rychlé a pečlivé,tak jako doktor.

Chtělo by se říct čím lepší vinař, tím horší doktor...to ale zatím u pana doktora neplatí... :-)