Petr Jurák, chirurg Hustopeče

MUDr. Petr Jurák

Uložit

Chirurg Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Brněnská 9, Hustopeče
Chirurgická ambulance a RTG diagnost.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgická ambulance a RTG diagnost. Bolest kotníku

Doporučuji!!!

Byl jsem u pana doktora Juráka již několikrát a vždy mi pomohl, je příjemný, ochotný, problém Vám vysvětlí a navrhne nejlepší řešení. V ambulanci jsou i velice milé sestřičky. Bezproblémové parkování hned před budovou kde je ordinace, klimatizovaná čekárna a ordinace a také velice krátká čekací doba. VÝBORNÉ!

S pozdravem Richard Pučálka


Ověřeny pacient

Doporučuji, sice je trošinku sadista, ale porod to není. Dá se to vydržet. Práce je ovšem precizní, rychlá a on je moc milý. Vždycky se zasmějeme. Odstranil mi znamínko z obličeje a výrostek z prsu... vše šetrně a diskrétně.... DOPORUČUJI, ale vlastně, nechodte tam, at nemusím dlouho čekat v čekárně :-D


K

Doporučuji, zbavil mě výrůstku na ruce, sice to bylo bolestivé, ale jinak se o mě moc pěkně staral :)


K

"STARLING", nehodlám na tomto, již tak dost profláknutém a psychopatickém vyhledavači polemizovat. Leč dám vám jednu radu. Zajděte si do nedaleké městské nemocnice a na chirurgii vás "vyléčí". Porovnejte a pak pište. Apropó, slušní lidé se vždycky, všude podepíší. Poserové a zamindrákovaní idioti jsou vždycky anonimní. A já doufám, že nepatříte do té druhé, nelichotivé kategorie.Trvám na tom, že doktor Jurák je skvělý odborník, který má okolo sebe bezvadnou partu profíků, která vytváří, z nepříjemných životních epizod, přijatelný pocit....


Hodný a ochotný pan doktor, ošetřil me poprvé a s problemy se k němu s důvěrou budu vracet, slabší stránkou se mi jeví nepříjemné sestřičky v jeho ordinaci, přesto doporučuji


P

Velmi dobrý přístup k pacientům, ochotný pomoci,poradit a odborně ošetřit. Doporučuji využít služby pana doktora. Cením si lidského přístupu ke všem věkovým kategoriím.


P

Skvělý odborný přístup při chirurgickém zákroku.Perfektně odvedená práce.
Můžu vyjadřovat pouze pozitiva.


P

Velmi dobrý lékař,na kterého se vždy s důvěrou rád obrátím.Svým lidským a odborným přístupem mi velmi pomohl při léčení úrazu nejen po stránce chirurgické ale i psychické.
Spokojenost vyjadřuji i zdravotnímu personálu jeho ambulance včetně rentgenového pracoviště.


Skvělý lékař.Pěkně to u něj odsýpá,má po ruce rentgen,sádrovnu v ordinaci. S dětmi si povykládá,takže se nebojí.Na pozdrav mi vždy odpověděl a moji nemoci věnoval pozornost.Sestry jsou milé,rychlé a pečlivé,tak jako doktor.


M

Chtělo by se říct čím lepší vinař, tím horší doktor...to ale zatím u pana doktora neplatí... :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti