Chelčického 50/49, Písek
Neurologická ordinace

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Bohužel se musím připojit k názoru pacientů z r. 2009. Nenechá pacienta ani domluvit, nevěří mu.Na druhou stranu od něj slyšíte spoustu předsudkových a fámových osobnostních doměnek, které Vám podsune raz dva. Diagnostika dobrá, hlavně díky maximálnímu přístrojovému využití. O tom, jaké způsoby přístrojové nebo jiné diagnostiky využije pacienta předem neinformuje. Predepise ihned všechna dostupna lekova řešení,což je ve výsledku dost matoucí a zpětné nelze přesně určit,co skutečně pomohlo. Osobně jsem se po pár návštěvách cítila,jak přejeta parnim válcem,raději jsem začala chodit jinam. Skutečně nepotřebují chodit k lékaři,který považuje pacienta za nesvepravneho.

Pane doktore,
mnohokrat dekuji za Vasi peci a Vas pristup. Opet jsem se setkala s citlivym a odbornym jednanim!!

neverim zadnemu negativnimu hodnoceni. pana doktora jsem poznala jako velmi citliveho odornika a specialistu ve svem oboru. zcela urcite ma daleko k aroganci, jak nekteri pacienti popisuji. Pan doktor je mily a schopny lekar, ktery ma zajem prave na zdravi svych pacientu. Zdravi lange.marie@googlemail.com

Jako jeniný z lékařů, které jsem navštívil se mi plně věnoval, nechal provést všechna potřebná vyšetření a přesně diagnostikoval mé zdravotní problémy. Stanocvil léčbu, která je poměrně velice účinná.

Je to jeden z mála nejlepších neurologů v Písku,pokaždé pozná diagnosu je příjemný a ochotný se s pacientem zabývat

děkuji za rychlou a efektivní léčbu
Lenka Vděčná

Bohužel musím konstatovat, že jeho přístup k pacientům je velmi špatný.
Aniž by pacienta řádně vyšetřil, vystaví lékařskou zprávu a odejde za svými soukromými zájmy, skutečné vyšetření pak provede sestra, ale to už je zpráva napsaná.

Jen je mi záhadou , že z 20 hodnocení je jich jen 9 pozitivních a to 7 psaných ze dvou adres. Má snad pan Jiří, Vlastimil Věra, Milan jeden počítač FF.AEC.KC.CDK a pan Vlastík zase vlastní pc s Danou a Janou DB.KDE.AB.KBD.
Pan doktor udělá celou řadu vyšetření, pak vám výsledky pořádně nebo spíše vůbec nevysvětlí, slovo, že tam NIC není mi nestačí, zvlášť když zpráva z odborného pracoviště je na A4, a já pak lítám po jiném specialistovi, který mi to vysvětlí. Možná trošku víc vcítění do pacientů a nebrat je jako negramotné, co se medicíny týká, a vysvětlovat pacientův zdravotní stav, by určitě pomohlo.

...diagnostika mezi dveřmi,za rok léčení žádná změna i když je pravou že mě posílal na x vyšetření přitom po jedné injekci v německu jsem do 20minut opět začala chodit.Pak se člověk nemůže divit že u nás stojí léčba takové peníze!!!
A co se týče osobně pana doktora tak bojm,bojm......náladový,arogantní

je pravda,že s pacientem moc nekomunikuje,ale mě velice pomohl a vděčím mu za to jak chodím