Neurologická ordinace
Chelčického 50/49, Písek

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Tragický přístup k pacientovi. Na doporučující zprávu se ani nepodíval, nezájem o to, kde je problém. Při vysvětlení jak se to stalo, nedůvěra a výsměch ze strany lékaře. Předepsal vyšetření na jinou část než je problematická. Už jsem objednána jinam, a ponižovat se již zde nenechám. Arogantní a nelidský přístup. Lékař má být lidský, což Vám rozhodně chybí!!!

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Naprosto arogantni, povysene chovani. Pacientovi vubec neveri, hodnoty na EMG strili od boku. Neprofesionalni. Podle jeho nazoru je clovek bud ochrnuty nebo zdravy. Nic mezi tim. Zprava uz byla napsana, doktor odesel a sestra dokoncovala vysetreni. Rozhodne nedoporucuju!

Umístění: Neurologická ordinace Jiný

Bohužel se musím připojit k názoru pacientů z r. 2009. Nenechá pacienta ani domluvit, nevěří mu.Na druhou stranu od něj slyšíte spoustu předsudkových a fámových osobnostních doměnek, které Vám podsune raz dva. Diagnostika dobrá, hlavně díky maximálnímu přístrojovému využití. O tom, jaké způsoby přístrojové nebo jiné diagnostiky využije pacienta předem neinformuje. Predepise ihned všechna dostupna lekova řešení,což je ve výsledku dost matoucí a zpětné nelze přesně určit,co skutečně pomohlo. Osobně jsem se po pár návštěvách cítila,jak přejeta parnim válcem,raději jsem začala chodit jinam. Skutečně nepotřebují chodit k lékaři,který považuje pacienta za nesvepravneho.

Pane doktore,
mnohokrat dekuji za Vasi peci a Vas pristup. Opet jsem se setkala s citlivym a odbornym jednanim!!

neverim zadnemu negativnimu hodnoceni. pana doktora jsem poznala jako velmi citliveho odornika a specialistu ve svem oboru. zcela urcite ma daleko k aroganci, jak nekteri pacienti popisuji. Pan doktor je mily a schopny lekar, ktery ma zajem prave na zdravi svych pacientu. Zdravi lange.marie@googlemail.com

Jako jeniný z lékařů, které jsem navštívil se mi plně věnoval, nechal provést všechna potřebná vyšetření a přesně diagnostikoval mé zdravotní problémy. Stanocvil léčbu, která je poměrně velice účinná.

Je to jeden z mála nejlepších neurologů v Písku,pokaždé pozná diagnosu je příjemný a ochotný se s pacientem zabývat

děkuji za rychlou a efektivní léčbu
Lenka Vděčná

Bohužel musím konstatovat, že jeho přístup k pacientům je velmi špatný.
Aniž by pacienta řádně vyšetřil, vystaví lékařskou zprávu a odejde za svými soukromými zájmy, skutečné vyšetření pak provede sestra, ale to už je zpráva napsaná.

Jen je mi záhadou , že z 20 hodnocení je jich jen 9 pozitivních a to 7 psaných ze dvou adres. Má snad pan Jiří, Vlastimil Věra, Milan jeden počítač FF.AEC.KC.CDK a pan Vlastík zase vlastní pc s Danou a Janou DB.KDE.AB.KBD.
Pan doktor udělá celou řadu vyšetření, pak vám výsledky pořádně nebo spíše vůbec nevysvětlí, slovo, že tam NIC není mi nestačí, zvlášť když zpráva z odborného pracoviště je na A4, a já pak lítám po jiném specialistovi, který mi to vysvětlí. Možná trošku víc vcítění do pacientů a nebrat je jako negramotné, co se medicíny týká, a vysvětlovat pacientův zdravotní stav, by určitě pomohlo.