Adresa

Strážovská 976, Kyjov
Nemocnice Kyjov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • endokrinologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
17 názorů

P
Ověřeny pacient

Výborný doktor s dobrým přístupem. Trpělivě vysvětlí, ukáže, má pozitivní přístup, pacienty nestresuje. Funguje s ním komunikace přes sms, v čekárně se příliš dlouho nečeká a po odchodu z jeho ordinace má člověk dobrý pocit. Konečně mi dal správnou dávku hormonů a nebojím se díky němu operace, která mě v buoucnu čeká.


N
Ověřeny pacient

Velmi kvalitní lékař. Na první pohled ví co se děje a také všechny testy udělá jak to správně má být. Své pacienty si pečlivě hlídá a hodnotí je individuálně podle potřeby pacienta. Doporučuji, opravdu spolehlivý doktor, který vás vyslechne a řádně vyšetří.


D
Ověřeny pacient

To ,je strašné. Píši to již po třetí. Do svých 60 let jsem nemohl hodnotit lékaře, protože jsem do té doby žádného nepotřebovat. Až později do mého života zasáhl pan MUDr. Petr Hudeček a to tak, že ještě dnes si mohu užívat svá vnoučata.Dr. Hudeček není jen lékařem na svém místě, ale je i skvělým člověkem..Znám ho i z doby, kdy jako ředitel zahájil obsáhlou modernizaci celého špitálu. Za vše mu patří poděkování a uznání jeho práce.I jeho sestřička je profesionální zdravotní pracovnice, a za celou dobu 15 let, co chodím k nim na kontrolu, jsem se setkal vždy s ochotou a pochopením pro pacienta.


R
Ověřeny pacient

Tento lékař je opravdu vysoce inteligentní a opravdu vzdělaný. Perfektně rozumí své práci, výborně komunikuje, všechno vysvětlí.
Jenže...jeho sestra je problém! Opovržlivě si mě prohlížela od hlavy k patě, mírně přikrčovala nos, jako bych jí smrděla a beze slova přede mnou zavřela dveře, jako bych se jí ani nic nezeptala. Mívala jsem jsem z ní tak nepříjemné pocity, že jsem to u pana doktora vzdala. Dodnes mě to mrzí.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor výborný,jeho sestra by ovšem měla změnit povolání a jít pracovat ke strojům...nemá v ordinaci,kde má kontakt s lidma co dělat....


J
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař,ví,co dělá.Příjemný,vše vysvětlí.Můžu ho absolutně doporučit.Jediná,co mu to tam kazí je sestra,která ani nepozdraví,chová se arogantně.Na otázku,jestli se můžu přeobjednat protože jsem nemohla přijít kvůli práci mi jak jinak než arogantně řekla,že sem se na to vyflákla a bylo to pro ni strašně zatěžko.Nemluvím taky o tykání když si to ten druhý nepřeje.


Odborník na svém místě, který ví co dělá a rozumí svému oboru. Kéž by bylo více takových lékařů.


Tento lékař, je velmi příjemný, přátelský a také vzdělaný, své práci rozumí a vždy umí poradit..jediné co mu kazí možnost hodnocení: nejlepší, je jeho nepříjemná a věčně naštvaná sestra, která mu ztrácí karty, leze do počítače a on pak chudák nerví:D a já jakožto pacient mám dost když sestru pozdravím a ona mě shlédne pohledem od hlavy po patu a otočí se bez pozdravu zpět..


S panekm doktorem jsem spokojen, již několikrát mi pomohl. Jeho přístup je obětavý, odborný a s úsměvem :)


nejlepší lékař s kterým jsem se setkal.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • endokrinologie