Petr Gloza, fyzioterapeut Krnov

MUDr. Petr Gloza

Uložit

Fyzioterapeut Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Karlova Studánka 1, Krnov
Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova Studánka

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Aurikuloterapie (ušní akupunktura) • od 250 kč

Manuální terapie

Tejpování (cena dle spotřeby pásky) • od 2 kč +1 Více


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Sportovní úrazy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • rehabilitační a fyzikální medicína

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Karlova Studánka 1, Krnov

od 250 kč

Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova StudánkaKarlova Studánka 1, Krnov

Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova StudánkaKarlova Studánka 1, Krnov

od 2 kč

Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova StudánkaKarlova Studánka 1, Krnov

Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova Studánka

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

velká spokojenost, takto pečlivý, odborný a osobní přístup najdete jen těžko, vřele všem doporučuji!!!


JE TO OPRAVDU PAN DOKTOR!


Je nejlepší!


Ověřeny pacient

nejpečlivější a nejličtější lékař,který v dnešní době může být!To jsou nejlépe výstižná slova na pana pri.Glozu!O jeho odbornosti nemůže být ani setina pochybnosti!!!!!!Mohu jedině doporučit!


opravdu výborný,pečlivý,také doporučuji


lidský, výborný a pečlivý, ještě jsem nezažila takovýto odborný a osobní přístup lékaře. 100% DOPORUČUJI


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

52 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už dlouho mě trápí občasná ostrá bolest zad na levé či právé lopatce, kdy mi bolest vystřeluje až do hrudi, na levé straně jakoby do srdce. A to je hodně nepříjemný pocit. Stává se mi to nejčastěji večer, když ležím v posteli, je to tak ostrá bolest, že si musím okamžitě lehnout jinak nebo různě protáhnout. Mám mírnou skoliózu páteře, může to s tím souviset nebo bych si měla raději zajít i na kardiologii? Nechci v dané situaci ohledně Covid-19 zbytečně zatěžovat lékaře v nemocnicích.
Děkuji za odpověď a za Váš čas.

Dobrý den, souhlasím s postupem, který navrhla kolegyně. Po vyloučení interních příčin se pravděpodobně bude jednat o blokádu páteře nebo žeber, ať už primární nebo vzniklou druhotně z jiných příčin někde jinde v pohybovém systému, při vadném držení těla atd. S pozdravem MUDr. Petr Gloza, rehabilitační lékař

MUDr. Petr Gloza

Dobrý den, už je to víc jak 3 měsíce,co mě trápí bolest na hrudi mezi prsy, bolest či ztuhlost mezi i na lopatkach(při protažení cítím bolest) a na dotek při zmáčknutí i na zebrech ve předu i z boku a po prsy po menším zmáčknutí také blíže teda k prostredku. Když si lehnu tak cítím bolest spíše na zadech. Občas to na chvíli zmizí. Bolí to spíše při plném nadechu, a to většinou v těch zádech. Také cítím bolest i za krkem, pod klíční kosti. Když se snažím celá protáhnout tak to ve mně všude krupe ale nepomůže. Mám doma 4 měsíční miminko tudíž 4 měsíce po porodu, může to souviset s tím neustálým nošením miminka které už váží přez 7kg?v sedě sedím schrbena, a neustále se k miminku naklanim. Žádné jiné potíže nemám, zrychlené bušení srdce nebo dýchání také ne. Dodám bolest na hrudi není častá spíše mě trápí ty ostatní bolesti. Zkouším různé cviky, jak kdy se mi uleví ale jen na chvíli. Dělám i to, že si stoupnu mezi futra a snažím se podél futra narovnat ale bolí to. Omlouvám se, za takové páté pres deváté a děkuji.

Dobrý den,
je velmi pravděpodobné, že to souvisí s nošením dítěte. Jak již bylo řečeno, nejlepší by bylo navštívit výborného fyzioterapeuta, ale i rehabilitace včetně kvalitního cvičení je pouze určitou náplastí na řešení Vašich problémů (ovšem každá, i když jen částečná pomoc je dobrá). Problémem je prozatimní trvalé přetěžování určitých částí pohybového systému péčí o dítě. Je to podobné, jako kdybyste si po jakékoli namáhavé práci neodpočinula. Než se svaly stačí zregenerovat, už je znovu a opakovaně zatěžujete. Tím může docházet i k různým funkčním blokádám páteře nebo žeber, které zotavování pohybového systému, až do svého odstranění (to může být to křupání), zbrzdí. A toto přetěžování pohybového systému je u Vás každý den - jako protiváha by tomu teoreticky měla odpovídat i přiměřená doba, věnovaná cvičení a pasivnímu odpočinku, což se v praxi asi hůř realizuje. K šetrnějšímu používání zad by také mohly pomoci některé prvky tzv. Školy zad - jak se nejméně namáhavě sklánět nad dítětem, jak s ním manipulovat,... které by Vám rovněž vysvětlil fyzioterapeut. Další "berličkou" by mohl být kineziotaping krční a hrudní páteře, ramenního pletence apod. S pozdravem MUDr. Petr Gloza, rehabilitační lékař

MUDr. Petr Gloza

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Léčené nemoci

  • Bolesti kloubů
  • Bolesti zad
  • Sportovní úrazy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • rehabilitační a fyzikální medicína