Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Aurikuloterapie (ušní akupunktura) • Od 250 Kč

Manuální terapie

Tejpování (cena dle spotřeby pásky) • Od 2 Kč +1 Více

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Od 250 Kč

Od 2 Kč

Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova Studánka

• rehabilitační a fyzikální medicína

Umístění: Odborný rehabilitační lékař - Horské lázně Karlova Studánka vyšetření pohybového aparátu

Jsem velmi rád, že i přes své velké vytížení si pan doktor Gloza našel čas na velmi důkladné vyšetření naší dcery i mě. S takovou péčí se setkáte opravdu jen málo kde. Po velmi precizním vyšetření se nám pan doktor snažil vše důkladně a přitom i pro laika srozumitelně, vysvětlit. Moc děkujeme za opravdu velmi kvalitní péči. Galleovi.

Touto cestou bych mu chtěla dodatečně poděkovat za odbornou péči a hlavně lidský a individuální přístup. Srdečně doporučuji všem.

MUDr. Petr Gloza

Úplně jsem zapomněl, že jsem na těchto stránkách zveřejněný. Mnohokrát děkuji za hodnocení, paní Štěpánková.
Gloza

velká spokojenost, takto pečlivý, odborný a osobní přístup najdete jen těžko, vřele všem doporučuji!!!

JE TO OPRAVDU PAN DOKTOR!

Je nejlepší!

nejpečlivější a nejličtější lékař,který v dnešní době může být!To jsou nejlépe výstižná slova na pana pri.Glozu!O jeho odbornosti nemůže být ani setina pochybnosti!!!!!!Mohu jedině doporučit!

opravdu výborný,pečlivý,také doporučuji

lidský, výborný a pečlivý, ještě jsem nezažila takovýto odborný a osobní přístup lékaře. 100% DOPORUČUJI

51 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,mám dotaz už asi 2 měsíce mám občasný pocit cizího tělesa v krku. V jídle mi to nijak nevadí a v krku mě nebolí ani jiné potîže nemám. Pocit cizího tělesa v krku mám jenom obcčas,ne pořád. U doktora jsem zatím nebyla. Bojím se čím to může být?

Dobrý den, příčin je samozřejmě víc, ale většinou jsou spojeny i s jinými potížemi, což vy nemáte. Jak uvedla kolegyně, zdrojem mohou být i různé dysfunkce v obl. pohybového systému, které nemusí způsobovat bolesti. K již zmíněné blokádě hlavových kloubů nebo horních žeber bych ještě doplnil dysfunkci čelistního kloubu (např. po stomatologickém ošetření zubů) nebo větší přední výrůstky na krční páteři, ale ke všem výše jmenovaným příčinám bych měl jednu poznámku - myslím si, že byste měla potíže víceméně stálé, byť s různou intenzitou. Ta nepravidelnost mi spíš nahrává psychické příčině - např. nárazovému stresu v práci, který je mj. svázán i se zvýšeným napětím šíjových svalů v obl. hlavových kloubů, trapézových svalů,... S pozdravem MUDr. Petr Gloza, rehabilitační lékař

MUDr. Petr Gloza

Dobrý den, už dlouho mě trápí občasná ostrá bolest zad na levé či právé lopatce, kdy mi bolest vystřeluje až do hrudi, na levé straně jakoby do srdce. A to je hodně nepříjemný pocit. Stává se mi to nejčastěji večer, když ležím v posteli, je to tak ostrá bolest, že si musím okamžitě lehnout jinak nebo různě protáhnout. Mám mírnou skoliózu páteře, může to s tím souviset nebo bych si měla raději zajít i na kardiologii? Nechci v dané situaci ohledně Covid-19 zbytečně zatěžovat lékaře v nemocnicích.
Děkuji za odpověď a za Váš čas.

Dobrý den, souhlasím s postupem, který navrhla kolegyně. Po vyloučení interních příčin se pravděpodobně bude jednat o blokádu páteře nebo žeber, ať už primární nebo vzniklou druhotně z jiných příčin někde jinde v pohybovém systému, při vadném držení těla atd. S pozdravem MUDr. Petr Gloza, rehabilitační lékař