Od pana doktora jsem odešla po kontrole po šestinedělí. Celé těhotenství jsem měla zvýšený tlak, měřila jsem se doma, údaje jsem si měla zapisovat a nosit do poradny. Tak jsem i dělala a pan doktor se na ně ani nepodíval, všechny poradny byly ve spěchu, bez nějaké výraznější komunikace. Měla jsem z něj smíšené pocity. Ve 32. týdnu těhotenství jsem předčasně rodila v Brně a bylo mi naznačeno několika lékaři, že můj ošetřující gynekolog podcenil můj stav, vysoký tlak a otoky a měl mi nasadit medikaci. Rozjela se u mě preeklampsie a po porodu na kontrole mi byl schopný jen říct, že se to příště může a nemusí opakovat. Ztratila jsem v něj důvěru a našla si jiného gynekologa.

Je to už asi můj čtvrtý gynekolog v životě. Přešla jsem k němu na doporučení kamarádky. Jsem u něj asi čtvrtý rok a zatím maximální spokojenost.

Nejhorší doktor!! U mé sestry, která otěhotněla ve 33 letech a na první miminko se moc těšila zanedbal péči, tak, že se jí narodila vážně postižená holčička, která teď bude trpět celý život...je postižená vzácným syndromem, který se vyskytuje v jednom z 10 000 - 50 000 případů. Syndrom pravděpodobně vznikl tím, že byla sestra v prvním trimestru často nemocná, měla horečky a virózy, jednu za druhou a to poškodilo plod. K dr. Dvořákovi s tím pořád chodila a volala, žádala ho o detailní vyšetření, protože se dočetla, jak to může být pro miminko nebezpečné. Pan doktor ji vždy odbil s tím, že to nic není, že se nic neděje. Na utlrazvuku údajně taky nic neviděl, i když znaky tohoto syndromu jsou v obličeji opravdu hodně viditelné. Když měla jít na tripltest, tak jí dokonce řekl, že ani nemusí, že to není povinné a všechna vyšetření jí dělal sám, ani ji neposlal na velký ultrazvuk k dr. Knápkovi, jak je v BV zvykem. Když se teda malá narodila s tímto vážným postižením, prohlásil, že je mu to líto,ale když si od něj genetička z Brna vyžádala dokumentaci z těhotenství na přezkoumání, tak jí pouze poslal nějakou zprávu, kde uvedl, že žádné anomálie nebyly viditelné, ale snímky, neposlal...takže celá situace pěkně smrdí!!! Ale dobře, dejme tomu, že na ultrazvuku opravdu nic neviděl (i když se tomu v brně divili), tak si mohl už jen kvůli těm virózám sestru pořádně hlídat, poslat ji třeba na 3D ultrazvuk, který by ten syndrom určitě odhalil,nebo jí doporučit nějaké speciální vyšetření, ale ne nic, prostě to odflákl a naše malinká teď kvůli tomu bude celý život trpět. Takže maminky, dávejte si na něj pozor!!!!

Z pana doktora mám takové smíšené pocity.Když jsem k němu došla,že bysme chtěli rodinu a jestli stačí pouze vysadit antikoncepci,tak řekl,že to je to hlavní.Pak mě prohlídl,neřekl nic,jen že kdybych něco potřebovala,tak mám odjít.Po půl roce nic a já začala být nerv.Tak jsem šla k němu na kontrolu.Prý to nemám hrotit,že je to na přírodě a že do roku nebudeme nic řešit.No fajn,ale mě bude za chviličku 30!Neřešil....Tak jsem si načetla nějaké věci na netu a do 2 měsíců jsme otěhotněli (kys. listová,čistící čaje,nějaké bylinkové preparáty).Ze začátku byl děsný suchar-nebavil se se mnou,jen kontrola....No,řekla jsem si,že mu dám ještě šanci.Moc jsem toho po něm nechtěla,byla jsem zdravá,tak jsem s ním problém neměla.Ale ten podivný nekomunikativní přístup mě děsil.Tak jsem se začala vyptávat já.Vždycky obsáhle odpověděl,což bylo fajn.Ale nikdy sám od sebe mi nic neřekl.Jen jak se cítím,toť jeho otázka.Jo a ještě na koze-v pořádku.Prostě nevím...snad porodím v pohodě a budeme zdraví a krásní!Monoho mých kamarádek od něj uteklo.Jedna skrz nepomoc při otěhotnění po roce a půl-pořád jí jen psal vitamíny a jejího chlapa poslal na spermiogram,což bylo vše.Druhá,protože dělala na jednom odd. coby sestra a nechtěl ji vypsat z práce,i když pracuje v prostředí neslučitelném s těhotenstvím.Další protože se ji snažil rozpustit cystu práškama a nakonec skončila na pohotovosti s šílenýma bolestma a operací.
Sestřička je šíleně ukecaná,ale to je fajn!Někdo to za toho doktora musí obkecat :-) Každý je náročný jinak....já bych ho ani nedoporučila ani nezatracovala.

Od pana doktora jsem odešla v době svého těhotenství, nemyslím si, že by byl špatný lékař, ale mě prostě nesedl, komunikace vázla a jako prvorodička žena potřebuje se svým dr.komunikovat...
U MUDr.Dvořáka to funguje, jako ve fabrice, jedna žena za druhou a když nemusí, tak extra nekomunikuje.

Skvělý přístup, ochota, vstřícnost a profesionální :-) a jeho zdravotní sestřička je také super, vždy dokáže v akutním případě poradit a je velmi příjemná

Pro mě ten nejhorší doktor. U mého prvního těhotenství nebyl schopný ani zjistit, že mám dělohu rozdělenou na dvě části. V 8 tt jsem začala krvácet. Pan doktor se mnou jednal, jako že zbytečně vyvádím, že se to stává a že mám odpočívat. Po pár dnech jsem potratila. Od potratu už uplynuly 2 roky. Celou tu dobu jsme se s manželem snažili znovu otěhotnět, neúspěšně. Menstruaci jsem od té doby měla nepravidelnou a s každým zpožděním jsem s nadějí letěla k panu doktorovi, jestli se nám náhodou nepodařilo otěhotnět. Pan doktor mi za celou dobu nedoporučil jediné vyšetření, jen mi sem tam u vynechání mestruace naordinoval nějakou injekci s hormony. Na začátku tohoto roku mě nechal měřit bazální teplotu, aby zjistil, jestli mám ovulaci. Na to mi v březnu oznámil, že ovulaci nemám a že teď rozhodně neotěhotním. Nic s tím ale nedělal, dál mě neléčil. Když jsem pak v červnu zjistila, že jsem v 8tt okamžitě jsem přešla k jinému doktorovi, protože panu Dvořákovi už nevěřím a nepovažuji ho za spolehlivého lékaře.

To se neda opsat,proste nejlepsi

Petrlova

Pan doktor Dvořák se mi v počátku zdál být dobrý a milý, ale když jsem otěhotněla tak mě na nic neupozornil, nic mi neřekl a když jsem mu říkala, že krvácím, říkal, že je to normální, že se nemám plašit a pak jsem v 8tt o to přišla. Pak nerozeznal porevizní krvácení od menstruace a když jsem znova otěhotněla, řekl, že je to moc brzy po revizi (2měsíce) a že bych měla jít znova - jen tak bez příčiny!
Ani po té revizi mi neřekl žádná riziky, žádná doporučení nic.
Odešla jsem ke gynďákovi do Kyjova a ten říkal, že žádná revize, že malé je v pořádku, tluče mu srdíčko, jen mi pro jistotu dal Duphaston a teď jsem 10týden a jsem úplně v pohodě i mimísek. Dr. Dvořáka nedoporučuji!