Adresa

Odborný lékař neurologie
Michalské stromořadí 3, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Č

Pan Dreiseitel byl opravdu borec. Je mi moc líto,.

Petře měj se tam hezky!Znal jsem Tě už jako sanitář z fakultky.Já končil a Tys jel tenkrát asi na svoje poslední vojenské cvičení.Pak jsi teprve vzal soukromou praxi na " Michalském stromořadí".Byl jsi fakt borec,když jsem Tě navštívil zhruba před měsícem a půl,byls na tom zle.Bylo mi trapné si od Tebe nechat rovnat záda-když jsem viděl jak vypadáš.Po té zrádné zdrav.příhodě-nevím presně co Tě poslalo do věčných lovišť,ale nedal jsi svoji kůži lacino.Já Tě viděl bojovat,já viděl tu chuť do života.Přezto to svinstvo bylo silnější.Už Ti nebudu moci nosit jako "sanitář"Tvoje oblíbené "petry" a pod.-a dělal jsem ton rád!Ale i andělé potřebují narovnat záda-a Ty se svou dobrotou tam rozhodně patříš.Už teď mi moc chybíš.Darek Martinák.

Ověřený profil

Pan MUDr. Petr Dreiseitl byl velmi dobrý neurolog, ne-li nejlepší. Pomohl mnoha lidem, byl opravdu "borec", jak je uvedeno v jednom hodnocení. Bohužel už Vás nikdy nepřivítá ve své ordinaci, už se s ním nikdy nepotkáte na ulici.... Aniž bychom to věděli, byl sám těžce nemocen. Odešel tam, odkud není návratu. Pane doktore, je mi to velmi líto. S poděkováním a úctou Irena Vaculová


pan doktor je dobrý odborník a vždycky mi pomohl,je velice příjemný,mohu jen doporučit


dobrý specialista,výborný přístup k pacientům


Ověřený profil

nevíte někdo co s panem doktorem je? uz aspon měsíc a půl není v ordinaci. díky za odpověď. Ondrejka


Pan doktor jeden z nejlepších ,kterého jsem poznal. Velmi doporučuji je to opravdu třída.A co se týká konverzace ,velmi příjemný člověk.


Velmi dobrý a ochotný lékař. Dodržuje objednání jak švýcarské hodinky.Velký sympaťák a velmi dobře se s ním komunikuje. Dokázal mi pomoci hned při první návštěvě. Tam kde mi nepomohli,tam pan doktor ano! Klobouk dolů!


Perfektní přístup. Doporučuji


Ověřený profil

Velice dobrý odborník s příjemným jednáním. Velká vstřícnost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu