Sam. ordinace PL - stomatologa
U stadionu 42, Svitavy

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Dobrý den dnes jsem byl u pána doktora Doležala a byl jsem nespokojený přišel jsem s bolesti zubu která mně už trápí od pátečního večera a pán doktor mi řekl že mně zub nevyšetří pro jeho bezpečí a že mi nebudete a nechce trhat zuby u kterých ví že je mám špatné toto chování se mi nelíbí. Přeji hezký zbytek dne.

Chodil jsem k panu doktorovi cca. 5let. Zuby mi dal vcelku do pořádku. Jenže vše vydrželo 4roky a modelace či jak se tomu říká šla do háje. Vše jsem musel v jiném městě nechat dělat od začátku. Po vrácení do SY jsem už k němu nešel. Je to příjemný člověk, ale injekci mi nedal nikdy a zuby dělá tak trošku laxně.. Tím ho nechci poškozovat. Je to můj problém, mám horší zuby od mládí.. Dám průměr.. a přeji mu zdraví a spokojené pacienty..

umí

Chodila jsem do ordinaci, kde jsou v jendé místnosti tři křesla a tři stomatologové, takže nechápu dotyčnou paní..pokud jí to nevyhovuje, tak snad nebude do této ordinace chodit. Já jsem s ordinací pana doktora spokojená, je velmi vkusná, nová.. a s prací pana doktora nemám žádné problémy.

Tento stomatolog porušuje pacientovo soukromí, neboť dveře ordinace má dokořán otevřené do čekárny a s pacientem v křesle mluví velmi hlasitě, takže to slyší a vidí celá čekárna. To se vidí jedině u pana doktora Mudr. Doležala Petra ve Svitavách, ulice U Stadionu. Zřejmě chce mít současně přehled o tom, co pacienti v čekárně dělají, neboť je to v jeho rodinném domku...Provoz této ordinace by byl zajímavým případem pro Českou stomatologickou komoru.....

Díky panu doktoru Doležalovi jsem přišla téměř o všechny zuby. Celý život jsem chodila k němu a myslela jsem si, že můj chrup je v naprostém pořádku. Nyní chodím k jinému stomatologovi a ten se nestačí divit jakým způsobem je můj chrup zanedbaný....Již rok mi postupně předělává zub po zubu....Tolik neobjeviných zubních kazů, které pan doktor Doležel neobjevil, přestože jsem si u něho stěžovala, že mě bolí téměř všechny zuby.... On mi tvrdil, že je to od dásní a že to souvisí s mým věkem..... Za celý můj život mi zuby rentgenoval pouze jednou asi před patnácti lety, když zub hodně bolel.... A to nechal zrentgenovat pouze jeden zub, který bolel.... Od té doby, přestože mě bolely téměř všechny zuby, mi neprovedl rengen řádný...... Zřejmě je jasnovidec a rentgen nepovažuje za důležitý.. Tímto jeho neodborným přístupem k mému chrupu pan doktor způsobil, že nyní musím veškeré finanční prostředky vynaložit na záchranu mého chrupu u nového stomatologa...... Ten se jenom divý, co všechno je možné......

Naprosto souhlasím s tím, že pokud se někomu přístup pana doktora nelíbí, má možnost se zaregistrovat jinde.Kromě jiného, komunikace s pacientem je jeden z velmi důležitých faktorů.A že dělá pro pojišťovnu - pochopitelně, každý z nás snad pracuje pro peníze, nebo snad někdo ne? Myslím, že množství vyšetřených pacientů ale není díky pojišťovně, ale kvůli pacientům samotným. Jak by se někomu líbilo, kdyby byly objednací doby, díky množství pacientů, o mnoho delší? Ti co píší o rukavicích asi netuší, že není nutné mít rukavice jako uklizečka, že jsou i jiné metody.

Příjemný člověk, nikdy jsem neměla s jeho prací žádné problémy. Jen by mě zajímalo, kdo z těch, co tu píší, jaký to je špatný lékař, řekl panu doktorovi do očí, jaké věci jim na něm vadí. Bez podpisu je každý hrdina. Asi je to povaha člověka. JAk říkám, já mám jen ty nejlepší zkušennosti. A komu pan doktor nevyhovuje, může jít k jinému lékaři.

Pan doktor je příjemný, ale tím končí všechna pozitiva. Preventivní prohlídku provádí tak, že nahlédne do úst bez použití jakéhokoliv nástroje a tím je hotovo. Nepoužívá rukavice ani při krvavých výkonech - komplikované trhání zubu.

Jsem spokojen.Ošetření v pořádku a jemná práce dle toho co mohu srovnávat.
Mohu doporučit.