Adresa

Náměstí Gen. Knopa 837, Žamberk
Poliklinika Žamberk

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Žamberk Jiný

S panem doktorem jsem se setkal při kontrole očního pozadí. Zjištěna katarakta.Pan doktor mě vše pro operaci zařídil. Od té doby k jinému lékaři nejdu. Naprostá spokojenost. Rád si do Žamberku dojedu.

P

Potreboval sem vycistit oko od telisek. Vse probehlo OK, sestra mi ochotne vratila na petistovku, tak sem s panem doktorem spokojeny.

Díky jemu jsem prokoukl

H

Pana doktora navštěvuji velmi často, nejen kvůli brýlím, ale i s tělísky v oku, která mám poměrně často. Vždy jsem se setkal se vtřícným a profesionálním jednáním. Rozhodně bych jinam nejel.

R

Nechápu,co za lidi sem píše ty komentáře,ale měli by se sami nad sebou zamyslet...Já jsem u pana doktora Čížka už přes 30 let a jsem spokojen.

H

Teda nevim, co se všem nezdá. Mě se pan doktor velmi pečlivě věnoval a sestřička se taky nemračila. Návštěva mi velmi pomohla a vidím skvěle. Rozhodně tuto ordinaci budu navštěvovat nadále.

A

Jsem také nespokojen s tímto lékařem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V

Tohoto lékaře bych rozhodně nedoporučoval neumí ani změřit zrak. když mu řeknete že vidite spatne a on rekne ze je to dobry... a pak je najednou jinde ze 4 dioptrii 6

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jednou sem tam byl, když sem byl malý a měl jsem taky špatný zrak, dostal sem brýle a po ročním nošení sem se uzdravil a brýle už od té doby nepotřebuji.Takže good

V

U tohoto pana doktora jsem kdysi byla na vysetreni, pricemz jsem spatne videla. Pote, co me pan doktor vysetreni provedl, rekl, ze mam oci absolutne v poradku. Pote jsem jela k jine ocni lekarce, kde mym rodicum "vynadali" ze me neprivezli drive, nebot jsem v te dobe mela jiz 1 dioptrii, v soucasne dobe mam dioptrie 4, bryle musim nosit neustale a vzhledem k tomu, ze rodice ani v soucasnem veku bryle nenosi, nikdo mi nevymluvi, ze kdyby se moje ocni vada lecila jiz v tom detskem veku, nemusela bych se ted trapit s brylemi. Jednu vec vim jiste, k panu doktorovi Cizkovi svoje deti v pripade potreby nikdy vodit nebudu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti