Panelová 15/6116, Ostrava
Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

0.5

1 názor

Vyšetření žaludku jsem absolvoval dvakrát. Je to vyšetření, které se dá jen těžko označit jako příjemné. Ovšem je snesitelné, pokud je provedeno citlivě. Před lety jsem byla u jiného lékaře a jen lituji, že jsem si nezapamatovala jeho jméno.
Zato vyšetření u pana doktora Albína bylo opravdu necitlivé a neohleduplné.
Pan doktor spěchal, protože místo aby bral pacienty, tak se nejméně půl hodiny vybavoval se sestrou. Nechtělo se mu čekat, až se mi podaří polknout začátek sondy (dva pokusy mi bohužel nestačily), tak mi s prsty v puse nacpal sondu do krku. S cestou do žaludku spěchal, že mně dáví ho nezajímalo (Z prvního vyšetření vím, že stačí na chvíli zastavit postup a počkat až se pacient zklidní). Zbytek vyšetření jsem jela na autopilota a modlila se, ať už je to za mnou. Vyšetření ukončil s tím, že to mám v pořádku. Odešla jsem otřesená, ale aspoň spokojená, že jsem zdravá. Praktická lékařka mi po přečtení zprávy oznámila, že pan doktor píše, že mám chronický zánět žaludku a jestli mi bral vzorek. Tak to mně dorazilo. Volal jsem zpět. Nic nevzali, takže je super, že vím, že mám chronický zánět žaludku, se kterým nikdo nic dělat nebude. Dva dny mi trvalo než mně přestalo bolet pohmoždění krku (Pro srovnání dodávám, že po vyšetření u jiného lékaře nepříjemný pocit v krku zmizel do pár hodin).
Už bych k němu nikdy nešla a nikomu to taky nedoporučuji.