Praktik Velešín .s.r.o.
Budějovická148, Velešín

Umístění: Praktik Velešín .s.r.o. Jiný

Jenom papouškuje předchozí zprávy. Chtěl jsem CT, dostal jsem ho až když to bylo napsáno od gastrologie. Poslali mě na psychiatrii z gastra, byl jsem poslán po výsledku z jinýho gastra (s doporučením na CT) znovu na psyndu. Doporučím léčbu, že je to možná ono, konec s marozením i když jsem v bolestech co se zhoršujou. Jako závodní lékař je zbytečný protože moje praktička to směruje na páteř a po dalším doporučení jsem znovu skončil na psyndě. Předtím jsem tam jenom poslouchal "Nevím co Vám je" a marodil jsem dál. Žádné pozitivní zkušenosti. Jenom brečet od bolesti.

Je to skvělý a výborný lékař, má velmi dobrý přístup k pacientům, ochotný laskavý a umí to se starými lidmi.Když odcházela do důchodu paní doktorka Novotná, měla jsem obavy,kdo po ní nastoupí,jelikož paní doktorka byla vynikající jak po profesní stránce ,tak po lidské stránce.Ale pan doktor ji plně nahradil, o to mě moc mrzí,že musela maminka změnit lékaře,jelikož je nyní v Domově pro seniory.Chtěla bych moc poděkovat za maminku panu doktorovi i supr sestřičce za jejich péči,profesionalitu ,vstřísnost a lidský přístup.