Nemocnice v Semilech
3. května 421, Semily

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: jiné místo bolesti kloubů

jako revmaticka s autoimunitnim onemocnenim postihujici klouby, jsem dlouho hledala spicialistu ktery rozumi sve praci a chce mi pomoct, a i kdyz je to se mnou velice slozite, pan doktor ma vzdy nejaky plan jak me problemy resit a jak mi co nejefektivneji pomoct. dekuji pane doktore. K.J.

Umístění: jiné místo Bolesti

Můj hrdina. Nejlepší ortoped široko daleko. Když jsi mě doktoři přehazovali jako horký brambor, pan Stica se mě ujal. Dělal vše proto abych jako mlaďoučká nemusela podstupovat operaci, bohužel se nezdařilo, ale všechnu tu beznaděj a bolest prožil se mnou. V případě potřeby za ním dojíždím i dnes do nemocnice ve Vrchlabí. Pro mě neuvěřitelný doktor, který má srdce na pravém místě a vždy lidský přístup. Navždy díky primáři!

Umístění: jiné místo laparoskopie pravého kolna

Pan doktor je v jednání velmi příjemný a odborník na svém místě. Sice zjistil, že je potřeba endoprotéza, ale vůbec nemám strach z operace, protože mu plně důvěřuji.
Blažek

Umístění: Nemocnice v Semilech operace kolena po urazu na lyžích

Absolutně vše proběhlo perfektně. Probuzení z narkózy bezbolestní. Znovu napíšu vše bezbolestný ! Dva měsíce a bylo vše jak má být. Mel jsem operaci čéškového vazu. Koleno bylo cele od deformace posunuté. Jediné co jsem cítil injekce na ředění krve do břicha.

Byl jsem u doktora z mozolem na patě způsobeným dřívější bradavici furt jsem si ho chválil ovšem opak je pravdou po několikáté operaci u ,,doktora" protože ostatní nepomáhaly jsem po operaci měl jednu nohu kratší asi o jeden centimetr bolelo to hodně i po půl roce. Pan doktůrek mi říkal že sním budu moct hýbat po case. Dnes jsem spadnul že shodů byla to taková bolest ze jsem viděl všechny svaty. Jel jsem tedy na rentgen do místní nemocnice tam mi však zjistily že pan Stica mi odebral kloub u palce na noze proto jsem ji měl kratsi. Ale nerozumím tomu proč mi odebral odebral kloub u palce kvůli mozolů na patě po rentgenu mi řekli že palcem už nikdy neohnu.

mŮŽU DOPORUČIT pan Odborník,který neodmítne žadný problém,mšl jsem problém snohou a pan primář okamžitě věděl jaký je problém a pěče v Semilech řžadná výtka spíše pozitiva

Když byl pan doktor ještě v Ústí, detailně me rozebral a zjistil příčinu bolesti žeber, zad a poskytl mi potrebnou péči.7 let bylo po problémech... těžko narazím na tak skvělého odborníka když ho znovu potřebuji .

9.9 2014 jsem byla opět operována v Semilech prim. Stica pravou kyčel a jako před dvěma lety se ke mě celý personál pod vedením vrchní sestřičky Křapkové choval velice pěkně a profesionálně. Cítila jsem se jako doma i když byly bolesti pán primář je opravdu lékař na svém místě pomúže , poradí a pod jeho vedením to vše klape na celém oddělení ,moc děkuji Iva Ondrejovičová

Mám s ortopedy díky kolenům už hodně zkušeností.Artroza,chondropatie,nestabilní vazy od 35 let.Takže když mě v listopadu operoval pan Primář Stica,měla jsem co srovnávat.Byla jsem připravená opět na velké bolesti po zákroku a dlouho po něm a nemobilitu,jak jsem to zažila 7 x jinde v minulosti po ASK kolen.Ale když jsem se probudila z narkozy v Semilech,tak příjemný šok.Vůbec žádná bolest ani po vertikalizaci.Koleno nevypadalo,jako když prošlo drtičkou.Lékaři,sestřičky,ošetřovatelé,sanitáři i paní na úklid skvělí,moc ochotní a milí a i mi zlepšovali náladu,kterou jsem si přivezla díky dlouhodobým bolestem a bezmoci.Oddělení je pěkné,útulné a péče bezvadná,jídlo dobré.K panu Primáři Sticovi jsem chodila už před lety v Tp a je skvělý odborník.Vyplatí se za ním dojíždět.Výměny kloubů si nenechám dělat nikde jinde.Mohu jen být vděčná a poděkovat za péči a vlídné jednání.

12.2. jsem absolvovala operaci vrozené vady kolene v nemocnici v Semilech. S primářem MUDr. P. Sticou i s celým zdravotním personálem na ort. oddělení jsem byla spokojena. Veškeré mé dotazy ohledně mého zdravotního stavu byly zodpovězeny, personál je velmi milý a vstřícný. Atmosféra na oddělení je téměř rodinná. Týden, který jsem zde strávila byl opravdu příjemný. Posílám veliké díky nejen panu primáři a ostatním lékařům, ale i celému zdravotnímu personálu pod vedením velice milé a ochotné vrchní sestry J. Křapkové. Mnohokrát děkuji za skvělou péči.
Dagmar Randáková