PL pro dospělé -Široká 17
Široká 175, Tovačov

PL pro dospělé-Domov pro seniory
Nádražní 94, Tovačov

• diabetologie

S lékařem jsem spokojená,nejen já,ale i můj manžel.S přibývajícím věkem se hlásí všemožné nemoci,proto jsem ráda,že se na něj můžu s důvěrou obrátit.

Perfektni doktor. Pomohl vzdycky. I s vecma ktere nemusel resit

já ani rodina problém nemá,spíše naopak,jsem spokojeni

vše OK

Myslím,že tento lékař pracuje zodpovědně a nikoho ze svých pacientů nepoškodil.To jen někteří rýpalové z maloměsta nemůžou pochopit,že lze pracovat rychle a efektivně.Naší rodině pomohl nejen medicínsky ,ale i co se týká sociálních dávek,bezmocnosti,s umístěním seniora do domova a takových lidí znám hodně.A v jeho popisu tato práce není,dělá to sám od sebe,poskytne nezištnou pomoc,kde je potřeba.A na diagnozu chřipky nebo nachlazení se opravdu stačí na člověka podívat a doktor s dlouholetou praxí ví kde padla kosa na kámen.Takže ti nespokojenci,co sedíte a čekáte v ordinaci vedle,seďte a nepruďte,čekat budete dlouho.

Vše v naprostém pořádku

Je to výborný lékař a ještě lepší člověk...Léčil mě a vždy mě ochotně a mile poradil co a jaký lék by mě pomohl a to dokonce i mimo jeho ordinační dobu!!!!!!!
Vážení,kteří si tady stěžujete,ruku na srdce.....
Pomlouvat umí každý.....
Pane doktore,jste skvělej lékař!!!
P.M

Pokud od svého lékaře očekáváte nezájem, zanedbání péče, přednášku o tom, kolik jej z jeho rozpočtu stojíte, bleskově sestavenou diagnózu bez vyšetření, notnou dávku arogance a lhostejnosti, jste opravdu na správné adrese. Nikoho nadanějšího v tomto směru nenajdete. V Tovačově je svým přístupem opravdu pověstný. Co mne však překvapuje, je skutečnost, že má ještě nějaké pacienty. Za klienty nás samozřejmě nepovažuje, musel by totiž změnit svůj přístup. Inu, praktických lékařů je nedostatek, což tento lékař velmi dobře ví a proto z této převahy těží. Samozřejmě na neutěšeném současném stavu mají podíl také všichni jeho nespokojení pacienti, kteří si jen doma či za dveřmi ordinace zanadávají, ale se svou nespokojeností se neobrátí ani na VZP, ani na ČLK a ani na zdravotního radu. Stále ještě nejsme zvyklí své problémy řešit. A tak nám není a nebude pomoci, dokud se sami nezačneme angažovat. Hippokratova přísaha a poctivě vykonávaná práce se do tržního hospodářství, zdravotnictví a moderní společnosti už zřejmě nehodí.

ocenuji rychlost