Doporučení pediatři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Tanvald

• „souhlasím,jsem také spokojena s paní doktorkou,ať nám tady v Semilech vydrží

Tyršova 394, Semily Mapa

• „S paní doktorkou a sestřičkou jsem velmi spokojená. Obě jsou milé a příjemné a když je potřeba vyjdou vstříc. Jsme s dcerou moc rádi, že je máme Více

Na Kopci 3055/9, Jablonec nad Nisou Mapa

MUDr.Denisa Nyplová, Praktický lékař pro děti a dorost

• „Za mě maximální spokojenost.Přešli jsme od jiné Dr. a tato pani doktorka skvělá,rychlá,milá,vše vysvětlí poradí.Nic neni problém.Sestřička též super milá a moc prijemna a ochotná. Více

Vrchlického 802/46, Liberec Mapa

MUDr. Eva Rydvanová, Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka, co znám. Pečlivost, ochota pomoci i mimo pracovní dobu, úžasný lidský přístup, nepodceňování příznaků, anglický humor k tomu. Paní doktorka je po letech stále v přístupu stejná. Moji oba (teď již dospělí) synové od ní nechtěli odejit! Více

Staškova 8/398, Liberec Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Jůnová je velice dobrá dětská lékařka, která neváhala a v problému navrhla i návštěvu u pacienta ve svém volném čase po pracovní době. Strašně oceňuji její i paní sestřičky přístup k pacientkám, nepotřebuje si zvedat své ego, takže pokud jsme si zařídili ještě další konzultaci, vždy nám vyšla vstříc a spolupracovala a zajímala se. V době zdravotních problémů navrhovala i jiné možnosti léčby, na rovinu vše řekla a vysvětlila. Velice si paní doktorky a sestřičky vážím a děkuji za léčbu svých dcer. JM Více

Palackého 46, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá paní doktorka.Už tolikrát mi moc pomohla a když mi bylo nejhůř, dokázala mě podpořit a byla velmi lidská.Sestřička také velmi milá a hodná.K dětem mají obě krásný vztah.Opravdu jsem moc ráda, že mám kam chodit pro pomoc a vím, že mi tam pomohou a budou mít i vlídné slovo.Děkuji Vám. Více

Liberecká 59, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Chvilku mi trvalo, než jsem si na paní doktroku zvykla. Má trochu jiný přístup než paní doktorka u které jsme byli se starším synem. Z mého pohledu je velmi pečlivá a snaží se nejprve volit šetrnější formu léčby. Moc mi pomohla u mladšího syna a nelituji, že jsme k ní přešli i se starším. Doufám, že budeme takto spokojení i nadále. Setřička je velmi ochotná a milá. Více

Nádražní 455, Hejnice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Já nemohu říct chodila jsem k němu jako dítě a teď k němu chodím s obouma dětma a vždycky nám pomohl :-)

Krkonošská 350, Tanvald Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Milá, příjemná, empatická. Sestřička výborná.

Nábřeží Svatopluka Čecha 433, Semily Mapa

• Pediatr, Alergolog

„Jsem s Panem doktorem Joskou velmi spokojena. Je to milý a příjěmný člověk. Pomůže, poradí. Moje rodina k němu chodí skoro celá. Můžu doporučit. NIKDY bych k jiném alergologovi nešla. Více

Tyršova 394, Semily Mapa

Odborný lékař alergolog

• „Paní doktorka je ta nejlepší co znám mým vnučkám pomůže a dá i kus svého srdíčka spolu se sestřičkami. Jsou velice hodné jak paní doktorka, tak její dvě sestřičky. Jsem ráda že si dcera vybrala tuto lékařku. Takovýchto lékařů si myslím že je málo, mohu to srovnat s dětskou pediatrii v Trutnově kde jste spíš jen nějaká statistika a nějaká ta kačka do kapsy. Helena Njahuská babička Valentinky Andulky a Natálky Více

Desná Mapa

• „Z hlediska odborného nemám žádných námitek, velice hodná a milá doktorka, s dětmi má obrovské i odborné zkušenosti, je ochotná vždy poradit i telefonicky. DOPORUČUJI VŠEM NASTÁVAJÍCÍM RODIČŮM!!! Více

č.d. 31, Pěnčín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vážení zde přítomní,cítím potřebu sem napsat ,že se mi narodila dcera s velmi vážnou srdeční vadou.V Jbc porodnici byla prohlédnuta mnoha lékaři a propuštěna s tím že je v pořádku!Den po propuštění z porodnice nás paní doktorka navštívila doma ,,okamžitě zjistila,že tam je srdeční vada" Jsem si jistá ,že mé dceři zachránila život a já ji za to moc děkuji!! Po celé roky se o mé dcery starala vzorně a já dík jejímu přístupu vždy věděla že mé děti jsou v bezpečí!!! Setkala jsem se s mnoha odborníky ,specialisty (máme za sebou i operaci srdce)....Mudr.Hniličková je pro mě TOP.Dceři je 19let a my se s pí.doktorkou loučíme,bohužel musíme :( Celý život ji budu vděčná......Děkujeme Vám za vše . Více

č.d. 605, Velké Hamry Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Je velmi příjemná lékařka.S jejím lidským přístupem a postupem léčby jsme spokojeni. Doporučuji!

U Stavidel 846, Železný Brod Mapa

• č.d. 237, Bozkov Mapa