Kyjevská 44, Pardubice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Naprosto úžasní a ochotní paní doktorka i sestřička, děkuji

Byla jsem u doktorky na vyšetření v Pardubické nemocnici na pohotovost ORL a opravdu nechápu, jak taková osoba muže pracovat v tomto oboru. Nezpochybňuji její profesní zkušenosti a znalosti, ale je nepříjemná až to bolí a její nevkusné a kousavé poznámky jsou velmi neprofesionální. Myslím si, že by měla pardubická nemocnice promyslet její působení zde, pokud si nechce zhoršit, už tak nedobrou pověst. Navíc sestra (mužská) byl také naprosto neprofesionální, kdy po mně začal štěkat v čekárně před ostatními pacienty v ten moment, kdy jsem vešla do čekárny, bez jakéhokoliv důvodu a nepříjemný byl i na ostatní pacienty. Opravdu nikomu nepřejí zkušenost s touto doktorkou a sestrou.

Úžasná lékařka, poctivá a pečlivá a strašně příjemná sestra. Opravdu, mohu jenom doporučit. Důkladné vyšetření a strašně příjemný přístup.

Skvělý přístup, super komunikace jak se mnou, tak s mým malým synem!! Když bude potřeba, vím, kam mám jít a přijdu ráda!! moc děkuji!

Skvělá komunikace, paní doktorka byla velice milá a vstřícná, vše mi do detailu vysvětlila. Odborná lékařka, která se mi maximálně věnovala.

Dobrý den, chtěla bych pochválit a moc poděkovat paní doktorce Zdobinské a sestřičce za léčbu, duševní podporu a pomoc.
Nemohli jsme se dlouho zbavit zánětu, báli jsme se chirurgického řešení a zkaženého léta.
Naštěstí to s námi paní doktorka nevzdala a dovedla nás do "zdravého" konce.
Byla trpělivá a k nám vždy milá, neměnili bychom ani za nic!
Moc děkujeme a přejeme hezké léto všem

Dobrý den všem,
přístup paní doktorky i sestřičky byl k mrňousovi výborný, bál se minimálně, přestože šlo o trošku bolestivý zákrok.
Moc hezky s ním, jako malým pacientem, komunikovala, to mu myslím dalo větší odvahu spolupracovat a přes malý odpor vydržet.
Teď už je nám hej a pokud bude nutné, víme kam se nebát jít.
My jsme byli spokojení a děkujeme

Velice nepříjemná a neempatická lékařka. Byla jsem 3krát a vždy špatně naladěná!!!! Nevhodné komentáře!!!! Práce ji asi moc nebaví!!! A.P.

S akutními potížemi jsem hledala ORL ambulanci a volba padla na ORL Zbořil, protože byla mému bydlišti nejblíž. Bez problému jsem byla přijata ještě tentýž den, téměř bez čekání. Paní doktorka i sestřička byly milé a příjemné, vyšetření rychlé a poučení o léčbě důkladné. Teď jen doufám, že vše zabere jak má :)

Nedoporučuji!Nekomunikovala s matkou o léčbě ani slovem,pouze s 10 letou dcerou což mi příjde hodně špatné!Ani se nedivím že v čekárně není ani jeden človíček asi také nebyli moc spokojeni.Nedoporučují už bych s dcerou k ní nešla