Pavlína Zdobinská, otorinolaryngolog Pardubice

Pavlína Zdobinská

Otorinolaryngolog Více

Kyjevská 44, Pardubice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

4 názory pacientů

Š

Dobrý den všem,
přístup paní doktorky i sestřičky byl k mrňousovi výborný, bál se minimálně, přestože šlo o trošku bolestivý zákrok.
Moc hezky s ním, jako malým pacientem, komunikovala, to mu myslím dalo větší odvahu spolupracovat a přes malý odpor vydržet.
Teď už je nám hej a pokud bude nutné, víme kam se nebát jít.
My jsme byli spokojení a děkujeme

Umístění: jiné místo Jiný

Velice nepříjemná a neempatická lékařka. Byla jsem 3krát a vždy špatně naladěná!!!! Nevhodné komentáře!!!! Práce ji asi moc nebaví!!! A.P.

Umístění: jiné místo Jiný

S akutními potížemi jsem hledala ORL ambulanci a volba padla na ORL Zbořil, protože byla mému bydlišti nejblíž. Bez problému jsem byla přijata ještě tentýž den, téměř bez čekání. Paní doktorka i sestřička byly milé a příjemné, vyšetření rychlé a poučení o léčbě důkladné. Teď jen doufám, že vše zabere jak má :)

Umístění: jiné místo Jiný

Nedoporučuji!Nekomunikovala s matkou o léčbě ani slovem,pouze s 10 letou dcerou což mi příjde hodně špatné!Ani se nedivím že v čekárně není ani jeden človíček asi také nebyli moc spokojeni.Nedoporučují už bych s dcerou k ní nešla