Pavlíček Tomáš, gynekolog Chrudim

MUDr. Pavlíček Tomáš

Gynekolog

Václavská 570, Chrudim
Nemocnice Chrudim

Vynikající odborník a skvělý člověk.

Skvělý člověk, který má pochopení, osobní zkušenost mám opravdu skvělou, jen by ty sestry na oddělení měl trochu naučit chovat se k lidem, jsou opravdu dámy některé velmi líné, frňáky nahoru a pomáhat po operaci se jim opravdu nechce a výsledek? Pacient raději předčasně odchází domů, rodina pomůže spíš než sestry na gynekologii v Chrudimi...

Vynikajicí a pečlivý

Je to profík.

Perfektní lékař!! Příjemný člověk!!

Skvělý odborník a sympatický lékař. Zachránil mi obě děti, to druhé za minutu dvanáct. Ještě jednou mnohokrát děkujeme.

Je to vynikající lékař a velice hodný a příjemný člověk.Dvakrát jsem s ním rodila a moc ho chválím za jeho profesionální a hlavně lidský přístup.

Zamilovala jsem se do něho. Je to 14 let,co mi rodil dvojčata.Má esprit.

Byla jsem s panem doktorem opravdu moc spokojená a jsem ráda,že byl u mé operace i přesto, že nepatřím mezi jeho stálé pacientky.Je to velice příjemný a zajímavý člověk a jako lékař je opravdu vynikající!!Vřele ho všem doporučuji.

Naprosto skvělý lékař,jsem s ním mooc spokojená.Byl u obou mých porodů(u druhého porodu jsem ho osobně pořádala o to aby u mě byl),vždy ochotně vše vysvětlil,uklidnil,pomohl,mám ho moc ráda.Ani vyšetření u něj se nebojím,je jemný a ohleduplný.A jako muž má veliké porozumění pro ženské trable.