Adresa

Hradební 159, Příbram
Soukromá psychiatrická ambulance (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
D
Ověřeny pacient

patrím do ,,problémovej,,skupiny pacientov,tzv. závislých .Po počiatočnom pochopitelnom odstupe a nedovere mi ozaj pomohol .Znížil hladinu mojho denného stresu o viac ako 50 percent.
Dakujem pán doktor aj pani sestrička.
Dušan


R
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem šla se strachem co mě čeká, vzhledem k tomu že jsem tam šla poprvé a z důvodu potřeby posudku kvůli invalidnímu důchodu. Byla jsem příjemě překvapena nejenže pan doktor byl příjemný a věcný ale nabídl dále i své služby v případě potřeby a zajímal se i o diagnozu a medikaci jiných lékařů, když jsem si nemohla vzpomenout na název léků které užívám tak řekl že se nic neděje a ať mu dám vědět jak jsem dopadla. Byla jsem opravdu mile překvapena.


Ověřeny pacient

Po oznámení diagnozy-rakovina jsem se po pár dnech totálně sesypala a na operaci jsem nebyla vůbec psychicky připravena.Díky tomu,že jsem se za svůj stav nestyděla a přiznala si jak jsem na tom a hlavně za pomoci pana doktora Žebrakovského jsem nakonec operaci přežila a ještě stále žiji.Občas mám problémy,ale vím,že když se obrátím na jmenovaného lékaře,vždy pomoc a dobré slovo najdu.Děkuji,Vošahlíková.


Ověřeny pacient

Pane doktore ja Vam moc dekuji pomahate mi a je mnohem lepe a vztahy uz se lepsi pomalu to zvladam diky Vam Lucie Bouskova


Vysoká odborná zdatnost,
výborná komunikace s pacientem,
sociální cítění, empatie.
Tohoto lékaře mohu jen doporučit.


Výborný. Nemám co dodat.


Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora, protože můj doktor měl dovolenou a mě se přitížilo.Šla jsem tam naprosto kidná a odcházela totálně psychicky rozložená.Jak arogantně se choval zřejmě nejen z důvodu, že jsem tam byla jakoby navíc, ale i to co si dovolil říct, by bylo i na žalobu.Nestydim se říct, že jsem se skoro složila ještě na cestě domů.Nedoporučuji tohoto lékaře, lékaři mají volit slova a snažit se naslouchat či pomoci, né Vás strkat do ústavu!Neskutečný!


Ověřeny pacient

Tento Pan doktor je mistrem svého oboru mě opravdu moc moc pomohl a jsem mu za to ze srdce vděčná zaplat pán bůh že je díííííky moc jste super


K panu doktorovi jsem přišla s velkými problémy (psychosomatické) a on byl schopen je během velmi krátké doby natolik ztlumit, že jsem schopna zase žít téměř plnohodnotný život. Děkuji že Vás mám. Tohoto psychiatra velmi doporučuji má velké zkušenosti a je to machr.Dííííííííííííííky:)


Pan doktor je velice ochotný, s výborným přístupem a pochopením k pacientovi. p. Kocková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti