Adresa

Soukromá psychiatrická ambulance
Hradební 159, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

patrím do ,,problémovej,,skupiny pacientov,tzv. závislých .Po počiatočnom pochopitelnom odstupe a nedovere mi ozaj pomohol .Znížil hladinu mojho denného stresu o viac ako 50 percent.
Dakujem pán doktor aj pani sestrička.
Dušan

R
Ověřený profil

K panu doktorovi jsem šla se strachem co mě čeká, vzhledem k tomu že jsem tam šla poprvé a z důvodu potřeby posudku kvůli invalidnímu důchodu. Byla jsem příjemě překvapena nejenže pan doktor byl příjemný a věcný ale nabídl dále i své služby v případě potřeby a zajímal se i o diagnozu a medikaci jiných lékařů, když jsem si nemohla vzpomenout na název léků které užívám tak řekl že se nic neděje a ať mu dám vědět jak jsem dopadla. Byla jsem opravdu mile překvapena.

Ověřený profil

Po oznámení diagnozy-rakovina jsem se po pár dnech totálně sesypala a na operaci jsem nebyla vůbec psychicky připravena.Díky tomu,že jsem se za svůj stav nestyděla a přiznala si jak jsem na tom a hlavně za pomoci pana doktora Žebrakovského jsem nakonec operaci přežila a ještě stále žiji.Občas mám problémy,ale vím,že když se obrátím na jmenovaného lékaře,vždy pomoc a dobré slovo najdu.Děkuji,Vošahlíková.


Ověřený profil

Pane doktore ja Vam moc dekuji pomahate mi a je mnohem lepe a vztahy uz se lepsi pomalu to zvladam diky Vam Lucie Bouskova


Vysoká odborná zdatnost,
výborná komunikace s pacientem,
sociální cítění, empatie.
Tohoto lékaře mohu jen doporučit.


Výborný. Nemám co dodat.


Ověřený profil

Byla jsem u pana doktora, protože můj doktor měl dovolenou a mě se přitížilo.Šla jsem tam naprosto kidná a odcházela totálně psychicky rozložená.Jak arogantně se choval zřejmě nejen z důvodu, že jsem tam byla jakoby navíc, ale i to co si dovolil říct, by bylo i na žalobu.Nestydim se říct, že jsem se skoro složila ještě na cestě domů.Nedoporučuji tohoto lékaře, lékaři mají volit slova a snažit se naslouchat či pomoci, né Vás strkat do ústavu!Neskutečný!


Ověřený profil

Tento Pan doktor je mistrem svého oboru mě opravdu moc moc pomohl a jsem mu za to ze srdce vděčná zaplat pán bůh že je díííííky moc jste super


K panu doktorovi jsem přišla s velkými problémy (psychosomatické) a on byl schopen je během velmi krátké doby natolik ztlumit, že jsem schopna zase žít téměř plnohodnotný život. Děkuji že Vás mám. Tohoto psychiatra velmi doporučuji má velké zkušenosti a je to machr.Dííííííííííííííky:)


Pan doktor je velice ochotný, s výborným přístupem a pochopením k pacientovi. p. Kocková


Došlo k chybě, zkuste to znovu