Pavel Skalický, gynekolog Česká Třebová

MUDr. Pavel Skalický

Uložit

Gynekolog Více

65 názor

Uložit


Adresa

Gyncentrum Sara, s.r.o.
Litomyšlská 322, Česká Třebová

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Absolvovala jsem u pana doktora hysteroskopii. Nesmírně jsem se bála, ale neměla jsem čeho. Hned u sestry ze mne spadl strach, uklidnila mne a byla velmi příjemná. Pan doktor taktéž, příjemný, citlivý, všechno vysvětlil, na každou moji otázku mi odpověděl. Vyšetření jsem se vůbec nemusela bát. Ženský, nebojte se, opravdu to nebolí - a to mi pan doktor i odstraňoval drobné myomy. Ženy zvládnete to!!!

K vybavení čekárny: moc oceňuji bidet na WC. U gynekologické ambulance velmi přínosné zařízení!

P
Ověřený profil
Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

děkuji za dnešní provedenou hysteroskopii.Pan doktor šikovný,sestřička naprosto úžasná.Ja byla rozklepaná jako ratlik,ale díky sestřičce jsem to zvládla.Užasný lidský přístup

L
Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Musím poděkovat za perfektně provedené hysteroskopické vyšetření, velmi příjemný pan lékař, sestřička - oba perfektní lidský citlivý přístup. Vše vysvětleno, zákrok leč nepříjemný ve své podstatě, dal se díky šikovnosti pana doktora bez problémů vydržet. Ještě jednou posílám velké poděkování a přeji vám hodně štěstí. Ostatním ženám chci jen napsat, nebojte se... opravdu to zvládnete :-)

E
Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Jsem moc ráda že mohu tuto ordinaci navštěvovat, úžasný pan doktor a skvělé sestřičky které už při vstupu pohladí úsměvem.

D
Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Pravidelne jsem jezdila na amb.hysteroskopii do Havířova, jsem moc šťastná, že tento zákrok provádí dr.Skalicky ,byla jsem moc spokojena a hlavně nemusim jezdit tak daleko diky

J
Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Podstoupila jsem zde odstranění polypu metodou ambulantní hysteroskopie. Pan doktor i sestřička byli velmi milí a profesionální, celý zákrok trval jen pár minut a byl téměř bezbolestný. Bohužel i v dnešní době se tento výkon provádí nejčastěji v celkové anestezii (na což mě posílala i moje gynekoložka, protože o ambulantní metodě vůbec neví). Jsem ráda, že jsem si po krátkém hledání na internetu zvolila tuto ambulanci a pokud by to v budoucnu bylo potřeba, bez váhání sem z Prahy vyrazím znovu.

L
Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Skvělý gynekolog, vždy pomůže, vždy je milý a příjemný, má zájem o pacientky a tak to má být. Provedl mě mým druhým těhotenstvím a jsem neskutečně ráda, že jsem k němu přešla.

M
Ověřený profil
Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Hystereskopie

Pan doktor Skalický je úžasný, milý a velice vtipný. Úžasný přístup, byla jsem velice mile překvapena.Ani jsem nevnímala zákrok. Sestřička úžasná.

K
Ověřený profil
Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o.

Chtěla bych poděkovat panu doktoru Skalickému a jeho skvělé sestřičce za profesionalitu, lidskost, laskavost, humor a nadhled, se kterými vykonávají svou náročnou práci.
Bylo by přinejmenším příjemné setkávat se s takovým přístupem ve všech zdravotnických zařízeních.

Ověřený profil
Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. biopse děložního hrdla

Úžasný doktor i člověk. :) při biopsii sliznice děložní se mnou pan doktor i se sestřičkou neustále mluvil a vtipkoval. Šla bych tam nejraději znovu, jen kvůli tomu, aby mi jejich pozitivní přístup opět zlepšil náladu. ????

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti