MUDr. Pavel Skalický

Česká Třebová 1 adresa

Gyncentrum Sara, s.r.o.
Litomyšlská 322, Česká Třebová

Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Absolvovala jsem u pana doktora hysteroskopii. Nesmírně jsem se bála, ale neměla jsem čeho. Hned u sestry ze mne spadl strach, uklidnila mne a byla velmi příjemná. Pan doktor taktéž, příjemný, citlivý, všechno vysvětlil, na každou moji otázku mi odpověděl. Vyšetření jsem se vůbec nemusela bát. Ženský, nebojte se, opravdu to nebolí - a to mi pan doktor i odstraňoval drobné myomy. Ženy zvládnete to!!!

K vybavení čekárny: moc oceňuji bidet na WC. U gynekologické ambulance velmi přínosné zařízení!

Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

děkuji za dnešní provedenou hysteroskopii.Pan doktor šikovný,sestřička naprosto úžasná.Ja byla rozklepaná jako ratlik,ale díky sestřičce jsem to zvládla.Užasný lidský přístup

Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Musím poděkovat za perfektně provedené hysteroskopické vyšetření, velmi příjemný pan lékař, sestřička - oba perfektní lidský citlivý přístup. Vše vysvětleno, zákrok leč nepříjemný ve své podstatě, dal se díky šikovnosti pana doktora bez problémů vydržet. Ještě jednou posílám velké poděkování a přeji vám hodně štěstí. Ostatním ženám chci jen napsat, nebojte se... opravdu to zvládnete :-)

Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Jsem moc ráda že mohu tuto ordinaci navštěvovat, úžasný pan doktor a skvělé sestřičky které už při vstupu pohladí úsměvem.

Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Pravidelne jsem jezdila na amb.hysteroskopii do Havířova, jsem moc šťastná, že tento zákrok provádí dr.Skalicky ,byla jsem moc spokojena a hlavně nemusim jezdit tak daleko diky

Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Podstoupila jsem zde odstranění polypu metodou ambulantní hysteroskopie. Pan doktor i sestřička byli velmi milí a profesionální, celý zákrok trval jen pár minut a byl téměř bezbolestný. Bohužel i v dnešní době se tento výkon provádí nejčastěji v celkové anestezii (na což mě posílala i moje gynekoložka, protože o ambulantní metodě vůbec neví). Jsem ráda, že jsem si po krátkém hledání na internetu zvolila tuto ambulanci a pokud by to v budoucnu bylo potřeba, bez váhání sem z Prahy vyrazím znovu.

Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Jiný

Skvělý gynekolog, vždy pomůže, vždy je milý a příjemný, má zájem o pacientky a tak to má být. Provedl mě mým druhým těhotenstvím a jsem neskutečně ráda, že jsem k němu přešla.

Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. Hystereskopie

Pan doktor Skalický je úžasný, milý a velice vtipný. Úžasný přístup, byla jsem velice mile překvapena.Ani jsem nevnímala zákrok. Sestřička úžasná.

Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o.

Chtěla bych poděkovat panu doktoru Skalickému a jeho skvělé sestřičce za profesionalitu, lidskost, laskavost, humor a nadhled, se kterými vykonávají svou náročnou práci.
Bylo by přinejmenším příjemné setkávat se s takovým přístupem ve všech zdravotnických zařízeních.

Umístění: Gyncentrum Sara, s.r.o. biopse děložního hrdla

Úžasný doktor i člověk. :) při biopsii sliznice děložní se mnou pan doktor i se sestřičkou neustále mluvil a vtipkoval. Šla bych tam nejraději znovu, jen kvůli tomu, aby mi jejich pozitivní přístup opět zlepšil náladu. ????