Nemocnice Přerov
Dvořákova 75, Přerov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Dobrý den,pan primář mě operoval tep kyčle a vrátil do normálního života,bez bolesti.
Lidský a velký odborník.
Děkuji.

před čtyřmi lety jsem si poranila pravé rameno a byla jsem léčena na traumatologii, neurologii a ortopedii v Jihlavě - po více jak půl roce zde odhalili ,,masivní rupturu rotátorové manžety´´ v pravém rameni a konstatovali, že je příliš pozdě na operaci, ale pokusí se současný stav alespoň trochu zlepšit...přičemž jsem měla stále bolesti, omezený pohyb ruky s výrazným snížením svalové síly.

Tímto bych chtěla po třech letech poděkovat panu doktoru Přikrylovi, že se mě ujal a provedl mi ASK rekonstrukci manžety. DĚKUJI za úžasný lidský přístup, za kvalitní práci, ... za navrácení 100% pohyblivosti pravého ramene a plnohodnotného života :) Máte můj velký obdiv!

Věcný, přesný, schopný. Dva roky jsme s dcerou obcházeli doktory a nikomu se nedařilo správně diagnostikovat její problémy s loktem. Na doporučení Prof. Poula jsme se dostali k P. Přikrylovi, který problém nejen správně diagnostikoval, ale také dobře odoperoval. Bl., Břeclav.

V lednu jsem byla na operaci kyčelního kloubu. Dnes chodim do práce , schopna plněhodnotného života a co je hlavní bez bolesti. Máte můj obdiv, moc Vám děkuji a všem Vás doporučuji

Pan doktor mi před více jak 2 roky operoval kyčel,dnes jsem byla na kontrolu a vše je v pořádku a co je pro mne hlavní:že jsem opět schopná plnohodnotného života. Pane doktore DĚKUJI.

Vávrová Libuše

Je to správný a lidský doktor.Máte u něho jistotu kvalitního doktora, který odvede dobrou práci

supr :-)

Vynikající doktor a přitom lidsky normální.

po autonehodě mi dal do pořádku ruku i nohu. Jak co řekl, tak to i bylo.

Konečně doktor, byť mladý, ale šikovný. Nezdůrazňoval mi, že stav kolene odpovídá věku (jako jeho kolega K.R.). Budu nadále chodit jen k němu, je milý.