Pavel Přikryl, ortoped Přerov

MUDr. Pavel Přikryl

Uložit

Ortoped Více

11 názor

Uložit


Adresa

Nemocnice Přerov
Dvořákova 75, Přerov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Dobrý den,pan primář mě operoval tep kyčle a vrátil do normálního života,bez bolesti.
Lidský a velký odborník.
Děkuji.

O
Ověřený profil

Dobrý den,

před čtyřmi lety jsem si poranila pravé rameno a byla jsem léčena na traumatologii, neurologii a ortopedii v Jihlavě - po více jak půl roce zde odhalili ,,masivní rupturu rotátorové manžety´´ v pravém rameni a konstatovali, že je příliš pozdě na operaci, ale pokusí se současný stav alespoň trochu zlepšit...přičemž jsem měla stále bolesti, omezený pohyb ruky s výrazným snížením svalové síly.

Tímto bych chtěla po třech letech poděkovat panu doktoru Přikrylovi, že se mě ujal a provedl mi ASK rekonstrukci manžety. DĚKUJI za úžasný lidský přístup, za kvalitní práci, ... za navrácení 100% pohyblivosti pravého ramene a plnohodnotného života :) Máte můj velký obdiv!

B
Ověřený profil

Věcný, přesný, schopný. Dva roky jsme s dcerou obcházeli doktory a nikomu se nedařilo správně diagnostikovat její problémy s loktem. Na doporučení Prof. Poula jsme se dostali k P. Přikrylovi, který problém nejen správně diagnostikoval, ale také dobře odoperoval. Bl., Břeclav.

Z
Ověřený profil

V lednu jsem byla na operaci kyčelního kloubu. Dnes chodim do práce , schopna plněhodnotného života a co je hlavní bez bolesti. Máte můj obdiv, moc Vám děkuji a všem Vás doporučuji

Pan doktor mi před více jak 2 roky operoval kyčel,dnes jsem byla na kontrolu a vše je v pořádku a co je pro mne hlavní:že jsem opět schopná plnohodnotného života. Pane doktore DĚKUJI.

Vávrová Libuše

Je to správný a lidský doktor.Máte u něho jistotu kvalitního doktora, který odvede dobrou práci

Ověřený profil

supr :-)

Vynikající doktor a přitom lidsky normální.

M

po autonehodě mi dal do pořádku ruku i nohu. Jak co řekl, tak to i bylo.

K

Konečně doktor, byť mladý, ale šikovný. Nezdůrazňoval mi, že stav kolene odpovídá věku (jako jeho kolega K.R.). Budu nadále chodit jen k němu, je milý.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti