Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. Jiný

K panu pacákovy nechoďte, má arogantní přístup, po omluvení ze zákroku jsem se objednala znova na prohlídku a nový termýn, při prohlídce mi bylo řečeno co si jako o sobě myslím, že si dovoluju zrušit zákrok, dodávám že z důvodu nemoci, bylo mi vytčeno že nemyslím na ty kteří to opravdu potřebují, ani po omluvě nezměnil přístup a nadále mě odsuzoval a urážel. Jako doktor není příjemný a z rodinné zkušenosti jsem se zjistila, že ani není tak dobrý chirurg jak mi bylo řečeno. Pro slabší osobnosti rozhodně návštěvu ani nedoporučuji.

Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. Jiný

Po přečtení recenzí jsem se rozhodl pro první návštěvu u MUDr. Pacáka v soukromé ordinaci. Profesionální přístup, doporučení laserového zákroku, termín domluven již na druhý den. Před zákrokem mi bylo vysvětleno, jak co bude probíhat, co bude nepříjemné atd. Celkový dojem z návštěvy byl výborný, ošetření na úrovni a teď už jen, aby se vše dobře hojilo. Mohu všem pouze doporučit a i když si vše platíte, nebyla částka vůbec vysoká. Nemohu zapomenout i na profesionální přístup sestřičky a paní na recepci, moc děkuji, Jaroslav N.

Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. Jiný

Ochotný a milý personál. Vše mi bylo vysvětleno a se zákrokem jsem velmi spokojená. Příjemné prostřední.

Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. Jiný

Něco neskutečně strašného! Pokud chcete vystrašit kompletně celou rodinu, běžte k panu doktorovi Pacákovi.
Byla jsem objednána na shlédnutí znaménka pro vyříznutí. MUDr. Pacák po shlédnutí dermatoskopem řekl, že se mu to teda vůbec ale vůbec nelíbí, poslal mě před komisi a tam mi řekl, že mám melanom a že termín na vyříznutí má až za dva měsíce. Nakonec tedy řekl, že mi ho vyřízne za 3 týdny a že ať se připravím, že si budu platit nitě na šití!!!!
Celá rodina jsme byli naprosto v šoku, to, jakým způsobem se mnou doktor jednal, byla úplná nehoráznost a arogance, nehledně na to, že jako chirurg přece nebude určovat diagnozu při posuzování pihy!!!Nechala jsem si pihu vyroznout jinde a o zadny melanom se nejednalo!
Prosím Vás, sem nechoďte, fakt ne!

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Dcera, vyšetření pihy se žádankou od dětské lékařky. Dr. doporučil vyndání laserem se slovy "bude to lepší odstranit, objednejte si termín na recepci". Na recepci jsem se dozvěděla, že budeme zákrok hradit včetně histologie a případného materiálu na šití. Požádala jsem, ať tedy odstranění provedou klasicky, řezem, částka pro nás byla vysoká. To prý nelze, když lékař rozhodl a doporučil laserem. Ok, jdeme znovu k Dr. Pacákovi. Žádám o změnu způsobu odstranění. Na to mi řekl, ze piha je v pořádku, není třeba vyndavat... Že není důvod pro vyříznutí ... a jestli chceme, ať se přijdeme ukázat za rok. ... Výkon lékaře byl v pořádku, nicméně bych očekávala, že základní zásadní informace tj. přesný důvod i cena za výkon) bude podávat lékař ne recepční. Poté bychom si my pacienti s lékařem lépe porozuměli , zda je pihu potřeba odstranit, či nikoliv..

Před dcerou jsem ho ještě žádala lékaře o preventivní vyšetření pih na mém těle... řekl, od pohledu na ruce, že jich mám moc a ať se na recepci objednám na preventivní screening pih. Prevence je důležitá, ale cenově bohužel není dosažitelná všem.

Umístění: Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. Jiný

Při vyšetření lékařským dermatoskopem říká pacientům, že se vlastně nejedná o vyšetření (ale jen o takové "podívání"), s pacientem je za minutu hotov. Zajímá ho pouze, zda pacient chce podstoupit placený zákrok, ale ani na vyžádání se neobtěžuje vysvětlit, o jaký problém se jedná, a zda je zákrok vůbec potřeba. Otřesné, až posměšné jednání s pacienty.

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Odstranění pihy

Pan doktor i sestra jsou vždy velmi příjemní a ochotní. Bez objednání si ale člověk počká klidně i 2 hodiny.

U mě byl problém, že pan doktor za boha nebyl schopen dokonale odstranit pihu na mém rameni. Nikomu z mých známých se něco podobného nestalo, že museli 4x na doostranění a nikdy úspěšně. Prý “hluboký chloupek” a podobné. Může se stát, ale na 4x?!

Mou frustraci nebral moc dobře, protože se snaží být vždy velmi příjemný a já už na po 4x rozhodně nebyla.

Mám smíšené pocity.

Velice sympatický pan doktor, o sestřičkách ani nemluvě - usměvavé, trpělivě uklidňují pacienty, kteří jsou viditelně nervozní (jako např. byla já :D). Byla jsem na odstranění névů laserem, vše šlo velice rychle a v mém případě naprosto bez bolesti, pan doktor se také s ničím dlouho nepáral, takže žádné dlouhé procesy se nekonaly - prostě injekce, laser, na shledanou - otázka pěti minut a dvě znamínka, který mě trápily tolik let, jsou pryč. Přiznávám, že jsem se předtím opravdu trošku bála, ale pro příště vím, že strach není na místě, a tuto kliniku včetně pana doktora i sestřiček budu chválit kudy budu chodit :)

Arogantní egoista. Na pacienta nebere ohledy. Již nikdy více. A to jsem před ním byla varována jiným lékařem. Rozhodně nedoporučuji!!!!!!!!!!!!

Moje 84-letá maminkou z Ostravy měla na obličeji dva kožní útvary, které potřebovala dle doporučení odborného lékaře odstranit plastickou operací. Asi by byl problém to v rozumném čase zařídit. Proto jsem ji vzala k MUDr. Pacákovi na vyšetření. Ten si ji za dva dny pozval na konsilium, kde tři lékaři rozhodli, že zákrok by se měl provést co nejdříve a šetrnější metodou bude laserová operace. Za další dva dny jí pan doktor odstranil první útvar a ochotná a hodná sestřička nás objednala za týden další zákrok. Druhý útvar byl rozsáhlejší (asi 1,2 cm v průměru) a jeho odstranění laserem zanechalo hlubší ránu, která se podle pana doktora bude hojit asi dva týdny. Pan doktor i sestřička mamince přesně vysvětlil nejen postup před operací, ale i pooperační péči, vše proběhlo hladce a setkali jsme se pouze s laskavým přístupem a profesionálním jednáním. Sestřička byla velmi empatická a hodná. Moc děkujeme za ochotu ošetřit pacientku z Ostravy a za to, že kvůli věku, místu bydliště a závažnosti diagnózy uplynulo od prvního vyšetření do provedení druhého zákroku pouhých deset dní.
H. Šebestová