Matice školské 1786/17, České Budějovice
Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. (mapa)

Matice školské 17, České Budějovice
Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. (mapa)

Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Odstranění pihy

Pan doktor i sestra jsou vždy velmi příjemní a ochotní. Bez objednání si ale člověk počká klidně i 2 hodiny.

U mě byl problém, že pan doktor za boha nebyl schopen dokonale odstranit pihu na mém rameni. Nikomu z mých známých se něco podobného nestalo, že museli 4x na doostranění a nikdy úspěšně. Prý “hluboký chloupek” a podobné. Může se stát, ale na 4x?!

Mou frustraci nebral moc dobře, protože se snaží být vždy velmi příjemný a já už na po 4x rozhodně nebyla.

Mám smíšené pocity.

Velice sympatický pan doktor, o sestřičkách ani nemluvě - usměvavé, trpělivě uklidňují pacienty, kteří jsou viditelně nervozní (jako např. byla já :D). Byla jsem na odstranění névů laserem, vše šlo velice rychle a v mém případě naprosto bez bolesti, pan doktor se také s ničím dlouho nepáral, takže žádné dlouhé procesy se nekonaly - prostě injekce, laser, na shledanou - otázka pěti minut a dvě znamínka, který mě trápily tolik let, jsou pryč. Přiznávám, že jsem se předtím opravdu trošku bála, ale pro příště vím, že strach není na místě, a tuto kliniku včetně pana doktora i sestřiček budu chválit kudy budu chodit :)

Arogantní egoista. Na pacienta nebere ohledy. Již nikdy více. A to jsem před ním byla varována jiným lékařem. Rozhodně nedoporučuji!!!!!!!!!!!!

Moje 84-letá maminkou z Ostravy měla na obličeji dva kožní útvary, které potřebovala dle doporučení odborného lékaře odstranit plastickou operací. Asi by byl problém to v rozumném čase zařídit. Proto jsem ji vzala k MUDr. Pacákovi na vyšetření. Ten si ji za dva dny pozval na konsilium, kde tři lékaři rozhodli, že zákrok by se měl provést co nejdříve a šetrnější metodou bude laserová operace. Za další dva dny jí pan doktor odstranil první útvar a ochotná a hodná sestřička nás objednala za týden další zákrok. Druhý útvar byl rozsáhlejší (asi 1,2 cm v průměru) a jeho odstranění laserem zanechalo hlubší ránu, která se podle pana doktora bude hojit asi dva týdny. Pan doktor i sestřička mamince přesně vysvětlil nejen postup před operací, ale i pooperační péči, vše proběhlo hladce a setkali jsme se pouze s laskavým přístupem a profesionálním jednáním. Sestřička byla velmi empatická a hodná. Moc děkujeme za ochotu ošetřit pacientku z Ostravy a za to, že kvůli věku, místu bydliště a závažnosti diagnózy uplynulo od prvního vyšetření do provedení druhého zákroku pouhých deset dní.
H. Šebestová

po telefonické domluvě jsme byly s moji sestrou objednané ve stejný den, s tím, že mě na 99,9% vezme na laser pihy. Po příjezdu mi řekli na recepci, že mě nevezmou, že ředitelka schválila něco jiného. (nedali mi ani telefonicky vědět, takže cesta úplně zbytečná). Nevzaly jsme s sebou potvrzený papír z minulé návštěvy. Na recepci řekli, že to nevadí. Když jsme šly do čekárny, šla tam má sestra, jenže neměla ten papír, tak ji doktor řekl, že ji vzít nemůže. Zdravotní sestra ji u konce řekla a to doslova "a ven". Žádný pozdrav, žádné slušné chování. Tohle jsem ještě nezažila, jednání jak s nějakým i*iotem. Navíc pořád doktor tvrdil, že tam je objednaná moje matka, takže sestru ani nechtěl vzít. Prostě bordel. Na recepci se nám pak omlouvali a sami byli naštvaní (buď na sestru nebo na doktora, možná na oba). Každopádně mi stačilo už jen to, že v tom mají bordel, když nevezmete svůj papír z domova, tak je akorát zdržujete dle slov pana doktora a vyhodit člověka hulvácky je absolutně pro mě nepřijatelné. Pro mě plus to, že sem poučena a v životě tam už nepojedu. Kdo ví, jak by mi laser pihy na obličeji udělali. Akorát spíš zprasili, když tak děsně chvátali. NEDOPORUČUJI!!!

Naprostá spokojenost mohu jen doporučit.Při první návštěvě mi podal ruku a hned jsem se cítil lépe.Kéž by bylo takových lékařů více.

Hodnotím chování pana doktora a jeho sestřičky velmi negativně a jako arogantní.
Rozhodně nedoporučuji. Bez zájmu o pacienta. Bez zájmu o předchozí zákroky, které na vašem těle provedl. Že by se zajímal, jak se to hojí, nehojí, jak dopadla histologie, a výsledek vám sdělil, to opravdu nehrozí.
Já jsem doktor, já jsem Bůh, takový jsem měl z něho pocit.
No toto jednání bych opravdu ve 21.století jako platící pacient nečekal:-(

Pan dr.Pacák při laserové operaci,byl velmi příjemný,profesionální,vše vysvětlil,nemohu si opravdu stěžovat.Šla jsem k němu na doporučení své snachy,která byla též velice spokojená.Proto doporučuji

Absolutně NEDOPORUČUJI!!!!!!!!! ..Z 1 cm znaménka po odstranění tímto lékařem mám ošklivou 15 cm velkou jizvu, rána zhnisala ....kontrola u lékaře hrozná ...kdyby nebylo nepříjemné sestry tak mi lékář nechá v ráně zbytky potrhaný nitě ..stehny vyndavá sestra snad nožem na koberce z Obi ..jinak se tato hrůza popsat nedá!!!!!!!!!!!! Z vlastní zkušenosti NEDOPORUČUJI

Pan doktor Pacák byl vždy příjemný a působil velmi kompetentním dojmem. Byla jsem u něho opakovaně na frakčnim laseru a také na odstranění křečových žil na nohách. Mohu ho jen doporučit. Je věcný a profesionální a zároveň velmi příjemný. Sestrička i všechny dámy na recepci byly vždy velice milé a ochotné, takže ma člověk pocit, ze v Institutu lékařské kosmetiky vládné rodinná atmosféra. Myslím, že ceny za laserové zákroky jsou v Českých Budějovicích ve srovnání s ostatními městy výrazně nižší.