I. P. Pavlova 6, Olomouc
FN Olomouc - Neurologická klinika (mapa)

Vyborny lekar, ktery umi se vsim poradit. Doporucuji.

Velmi dobrý lékař, zkušený odborník, který má pochopení pro své pacienty. Doporučuji

Tento lékař mi brání v léčbě jelikož mi nechce vydat pravdivé nálezy s kterýma jsem byla sezmamována při vizitách během hospitalizace,které byly pozitivní a to: SEP-DKK patologický nález v míšní oblasti vpravo,BEAP-abnormní nález v periferní části sluchové dráhy vlevo,MEP-axon.-demyel post.supratent.vlevo.Místo toho mi vydal nálezy negativní,které vyhotovil po mé hospitalizaci.Asi je normální vystavovat pacientovi dvoje výsledky z jednoho vyšetření a to jak pozitivní tak i negativní a ještě je obojí poslat pacientovi až do domu.OBOJÍ NÁLEZY MÁTE PANE DOKTORE NA NETU A NEMŮŽETE ŘÍCT,ŽE TOMU TAK NENÍ!

Vyborny lekar, ktery umi se vsim poradit. Doporucuji.