Srbova 216, Rokycany

Umístění: Ordinace Jiný

S panem doktorem jsem byla spokojená. Asi nejlepší gynekolog ke kterému jsem chodila. Doprovázel mě celým těhotenstvím. Chodila jsem tam velmi často. Vyšetření probíhalo dlouho, což jsem byla ráda Teď bydlím jinde a můj ze svého nového gynekologa úplně nejlepší pocit nemám, tak uvidíme. Ten nový nedělá vůbec sono, při roční kontrole.

Umístění: Ordinace Jiný

Nedostatečná léčba, špatná komunikace, opakované problémy řešil stále stejným způsobem (který byl k ničemu), sestra přidrzlá, nedoporučuji. Nový pan gynekolog se nestačil divit.

Velmi dobrý lékař na profesionální úrovni. Pod jeho vedením mám za sebou 3 porody a plastickou operaci. Vstřícný, věcný člověk na svém místě. Veliké poděkování z mé strany. Alena Kubalíková

Po každém vyšetření cytologie mi pan doktor nikdy nesdělí co mi konkrétně je! Pouze, že vyšla špatně a to je vše. Žádné detaily proč a co je konkrétně špatně! Přestože se ho ptám, nikdy mi nic konkrétního neřekne. Vždy mi odpoví třemi slovy, napíše nějaké prášky a zbytek ať si zřejmě domyslím. Takhle to je už rok a pořád mě mého problému nezbavil. :( Sice je hodný ale k čemu je mi doktor, který mi nesdělí můj zdravotní stav a není schopný se mnou komunikovat.

C

Lidské jednání s pacientkou, ochotný a vstřícný, opravdu odborník na svém místě, též skvělý porodník. Konkrétně - několikrát mi zapůjčil flashdisk pro UTZ fotky, když nebylo mimi aktivní a udělal jen 2 fotky a nic neúčtoval, nikdy mi nevyčinil, že jsem přibrala 24 kg, naprosto přesný odhad porodní váhy, po císařském řezu absolutně žádné pooperační problémy.

Na pana doktora Nováka nenechám dopustit

Jsem velmi spokojena s přístupem pana doktora a jeho lékařskými postupy. Moc mi pomohl.

Možná, že je taktní, ohleduplný a příjemný, ale na druhou stranu z něj všechny rozumy tahám. Pokud se sama na nic konkrétně nezeptám, tak se to nedozvím! V létě mě operoval, zjistili mi endometriozu, po operaci mé bolesti neustaly a náš milý pan doktor si stále neví rady! Když jsem k němu zhruba před třičtvrtě rokem přišla, tak jsem byla nadšená. Dnes už jsem jiného názoru.

Na pana doktora Nováka nedám dopustit. Chodila jsem k jinému lékaři s urputnýma bolestma při menstruaci. Dva roky mi říkal, že to nic není. Až díky slepáku jsem se dostala k dr. Novákovi, měla jsem velkou cystu na vaječníku- endometriózu. Pan doktor mě dvakrát operoval a rok léčil hormonálně. Když už jsem měla jít na um. oplodnění tak jsem otěhotněla. Rok jsem chodila na injekce - dr. měl vzal kdykoli (chodila jsem do práce), vždy byl milý a ochotný. Měla jsem ho i u porodu a neměnila bych. Manžel byl překvapený, žádný doktor mu nikdy nepodal ruku a nepozdravil kdykoli ho potkal.
S pozdranem Z.Š.

Pan doktor Novák je velmi dobrý lékař,je příjemný, slušný a ohleduplný. Z vlastní zkušenosti ho mohu jen doporučit.