Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Srbova 216, Rokycany
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Nedostatečná léčba, špatná komunikace, opakované problémy řešil stále stejným způsobem (který byl k ničemu), sestra přidrzlá, nedoporučuji. Nový pan gynekolog se nestačil divit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař na profesionální úrovni. Pod jeho vedením mám za sebou 3 porody a plastickou operaci. Vstřícný, věcný člověk na svém místě. Veliké poděkování z mé strany. Alena Kubalíková


H
Ověřeny pacient

Po každém vyšetření cytologie mi pan doktor nikdy nesdělí co mi konkrétně je! Pouze, že vyšla špatně a to je vše. Žádné detaily proč a co je konkrétně špatně! Přestože se ho ptám, nikdy mi nic konkrétního neřekne. Vždy mi odpoví třemi slovy, napíše nějaké prášky a zbytek ať si zřejmě domyslím. Takhle to je už rok a pořád mě mého problému nezbavil. :( Sice je hodný ale k čemu je mi doktor, který mi nesdělí můj zdravotní stav a není schopný se mnou komunikovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


C
Ověřeny pacient

Lidské jednání s pacientkou, ochotný a vstřícný, opravdu odborník na svém místě, též skvělý porodník. Konkrétně - několikrát mi zapůjčil flashdisk pro UTZ fotky, když nebylo mimi aktivní a udělal jen 2 fotky a nic neúčtoval, nikdy mi nevyčinil, že jsem přibrala 24 kg, naprosto přesný odhad porodní váhy, po císařském řezu absolutně žádné pooperační problémy.


H
Ověřeny pacient

Na pana doktora Nováka nenechám dopustit


I
Ověřeny pacient

Jsem velmi spokojena s přístupem pana doktora a jeho lékařskými postupy. Moc mi pomohl.


.

Možná, že je taktní, ohleduplný a příjemný, ale na druhou stranu z něj všechny rozumy tahám. Pokud se sama na nic konkrétně nezeptám, tak se to nedozvím! V létě mě operoval, zjistili mi endometriozu, po operaci mé bolesti neustaly a náš milý pan doktor si stále neví rady! Když jsem k němu zhruba před třičtvrtě rokem přišla, tak jsem byla nadšená. Dnes už jsem jiného názoru.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Na pana doktora Nováka nedám dopustit. Chodila jsem k jinému lékaři s urputnýma bolestma při menstruaci. Dva roky mi říkal, že to nic není. Až díky slepáku jsem se dostala k dr. Novákovi, měla jsem velkou cystu na vaječníku- endometriózu. Pan doktor mě dvakrát operoval a rok léčil hormonálně. Když už jsem měla jít na um. oplodnění tak jsem otěhotněla. Rok jsem chodila na injekce - dr. měl vzal kdykoli (chodila jsem do práce), vždy byl milý a ochotný. Měla jsem ho i u porodu a neměnila bych. Manžel byl překvapený, žádný doktor mu nikdy nepodal ruku a nepozdravil kdykoli ho potkal.
S pozdranem Z.Š.


Pan doktor Novák je velmi dobrý lékař,je příjemný, slušný a ohleduplný. Z vlastní zkušenosti ho mohu jen doporučit.


velmi dobrý lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti