MUDr. Pavel Navrátil

Urologická klinika FNHK
Sokolská 581, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická klinika FNHK Jiný

Pan doktor je vynikající odborník urolog, výborný chirurg, má lidský přístup k pacientovi a zřetelnou snahu pomoci

S panem doktorem Navrátilem mám zkušenosti 18 let a nikdy jsem ho nezastihla ve špatné náladě. Vždy je ochoten pomoci nejen odborně a medicínsky, ale hlavně taky lidsky. Umí pacienta uklidnit svojí jistotou, že všechno bude ok. My přece chceme slyšet, že je nějaké řešení a nemoc nakonec bude poražena. Moc děkuji za všechny pacienty, kteří nemají potřebu psát komentáře na internet. Vím z čekáren, že je jich strašně moc. Kdyby existovalo více hvězdiček, určitě by jich měl víc, než jiní doktoři, protože je opravdu neuvěřitelně ochotný a empatický. Elena Stanková

Za vylepšením zdraví jsem v průběhu 30 let procestoval celou republiku a vystřídal celou řadu nemocnic a lékařů. Pana doktora Navrátila považuji za skvělého odborníka, vděčím právě jemu za značnou část, co se zdraví týká, prakticky bezstarostného života. Navíc je to vřelý člověk, má obrovské charisma a v důležitých chvílích na sebe dokáže vzít odpovědnost a rozhodnout se. I když dělá jako, že nic, jeho účast na Vašich starostech je naprosto patrná. Takového člověka bych si moc rád zvolil za svého přítele.Pokud mu chcete alespoň nepatrně oplatit jeho snahu a skutky, sbírá Punčovky (skleničky)

Je to velice geniální lékař s obrovským srdcem a pochopením pro lidi! Má úžasný lidský přístup k člověkovi nejen po lékařské stránce, ale i po stránce obyčejného smrtelníka, kterému se snaží všelijak vyhovět v jeho strastí!!!Kéž by takovýchto lékařů v naší republice bylo více, to by naše zdravotníctví krásně prospívalo!!!

Velmi dobrý.

K tomuto lékaři nemám slov. Je to báječný a citlivý člověk. Má pochopení a dokáže se do člověka vítit. Jako 16ctiletá, jsem k němu začala chodit a od té doby o mé zdraví pečuje. S jakýmkoliv problémeme za ním mohu zajít a vždy mi nabídne řešení. :-)

KAPACITA , ODBORNÍK , ČLOVĚK .

jeden z néjlepších lékařů , velmi lidský přístup k pacientovi.

Znám p.doktora již více než rok, kdy u mne byla zjištěna rakovina prostaty. Byl velice citlivý, milý a dokázal dodat sílu a vůli poprat se s tímto stavem. Po robotické operaci jsem se k němu opět vrátil a jsem nesmírně spokojen s následnou péčí a jeho jdnáním s námi pacietny a to i s možností překlenout problémy s erekcí. Jedná velice taktně a precizně přičemž s námi pacienty projednává všechny dosavadní možnosti a pouze navrhuje nejlepší řešení, zároveň ale přihlíží k požadavkům pacieta. Už svým jednáním dává naději svým pacientům. Díky za takové lékaře.

Pro mě rozhodně kapacita