Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Komenského 702, Kostelec nad Orlicí
Centrum reprodukčního zdraví ARLETA

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí
Sokolská 581, Hradec Králové
Urologická klinika FNHK

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient
Umístění: Urologická klinika FNHK Jiný

Pan doktor je vynikající odborník urolog, výborný chirurg, má lidský přístup k pacientovi a zřetelnou snahu pomoci

E
Ověřeny pacient

S panem doktorem Navrátilem mám zkušenosti 18 let a nikdy jsem ho nezastihla ve špatné náladě. Vždy je ochoten pomoci nejen odborně a medicínsky, ale hlavně taky lidsky. Umí pacienta uklidnit svojí jistotou, že všechno bude ok. My přece chceme slyšet, že je nějaké řešení a nemoc nakonec bude poražena. Moc děkuji za všechny pacienty, kteří nemají potřebu psát komentáře na internet. Vím z čekáren, že je jich strašně moc. Kdyby existovalo více hvězdiček, určitě by jich měl víc, než jiní doktoři, protože je opravdu neuvěřitelně ochotný a empatický. Elena Stanková

Ověřeny pacient

Za vylepšením zdraví jsem v průběhu 30 let procestoval celou republiku a vystřídal celou řadu nemocnic a lékařů. Pana doktora Navrátila považuji za skvělého odborníka, vděčím právě jemu za značnou část, co se zdraví týká, prakticky bezstarostného života. Navíc je to vřelý člověk, má obrovské charisma a v důležitých chvílích na sebe dokáže vzít odpovědnost a rozhodnout se. I když dělá jako, že nic, jeho účast na Vašich starostech je naprosto patrná. Takového člověka bych si moc rád zvolil za svého přítele.Pokud mu chcete alespoň nepatrně oplatit jeho snahu a skutky, sbírá Punčovky (skleničky)

Je to velice geniální lékař s obrovským srdcem a pochopením pro lidi! Má úžasný lidský přístup k člověkovi nejen po lékařské stránce, ale i po stránce obyčejného smrtelníka, kterému se snaží všelijak vyhovět v jeho strastí!!!Kéž by takovýchto lékařů v naší republice bylo více, to by naše zdravotníctví krásně prospívalo!!!

Velmi dobrý.

Ověřeny pacient

K tomuto lékaři nemám slov. Je to báječný a citlivý člověk. Má pochopení a dokáže se do člověka vítit. Jako 16ctiletá, jsem k němu začala chodit a od té doby o mé zdraví pečuje. S jakýmkoliv problémeme za ním mohu zajít a vždy mi nabídne řešení. :-)

KAPACITA , ODBORNÍK , ČLOVĚK .

jeden z néjlepších lékařů , velmi lidský přístup k pacientovi.

I

Znám p.doktora již více než rok, kdy u mne byla zjištěna rakovina prostaty. Byl velice citlivý, milý a dokázal dodat sílu a vůli poprat se s tímto stavem. Po robotické operaci jsem se k němu opět vrátil a jsem nesmírně spokojen s následnou péčí a jeho jdnáním s námi pacietny a to i s možností překlenout problémy s erekcí. Jedná velice taktně a precizně přičemž s námi pacienty projednává všechny dosavadní možnosti a pouze navrhuje nejlepší řešení, zároveň ale přihlíží k požadavkům pacieta. Už svým jednáním dává naději svým pacientům. Díky za takové lékaře.

D
Ověřeny pacient

Pro mě rozhodně kapacita

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti