Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Děčínská 461, Benešov nad Ploučnicí
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Je pravdou, že dříve byl pan doktor neusměvaný a naštvaný, ale mohla za to minulá sestra, která vynášela ven soukromé informace o pacientkách a on to s ní denně řešil, protože si ženy stěžovali. Nevím jak vy, ale já když mám nějaký problém v práci, tak mi taky není do úsměvu, i když je to profesionál, ale taky jen člověk. Musím říct, že od té doby, co u něj pracuje sestřička Brožová, je pan doktor velice milý a občas prohodí i něco vtipného. Já nikdy žádný problém neměla.

P

Pan Minich je ten nejužasnější lékař donosila sem dvě krásné dcery a pomohl mi i z nemocí mimo jeho kompetence zač sem mu moc vděčná !!!!

J
Ověřeny pacient

Já jsem se svým gynekologem spokojená,poradí,vyslechne..Měla jsem ho i u porodu a nemůžu si na něj stěžovat,jsem s ním spokojená a to,že se na nějakou nesměje asi nemá každý den náladu jako každý z nás a třeba když tam přijde nějaká nesympatická paní nebo slečna,tak se nedivím,že se taky neusmívá.
Přála bych Vám potkat jiného dr.co dělají v nemocnici v Děčíně...dr.Farhát nebo jak se píše..tomu říkám nesympatický doktor..
Každý má jiný názor a nikdo se nikomu nezavděčí!

Ověřeny pacient

Pan doktor sice neni velka mluvka,ale kdyz ma dobry den tak se spolu i nachechtame....kdyz nema svuj den (vetsinou kdyz je plno:))tak z neho mam respekt...ale myslim ze co tam ma tu novou,milou a laskavou sestricku ze je veselejsi,odrodil i meho syna a ja jsem s nim spokojena.doufam ze si to precte protoze uz jsem u nej mela davno byt a az prijdu tak mi vynada ze jdu zase pozde:)))

I
Ověřeny pacient

Já si na Pana doktora stěžovat nemůžu...konkrétně během tehulkování vůbec..Je to moc přijemny a usmevavý člověk..vždycky mi se vším poradil a na vše mi odpověděl..I přes to že to k němu ted mám přes 30km tak gynekologa měnit nehodlam :-)

jsem s panem doktorem velmi spokojená,příjemný a měla jsem ho i u porodu,takže NEJLEPŠÍ DOKTOR :-)

Ověřeny pacient

Milé slečny,dámy,paní a věčné stěžovatelky.Také by se Vám mohlo stát,že náš pan úžasný doktor se naštve,při přečtení této hrůzy,kterou o něm píšete,zavře ordinaci a uvolní prostory pro Vietnamce,což by se Vám asi líbilo víc,když ho tak pomlouváte.Buďte rádi , že tady s Vámi i námi ještě vydržel,protože pacientky v Benešově jsou na velmi nízké úrovni , což samozřejmě vyplývá z těchto urážlivých článků.Pan doktor Minich je velice příjemný a vstřícný a je to profesionál -není chyba náhodou ve Vás-pacientkách??? Víte co , a nebo si radši choďte k těm Vietnamcům-ty Vás aspoň pochválí,že Vám to" sluší" a budete snad spokojené. A.Severínová + L.Vincíbrová

Ověřeny pacient

Nepříjemný, nesympatický. Ordinace katastrofa! Nehledě na to, že v čekárně (kabince) slyší všichni všechno, takže o soukromí nemůže být ani řeč. Problém s antikoncepcí....haha a jeho odpověď: Ale s tím jste měla počítat! ???No tak kde to kruci jsme??? To je úroveň! Chraň bůh mít nějaký vážnější problém...skončila bych vydlabaná jak dýně! Rychle pryč!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

velmi zkušený lékař , skvělý operatér a porodník

Ověřeny pacient

Vážené dámy, je od Vás při nejmenším neslušné se ani nepodepsat, zvláště Vy které kritizujete a špiníte jméno vynikajícího lékaře a operatéra. Každý máme přeci právo na svůj názor a proč se tedy pod něj nepodepsat??? Vždyť i mistr tesař se někdy utne. Jsem pacientkou pana doktora bezmála 20 let a jsem maximálně spokojena. Jak s péči v jeho ordinaci, tak s péčí v nemocnici. A věřte milé dámy, že u mne se nejedná jen o běžné roční preventivní prohlídky. Takže mé hodnocení je podloženo zrovna nemálem zkušeností. Mám za sebou několik gyn. operací a pan doktor má vždy seriozní, slušné jednání. Dokáže velice dobře podpořit pacientku i po psychické stránce. A dokáže se i smát.
Milada Chmelíková

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti