6. května 1373, Kojetín

nám. Republiky 905, Kojetín

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Z minulého roku vím, že pan doktor je šikovný,můžu jen doporučit. Co se týče sestry u které jsem se chtěla objednat letos, hruza. Tato dáma co reprezentuje tuto kliniku a i část zdravotnictví by se měla stydět. Drzá, oprsklá, pacientům tyká, na otázky odsekává, že nemá čas se vybavovat....Pane doktore měl byste si vybírat lépe své zaměstnance!

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Pan Doktor Matoušek a celý jeho tým je lékař na svém místě. Už tam chodím víc než 10 let a mám jen ty nejlepší výsledky. Milý, vždy poradí a vysvětlí. Prostě za mne jednička.

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

S panem doktorem, i celým týmem, jsem byla nadmíru spokojená. Vše perfektně vysvětlil a pomohl. Opravdu odborník na svém místě. Děkuji také za milý a lidský přístup. Těším se na další návštěvu!

K panu doktorovi chodim uz temer 7 let, nemuzu si ho vynachvalit. Dostala jsem doporuceni od kamaradky a byla jsem vzdy spokojena. Profesionalni pristup, mile jednani a spickova pece. S objednaci dobou musi byt clovek trpelivy, ale tak to u odborniku, jako je on a jeho pracoviste, chodi. Vsem doporucuji!

Velmi špatné jednání, není možné se do ordinace dovolat. Operace křečových žil velmi nepovedená, komplikace již 12 měsíců po operaci!! NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

velmi nespokojená....laserová operace kř.žil,proběhla velmi neúspěšně.\Byla jsem objednána s tím že chci předejít bolestem,otokům,a zánětům dolní končetiny.¨\ Před operací paradoxně žádné potíže které jsem uvedla nebyly,jen modré fleky a estetická vada .po operaci trpím už 11 měs.však nelze se dovolat do ordinace v jakoukoliv hodinu!!!třeba 5x denně.
kontrola není nutná!!!!!!!!operaci provedl Mudr.Matoušek kapacita všech lékařů

Jsem velmi velmi spokojená, člověk musí počítat s delší objednací dobou, ale já si u takové kapacity ráda počkám. Sestřičky jsou skvělé, milé, ochotné a na pacienty příjemné. Pan doktor je čupr, je s ním legrace, vždycky pomůže a je velmi dobrý odborník. Jsem velmi spokojená i s odbavováním pacientů, je to vždycky bez čekání. Každému věnuje maximální péči.

Doporučuji - vynikající.

velmi dobrá úroveň