B. Němcové 585/54, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou
RRC Clinic a.s. (mapa)

Matice školské 17, České Budějovice
Institut lékařské kosmetiky, s.r.o. (mapa)

Umístění: RRC Clinic a.s. plastická operace nosu

2 zákroky, oba nezdařilé. jedna nepovedená operace provedená podruhé zdarma, ale dopadla opět strašně. Stydím se za jeho práci, musím operaci podstoupit znovu, samozřejmě u jiného chirurga. Rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Nemocnice České Budějovice, a.s. Augmentace prsou

V lednu jsem podstoupila u pana doktora zvetseni prsou. Jsem naprosto spokojena. Prsa mam krasna a pan doktor byl mily, ochotny, proste bajecny.

Skvělej, prostě skvělej... milej, ochotnej, vše vysvětlil, dal mi na sebe číslo kdyby něco... a z mých prsou půlek jsou krásná ňadra... snad nemusím ani říkat že mi to změnilo život samozřejmě k lepšímu!! Přístup celého týmu-super, na anestetikách očividně nešetřili protože mi vůbec nebylo špatně a pár hodin po operaci jsem se už cpala jídlem. Bolest byla obrovská ale s tím musí každý počítat! Okamžitě se mi dostávalo léků, injekcí, kapaček, cokoliv jsem si řekla. Jediné, co bych snad maličko vytkla - víc edukace pacientům prosím...

Pan doktor byl velmi milý, všechno mi dopředu vysvětlil a výsledek stojí za to. Jsem moc spokojená.

Jsem moc spokojená. Hl. s přístupem, nejen výsledkem operace. Pan doktor je hl. lidský a mám pocit, že na rozdíl od jeho kolegů nerozlišuje, zda operuje pacienta "na pojištovnu" nebo soukromě. Je velmi šikovný a přesto skromný a jeho práce byla excelentní.

C

pan doktor mi dělal rhinoplastiku a jsem 100% spokojená, je skutečný profesionál, ale má také velice lidský přístup, pacienta vyslechne, poradí, takových se dnes už mnoho nevidí...

Pana doktora mohu doporučit.Příjemné jednání, výsledek operace dle očekávání, nebo snad i lepší.Byla jsem spokojená i na oddělení.A také je to sympaťák.

Rok po liposukci, která byla nejhorším zážitkem v mém životě, jsem měla stále nerovnosti pouze na jedné noze. Při konzultaci mi bylo řečeno, že mám zhubnout a spraví se to samo. Upozorňuji že měřím 164 cm a vážím 54 kg! Raději volte p. doktora Pacáka, má více zkušeností....

Pana doktora Kuriala doporučuji. S MUDR. Maříkem mi dělali abdominoplastiku a jsem maximálně spokojená po všech stránkách - minimální bolestivost vzhledem k rozsahu zákroku, perfektní umístění jizvy a skvělá péče. Navíc je to sympatický milý člověk, na kterém je vidět, že ho práce baví.

U pana doktora Kuriala jsem absolvovala výměnu implantátů, s výsledkem jsem nadmíru spokojená! Jizvy nemám žádné, ,,smazal,, i ty staré jizvy, bolestivost byla mnohem menší než při první operaci, vzhledem ke změně uložení jsem měla očekávat větší bolesti, už si nedovedu představit lepší výsledek.
K tomu je pan doktor velmi příjemný a ochotný člověk a dle mého názoru skutečný odborník, jen lituji, že jsem k němu nešla i na první operaci.