MUDr. Pavel Kunc

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Neurologická ambulance
Pulická 99, Dobruška

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Nervní, arogantní. první a poslední návštěva. Je s podivem, jak dokáže celkem snadné emg vyšetření karpálního tunelu zkazit celý den. Ne-li více dní.

Dobrý den. Nedá mi to, abych se nepodělil. Jak říká mnoho lidí, je arogantní a nepomůže. Tento pocit mnou převládal ihned při prvním setkání. 20 let mám vážnou neuronemoc. Člověk od něj čeká pomoc v utrpení, které si nedokáže představit a nedočká se. Posledně mne tam přivezla sanitka, třáslo se mi celé tělo, na vyšetření mne vozili v křesle a pak bez pardonu poslali po vlastni ose domů. Je mu jedno, že člověk trpí týden od týdne. O své názory na pacienty se rád dělí s mladými doktorkami. Nechci na nikoho házet kaly, určitě je chytrý, ale nemám dobrý pocit z neuroambulance VFN. Řekl bych více, ale nejde mi už psát.

Dobrý den,nechce se mi věřit tomu co tu čtu.Já mám s panem doktorem jen dobré zkušenosti.Dojíždím k němu s manželem každých 6 měsíců už 7roků.Je přísný ale to je v naprostém pořádku.O aroganci nemůže být ani řeč.Musím říct že nám skutečně pomohl.

U pana doktora jsem měla úplně stejný negativní pocit, jako nyní čtu v těchto příspěvcích a překvapilo mě, že se zde píše přesně to, co chci též napsat. Byla jsem v poradně pro bolest hlavy na neurologii ve Faktultní nemocnici Hradec Králové. Doposud každý kdo tam ordinoval projevil zájem a odborně vyšetřil, ale zde u pana doktora Kunce se nesmí říci více, než ano, ne. Popis problému ho nezajímá a z jeho nepříjemné reakce jsem nabyla pocit, že jsem neurotička a na to by prý byly další prášky. Uráží mně takové nerovnoprávné jednání a neurotička nejsem. Mám odpovědné zaměstnání a dělám jej 20 let a neurotičkou se necítím. Navíc nevím, k čemu jsou objednací hodiny, když si pan doktor přijde pozdě a pak při plné čekárně sedí v ordinaci, aniž by další půlhodinu začal pracovat. Kazí dobré jméno oddělení neurologie fakultní nemocnice, kde o pacienta mají zájem. Hledala jsem na internetových stránkách Fakultní nemocnice možnost ohodnotit lékaře, ale tato důležitá nabídka tam chybí. Kontrola zdravotního stavu se nekonala, tudíž jsem nemusela platit poplatek, nemusela mít absenci v práci a recept mně mohl poslat poštou. Díky za novou generaci mladých lékařů, kteří jsou vychovávání k úctě a trpělivosti k pacientům. Primář oddělení MUDr. Taláb může jít příkladem v lidském a odborném přístupu k pacientům a i všichni ostatní lékaři.

Bylo řečeno naprosto vše, není, co dodat. AROGANTNÍ je ten nejtrefnější přívlastek. Naprosto bez zájmu vyslechnout si příznaky slovy pacientů. Začnete mluvit o nohách a on Vám začne "vyšetřovat" kapiláry nad zápěstím. Když to člověka nebaví, leze mu to na nervy, tak může jít učit. NEDOPORUČUJI!!! Hlavně ne s něčím akutním, to si radši zajeďte na druhou stranu republiky. Furt na tom budete LIP... : ))

Nedokážu posoudit jak dobrý to je neurolog,ale chová se velmi arogantně a nemá zájem komunikovat, on je PAN DOKTOR, kdo je víc? Já osobně mám zkušenost, že čím větší kapacita, tím normálnější člověk, který nemá zapotřebí dávat všem na odiv, že tady rozhoduje on. Mám z něho velice nepříjemný pocit.

Naprosto arogantní člověk. Člověk přijde odpoledne, že má jiné vnímání půlky těla, tak si tam dojede normálně svým autem a on se začne arogantně chovat, co tam dělám tak pozdě, že jsem měl přijít ráno a vysedět si to tam s ostatními lidmi. Naprostá arogance, takový lidi nemají být doktoři. Doufám, že děkuje a odchází...

Nepříjemný,arogantní.K rozpoznání nemoci nepoužil patřičná speciální vyšetření,tudíž špatně diagnostikoval a nerozeznal krvácení do mozku.

Velmi dobrý specialista s příjemným vystupováním a erudovanou péčí./velká škoda,že nemá smlouvu s VZP/..-psal jsem stížnost na VZP RK,ale ani přes solidní jednání ved.pobočky jsem bohužel neuspěl!