MUDr. Pavel Kunc

Neurolog Více

Týniště nad Orlicí 1 adresa

4 názor

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřený profil

Arogantni a nepříjemný člověk, kterého zajímalo jen jestli mám 1000,- Kč na EMG. Nikdy více k němu!

P
Ověřený profil

U pana doktora jsem měla úplně stejný negativní pocit, jako nyní čtu v těchto příspěvcích a překvapilo mě, že se zde píše přesně to, co chci též napsat. Byla jsem v poradně pro bolest hlavy na neurologii ve Faktultní nemocnici Hradec Králové. Doposud každý kdo tam ordinoval projevil zájem a odborně vyšetřil, ale zde u pana doktora Kunce se nesmí říci více, než ano, ne. Popis problému ho nezajímá a z jeho nepříjemné reakce jsem nabyla pocit, že jsem neurotička a na to by prý byly další prášky. Uráží mně takové nerovnoprávné jednání a neurotička nejsem. Mám odpovědné zaměstnání a dělám jej 20 let a neurotičkou se necítím. Navíc nevím, k čemu jsou objednací hodiny, když si pan doktor přijde pozdě a pak při plné čekárně sedí v ordinaci, aniž by další půlhodinu začal pracovat. Kazí dobré jméno oddělení neurologie fakultní nemocnice, kde o pacienta mají zájem. Hledala jsem na internetových stránkách Fakultní nemocnice možnost ohodnotit lékaře, ale tato důležitá nabídka tam chybí. Kontrola zdravotního stavu se nekonala, tudíž jsem nemusela platit poplatek, nemusela mít absenci v práci a recept mně mohl poslat poštou. Díky za novou generaci mladých lékařů, kteří jsou vychovávání k úctě a trpělivosti k pacientům. Primář oddělení MUDr. Taláb může jít příkladem v lidském a odborném přístupu k pacientům a i všichni ostatní lékaři.

Z

No já úplně žasnu, co se zde dočítám od pacientů. Mě se pan doktor velice věnoval, rovnal mi páteř, ukazoval mi cviky, které používat a byl ochotný a vstřícný, nemohu si to nějak srovnat, že by byl nejhorší neurolog. Toho jsem poznal já v RK, ale to na jiném místě.A tohoto pana doktora jsem viděl poprvé v životě, aby si někdo nemyslel, že je to můj známý. Trvám na svém - velice dobrý neurolog.


Z

Pan doktor Kunc je opravdový specialista a vyníkající lékař. Pokud mohu doporučit, tak velice rád!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu