Pavel Kostroun, gynekolog Mladá Vožice

MUDr. Pavel Kostroun

Gynekolog

Plaňkova 420, Mladá Vožice
Gynekologicko porodnická ambulance

Pan doktor a také sestřička jsou lidičky na svém místě. V dnešní době najít v lékařském prostředí laskavý, ochotný, lidský a profesionální přístup je téměř zázrak. Všem lékařům jde v první řadě jen o peníze. Mám Vás oba moc ráda .

A já ho navštěvuji už 28 let. Za tu dobu nikdy neřekl, že nemá čas něco vysvětlovat a trpělivě odpovídá na otázky. Mám vždycky pocit, že ho diskuze baví, takže si nepřipadám jako otrava, což si u jiných lékařů v dnešní době říct nemohu.Vždy se snaží vše vysvětlit a to řečí nelékařskou - takže nafrajeří a celkový jeho přístup je opravdu lidský.Před sebou vidí ženu, ne složku papírů, kterou je nutné co nejdříve odbavit. Mám ho za to ráda. Jitka

Nejlepší doktor!!! Jiného už bych nechtěla,už k němu chodím 10.let a vždy mi se vším poradí a vše vysvětlí a hlavně je to sympaťák ....

Velmi dobrý spolehlivý kontrola ultrazvukem při každé prohlídce.Navíc lidský a sympatický.

Tento gynekolog je opravdu skvělý. Můžu jen doporučit.

Příjemný lékař.

ohleduplný a příjemný lekař

Výborný a sympatický pan doktor.

Velice skvělý a ochotný pan doktor.Moc jsem si ho oblíbila.

Ordinace vybavena ultrazvukem