Praktický lékař pro děti a dorost
Brněnská 1, Pohořelice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Nejlepší dětský pediatr! Vždy se snaží maximálně pomoci:)) do ničeho nenutí, lidský přístup, vždy pomůže jak nejlépe jde. Děkujeme za péči.

Pavlik je nélepčíí.

Nejlepší pan doktor pro děti a dorost

pan doktor je kapacita jeden z nejlepších..

Kapacita.

Velmi dobrý lékař. Vždy ochotný pomoci v jakoukoliv denní i noční dobu. Je to odborník na svém místě. V životě jsem zažila tři dětské lékaře a tento je nejlepší. Umí to s dětmi i dospělými . Neměnili bychom. Čechovi

Nejenom že je to vynikající doktor, ale má i smysl pro humor.
"...pacien má zdravou lesní barvu." :-)

MUDr.Kosek byl můj dětský lékař po celých 18 let a nikdy jsem k němu neměla výhrady. Diagnózu mi vždy určil správně, v dětství jsem měla podezření na leukemii, udělal vše potřebné a nenechal nic náhodě, staral se o mě precizně. Přístup jeho i sestřičky byl vždy vstřícný a lidský. Doporučuji

Pan Kosek je nejlepší lékař o znám. Vždy najde správnou diagnozu, a ochotně pošle pacienta na odborné vyšetření. Je vždy příjemně naladěn.

Pan doktor Kosek je velice ochotný,hodný a dobrý doktor s pečlivým přístupem k dětským pacientům.Vždy vyjde vstříc a odpoví na všechny otázky.Ještě jsem nezažila,že by měl špatnou náladu .