Pavel Kopeček, ortoped Kyjov

MUDr. Pavel Kopeček

Uložit

Ortoped Více

32 názor

Uložit


Adresa

Ortopedická ambulance
Masarykovo náměstí 35, Kyjov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

32 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ortopedická ambulance Jiný

Pan Mudr.Pavel Kopeček je velmi erudovaný lékař s přívětivým vztahem k pacientovi. Velmi si vážím jeho etického i profesionálního přístupu.

S
Ověřený profil

Mohu vřele doporučit. byl ochotný, vstřícný,možná trošičku roztěkany, ale každý jsme nějaký. ambulanci mohu doporučit i sestřičku. pokud budu opět potřebovat ortopedii,tak půjdu zase tam.Je mnoho lidí,mnoho názorů,každému " sedne" někdo jiný. Já jsem byla velmi spokojená i s chováním sestřičky.

R
Ověřený profil

Absolutní neochota, drzé a arogantní vystupování zdravotní sestry pana Kopečka. Už jenom kvůli tomuto nedoporučuji. Jsou jistě ortopedické ambulance, ktere si pacientů váží.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

pan doktor je zmateny neumi vysvetlit podstatu potíží stale meni nazor a lecbu...uz jsem od nej odesla a nechci delat reklamu jinemu lekari,je lepsi ale ke Kopeckovi jiste uz ne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Vřele nedoporučuji, po roce, kdy mi operoval koleno si nemůžu kleknout, pořádně sednout a vždy se mi dostane odpověď, že je to normální.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Doporučuji pana doktora.Vstřícný přístup,snaha vyléčit.Upozorní i na možné nepříjemné vedlejší následky léčení.Lidský přístup.

Bohužel já musím napsat jen neutrální hodnocení. U pana doktora se léčím s patními ostruhami. Po klasických léčebných metodách léčení patních ostruh mi navrhl terapii rázovou vlnou, o které tvrdil, že na 95% pomůže. Terapii nehradí pojišťovna. Po ukončení terapie, za kterou jsem celkem zaplatila přes 1500 Kč, nepřišel žádný výsledek a nohy byly bolestivé dál.
Další léčebnou metodu pan doktor nenavrhl s konstatováním, že bolest musím vydržet. Při návštěva jiného ortopeda jsem se dozvěděla jiné a další léčebné metody, o kterých MUDr. Kopeček neměl bohužel ani ponětí. Myslím, že jako lékař je průměrný, alespon dle mé zkušenosti.

Patří mezi nejlepší doktory, vždy mi pomohl

Ověřený profil

úžasný pan doktor...babička na něho stále vzpomíná :)

Ověřený profil

No mě 1x dost pomohl s kotníkem po auto nehodě, ale po 2. se mi nelíbil jeho postup léčby s ramenem (rok bolestí a jen léky a masti), tak jsem navštívil nem.Kyjov a hned se plánovala operace. ta dopadla na 90%
ale i tak ho všem doporučuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti