Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace
Hradecká 167, Vysoké Mýto

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Ordinace Jiný

Dobrý den, dnes jsem u pana doktora podstoupil kolonoskopické vyšetření. Celé jsem to prospal a o ničem nevím. Naprosto bezbolestné a bez jakéhokoliv problému. Probudil jsem se až na dospáváku. Pan doktor je milý a ochotný. Rozhodně se není čeho bát.

J
Umístění: Ordinace Jiný

Ve Vysokém Mýtě,jsem podstoupila kolonoskopii..Pan Dr Klouda výborný , příjemný, sestřicky taky.Takze za mě mohu jen doporučit.A i u vchodu paní na recepci velice příjemný přístup.. DOPORUČUJI

V
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je velice příjemný, komunikativní, vše podrobně vysvětli. Sestřičky velmi milé. Všem ho velice doporučuji. Podstoupil jsem u něj kolonoskopii i gastroskopii. O vyšetření jsem vůbec nevěděl. Opravdu doktor na svém místě, kdyby takových bylo více.


J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Kolonoskopie

Dobry den.dnes jsem podstoupila kolonoskopii u p.doktora Kloudy a byla jsem velice spokojena.Dekuji p.doktorovi i sestrickam za mily pristup a peci.


Ověřený profil

Dobrý den, dnes jsem byla u pana dr.Kloudy na vyšetření kolonoskopie. Moc příjemný a uklidňující přístup od pana doktora i celého zdravotnického personálu na tomto oddělení. Jsou to profesionálové na svém místě. Děkuji za vaši péči. Kropáčková


Ověřený profil

Dobrý den,ráda bych poděkovala panu doktorovi Kloudovi,za jeho vzorný přístup k pacientovi,za jeho velmi vstřícné a milé chování.Byla jsem u něj na gastroskopii,kolonoskopii a teď jsem čerstvě po operaci pupeční kýly.Jsem velmi spokojena jak s profesním i lidským přístupem,kterého se mi od pana dokrora vždy dostalo. Bylo mi ctí,že jsem mohla být v péči tak vinikajícího lékaře. Štěpánková Jana.


Ověřený profil

Kdo se bojí kolonoskopie,ať jde do Vysokého Mýta.Pan doktor Klouda je velmi šikovný,prostě profesionál,personál vynikající,lidský přístup,pokud máte problém s bolestivou kolono jako já (po ozařování),lze i řízená analgosedace s anesteziologem.(např.Ústí nad Orlicí neprovádí!)Můžu to porovnat,třikrát jsem byla v jiné nemocnici a běs děs.Takže jsem se velmi bála, ale výkon jsem prakticky prospala,nic si z něj skoro nepamatuji,asi 3x trochu zazlobily zatáčky,ale jinak v pohodě.Doporučuji :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu