Hradecká 167, Vysoké Mýto

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Dobrý den, dnes jsem u pana doktora podstoupil kolonoskopické vyšetření. Celé jsem to prospal a o ničem nevím. Naprosto bezbolestné a bez jakéhokoliv problému. Probudil jsem se až na dospáváku. Pan doktor je milý a ochotný. Rozhodně se není čeho bát.

Umístění: Ordinace Jiný

Ve Vysokém Mýtě,jsem podstoupila kolonoskopii..Pan Dr Klouda výborný , příjemný, sestřicky taky.Takze za mě mohu jen doporučit.A i u vchodu paní na recepci velice příjemný přístup.. DOPORUČUJI

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je velice příjemný, komunikativní, vše podrobně vysvětli. Sestřičky velmi milé. Všem ho velice doporučuji. Podstoupil jsem u něj kolonoskopii i gastroskopii. O vyšetření jsem vůbec nevěděl. Opravdu doktor na svém místě, kdyby takových bylo více.

Umístění: Ordinace Kolonoskopie

Dobry den.dnes jsem podstoupila kolonoskopii u p.doktora Kloudy a byla jsem velice spokojena.Dekuji p.doktorovi i sestrickam za mily pristup a peci.

Dobrý den, dnes jsem byla u pana dr.Kloudy na vyšetření kolonoskopie. Moc příjemný a uklidňující přístup od pana doktora i celého zdravotnického personálu na tomto oddělení. Jsou to profesionálové na svém místě. Děkuji za vaši péči. Kropáčková

Dobrý den,ráda bych poděkovala panu doktorovi Kloudovi,za jeho vzorný přístup k pacientovi,za jeho velmi vstřícné a milé chování.Byla jsem u něj na gastroskopii,kolonoskopii a teď jsem čerstvě po operaci pupeční kýly.Jsem velmi spokojena jak s profesním i lidským přístupem,kterého se mi od pana dokrora vždy dostalo. Bylo mi ctí,že jsem mohla být v péči tak vinikajícího lékaře. Štěpánková Jana.

Kdo se bojí kolonoskopie,ať jde do Vysokého Mýta.Pan doktor Klouda je velmi šikovný,prostě profesionál,personál vynikající,lidský přístup,pokud máte problém s bolestivou kolono jako já (po ozařování),lze i řízená analgosedace s anesteziologem.(např.Ústí nad Orlicí neprovádí!)Můžu to porovnat,třikrát jsem byla v jiné nemocnici a běs děs.Takže jsem se velmi bála, ale výkon jsem prakticky prospala,nic si z něj skoro nepamatuji,asi 3x trochu zazlobily zatáčky,ale jinak v pohodě.Doporučuji :-)