Pavel Humpolíček, psycholog Bystřice pod Hostýnem

PhDr. Pavel Humpolíček

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Lipnická 1135, Bystřice pod Hostýnem
PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D.

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Kounicova 61, Brno-střed, Brno
PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D.

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

F
Umístění: jiné místo Jiný

Psycholog s vytrvale lidským přístupem. Zajímá jej Váš problém, ne peneženka. Zároveň skvělý učitel na Masarykově univerzitě. Za roky praxe má pan doktor široké povědomí a interdisciplinární kontakty a rozhled.

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Když Vám dal život políček, pomůže Humpolíček.

Tahle veršovačka mě napadla, když jsem se rozhodla sem, vložit recenzi.

Přeji všem, kteří ji čtou, aby učinili stejně šťastnou volbu člověka, za nímž si půjdou pro pomoc, jako se podařilo mně.

Terapie je totiž umění a někteří je umí dobře, jiní lépe a a ještě jiní jsou prostě špička.

Mým životním štěstím bylo, že jsem v nouzi potkala právě pana doktora.

Děkuji mu tímto za život, co zase stojí za to žít.

J.Č.

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Zachranil mi zdravi, pak manzelstvi a nyni i dceru. Vdecim panu doktorovi za spokojeny a smysluplny zivot. Dekuji! S.K.

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Great Person, Great Professional! Empathetic but consistent, wise /not only intellectual/, clever and intuitive, supportive but challenging.

Glad I met him soon, helped much.

Best recommendations.

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Just two words: THANK YOU!

Sorry to write in English (I am not fluent in Czech, just passive knowledge).

Reasons of therapy: Healths issues - psychosomatics.
Previous therapies: 5 years - almost no improvement, no positive results.
Therapy with Dr. Pavel (2017-2019): 2 years (half year regularly, than 1,5 year via e-consultations).

After just 5 sessions he achieved more, than three psychologists before him. Than 5 sessions of improvement, and than 10 sessions via Skype and email to finalize the process.

Now, almost two years with no troubles!

I am happy I met this specialist in Brno.

I can recommend Dr. Pavel to anyone with psychosomatic issues (and not only).

Once more: Thank you!

Umístění: Akademické centrum poradenství a supervize Jiný

Prostě profesionál! Cca 10 konzultací před 2 lety kvůli zdrav. stavu - psychosomatika. 5 let potíží vyřešeno po 5 konzultacích. Doporučení na dovyšetření, změnu léků a diety. Pak už jen dolaďování detailů. Prostě skvělá zkušenost! Před tím různí lékaři a dva psychologové a nic. Když jsem se ho ptal, jestli sem můžu napsat, řekl mi, že si toho váží, ale že reklamu nepotřebuje. Asi proto sem nikdo k němu nic pár let nenapsal. A jen upřesnění k místu: Pan doktor má klidnou ordinaci na Kounicové v Brně (naprostý klid, okna do dvora) a lidem se věnuje opravdu naplno. Takže jediný problém je, dostat se k němu do péče! A to i proto, že si drží kvalitu a taky, že si bere dost lidí i zdarma, když mají nějakou krizi nebo fakt problém, jak to bylo u mne! Takže za mne osobně: Moc děkuju a doporučuju!

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D.

K panu doktorovi jsem prisel s nadeji, ze uz nukoho lepsiho mit nemohu a ze bych mohl zjistit pricinu svych problemu. Domluvili jsme se dopredu na terapii, dostal jsem terapii jinou na kterou uz dochazim k jinemu doktorovi. pro me ztrata casu a penez. ordinace ve skolni ucebne ve skolni lavici mi na uvolneni nijak nepridala a sklenene dvere ucebny kteryma neustale nekdo nakukuje taky ne.skoda

Š

Já bych o doktorech, z medicíny i psychologů, se kterými jsem se setkala bych mohla napsat knížku a říkejte si tu všichni,co chcete,ale pan Humpolíček, je fakt vstřícný a člověk na tom svém pravém místě, který mi pomohl a pomáhá...

Skvely supervizor!

Jen se připojuji k těm webovkám (www.hump.cz), protože ty fakt byly dřív děsné... už vypadají líp... a taky tam pan doktor dal docela zajímavé odkazy ke stažení... Když už má tak málo času, aspoň to vyrovnává na webu... moc mi pomohl... děkuju a přeju vše nej...!

P.S. Na tom původním odkazu (psycholog.coolnet.cz) zůstaly volně k dispozici kontakty na všechny hypnoterapeuty... to taky o něčem vypovídá :o)