Pavel Humpolíček, psycholog Bystřice pod Hostýnem

PhDr. Pavel Humpolíček

Psycholog Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Lipnická 1135, Bystřice pod Hostýnem
PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D.

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí
Kounicova 61, Brno-střed, Brno
PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D.

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Great Person, Great Professional! Empathetic but consistent, wise /not only intellectual/, clever and intuitive, supportive but challenging.

Glad I met him soon, helped much.

Best recommendations.

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D. Jiný

Just two words: THANK YOU!

Sorry to write in English (I am not fluent in Czech, just passive knowledge).

Reasons of therapy: Healths issues - psychosomatics.
Previous therapies: 5 years - almost no improvement, no positive results.
Therapy with Dr. Pavel (2017-2019): 2 years (half year regularly, than 1,5 year via e-consultations).

After just 5 sessions he achieved more, than three psychologists before him. Than 5 sessions of improvement, and than 10 sessions via Skype and email to finalize the process.

Now, almost two years with no troubles!

I am happy I met this specialist in Brno.

I can recommend Dr. Pavel to anyone with psychosomatic issues (and not only).

Once more: Thank you!

Umístění: Akademické centrum poradenství a supervize Jiný

Prostě profesionál! Cca 10 konzultací před 2 lety kvůli zdrav. stavu - psychosomatika. 5 let potíží vyřešeno po 5 konzultacích. Doporučení na dovyšetření, změnu léků a diety. Pak už jen dolaďování detailů. Prostě skvělá zkušenost! Před tím různí lékaři a dva psychologové a nic. Když jsem se ho ptal, jestli sem můžu napsat, řekl mi, že si toho váží, ale že reklamu nepotřebuje. Asi proto sem nikdo k němu nic pár let nenapsal. A jen upřesnění k místu: Pan doktor má klidnou ordinaci na Kounicové v Brně (naprostý klid, okna do dvora) a lidem se věnuje opravdu naplno. Takže jediný problém je, dostat se k němu do péče! A to i proto, že si drží kvalitu a taky, že si bere dost lidí i zdarma, když mají nějakou krizi nebo fakt problém, jak to bylo u mne! Takže za mne osobně: Moc děkuju a doporučuju!

Umístění: PhDr. Pavel Humpolíček, Ph.D.

K panu doktorovi jsem prisel s nadeji, ze uz nukoho lepsiho mit nemohu a ze bych mohl zjistit pricinu svych problemu. Domluvili jsme se dopredu na terapii, dostal jsem terapii jinou na kterou uz dochazim k jinemu doktorovi. pro me ztrata casu a penez. ordinace ve skolni ucebne ve skolni lavici mi na uvolneni nijak nepridala a sklenene dvere ucebny kteryma neustale nekdo nakukuje taky ne.skoda

Š

Já bych o doktorech, z medicíny i psychologů, se kterými jsem se setkala bych mohla napsat knížku a říkejte si tu všichni,co chcete,ale pan Humpolíček, je fakt vstřícný a člověk na tom svém pravém místě, který mi pomohl a pomáhá...

Skvely supervizor!

Jen se připojuji k těm webovkám (www.hump.cz), protože ty fakt byly dřív děsné... už vypadají líp... a taky tam pan doktor dal docela zajímavé odkazy ke stažení... Když už má tak málo času, aspoň to vyrovnává na webu... moc mi pomohl... děkuju a přeju vše nej...!

P.S. Na tom původním odkazu (psycholog.coolnet.cz) zůstaly volně k dispozici kontakty na všechny hypnoterapeuty... to taky o něčem vypovídá :o)

Co dodat - maximalni spokojenost - kez by takovychto profesionalu bylo vic a vic - moc mi pomohl! Diky!

Souhlasím s kladně hodnotícími: profesionální přístup, vstřícné služby, cenová dostupnost v poměru ke kvalitě péče, zaměření na efektivitu intervence... a přitom lidský přístup... co víc si přát... děkuju...

Jen upozorňuji, že pan doktor má jiné webové stránky, než které jsou zde uvedeny:

www.hump.cz

Jinak souhlasím s těmi spokojenými a přidávám své hodnocení.