Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Před lety mi pan doktor pomohl, bohužel druhá zkušenost byla opačná. Dle přístupu a řečem, které vedl, jsem jen líná pracovat. Koukl na staré výsledky z MR a řekl, že mám jít pracovat. Jiný lékař, ke kterému jsem šla, mě na MR objednal a zjistil, že mám výhřez ploténky, která je ještě natržená, útlak nervového kořene atd. Takže ne, nejsem jen líná a pan doktor by se neměl koukat na to, zda je mu pacient sympatický a dle toho léčit/neléčit.

Pana doktora mám moc ráda a děkuji mu za vše.Jeho léčení ma smysl je to doktor na svém místě... Akorát by to občas chtelo víc empatie hl na citlivější pacienty jako jsem napr.já

mam vybornou skušenost da se řict že mi zachranili život diky peči a spravne diagnoze dnes jsem ješte tady co se tyče chovani bylo a je opravdu na vysoke urovni dekuji za vše

Mám výbornou zkušenost. Měla jsem hodně vážné zdravotní problémy, přestávala jsem chodit a pan doktor zhodnotil můj zdravotní stav, pomohl mi včas absolvovat potřebná vyšetření a poté, co určil správnou diagnozu, mi vyjednal i operační zákrok krční páteře ve výborné nemocnici v Liberci. Díky němu dnes mohu chodit a pracovat.