Sam.ord. PL - stomatologa
náměstí Míru 78, Svitavy

K p. doktorovi jsem přešel asi před třemi roky a nemohu si stěžovat! Jedná se o mladého lékaře s neskutečně profesionálním, odborným a chápavý přístupem. Na žádost umrtví a vše podrobně vysvětlí. Pracuje v moderní ordinaci, kde je například i rentgen, který pravidelně využívá.

Velmi spatne zhotovene korunky a i pres to ze za ne dostal necelych 15tis. je nevydal velice arogantni clovek .

Pan doktor je arogantní, velice rád dává najevo, že on je někdo a vy jste jen nic se zkaženými zuby. Je zbytečně předražený a pořád chce vykonávat nějaké zbytečné zákroky v řádech několika tisíců, aniž by se vás pořádně zeptal zda o mě máte vlastně zájem. Naposledy mi vytrhl zub bez toho, aniž by mi začala působit anestezie, takže se mi po tvářích koulely slzy jako hrachy a k umrtvení došlo až při výstupu z ordinace, až bylo po všem. Po cca asi půl roce mi z vytrženého místa z dásně začaly vyrůstat střepy z roztříštěného zubu, které tam zůstaly a zarostly. Špatných zkušeností je více, takže za sebe nedoporučuji

Chodila jsem k panu doktorovi několik let, ale posledně mi došla trpělivost a našla si jiného,lepšího stomatologa, který se s panem Horákem nedá srovnat. Preventivní prohlídky byly honem honem, lepší plomby ani nenabídne, netroufl si ani vytrhnout osmičku stoličku, místo toho mě hnal na nemocniční zákrok pod narkózou. Drzostí pro mne ale bylo to že si řekl o poplatek 30 Kč i za preventivní prohlídku. U nového stomatologa jsem nadmíru spokojená a již bych neměnila.

Neuvěřitelně arogantní člověk. Rozhodně nedoporučuji. Zákroky dělá bez konzultace s Vámi předražené a když se ozvete jen člověka uráží.Dokonce mně jednou tvrdil, že syn má pět kazů a že teď nemá čas mu zuby spravovat a objednal nás až za dva měsíce, že mu spraví první dva. Na to jsem hledala jiného stomatologa, což byl opravdu docela problém. Ale podařilo se a na vstupní prohlídce paní doktorka konstatovala,že syn je bez jediného kazu!!! Horák si potřeboval jen na někom vybít svoje komplexy a špatnou náladu. Nemá ode mě žádný pomyslný bod ani jako doktor a už vůbec ne jako člověk.

hrozný doktor, radši neeeeee

Nikdy už tam nevstoupím. Vůbec neřešil akutní bolest a tvrdil mi, že mě bolí jiný zub, přitom mi zavřel zub i se zánětem. Když mi bral nerv, vůbec mi to neumrtvil. Když jsem se dostala se zuby do hradecké fakultní nemocnice, tak si mi tam ten jeho výtvor fotili, že to v životě neviděli a asi to dnes ukazují na přednáškách. Dokonce jsem zjistila, že se mi omylem provrtal do druhého zubu, což ze snímků, které dělal musel vědět. Nechal to tak a o zub jsem přišla. Hrozný člověk, lajdák a evidentně nešikovný. Chodím teď přímo do fakultní nemocnice a je to obrovský rozdíl, jsou tam odborníci, kteří vás nenechají se trápit a občas se nechám ošetčit i studenty, kteří jsou o moc lepší než tento "doktor", až budete mít opravdový problém -potřeba korunky, můstku, zánět, vyražený zub..., prostě ne jen běžný kaz, tak pochopíte...

Já si taky na práci doktora Horáka nemůžu stěžovat. Z mého hlediska je to dobrý stomatolog.

K doktoru Horákovi jsem přešel i s celou rodinou od jiného stomatologa, chodíme k němu již několik let, s jeho prací a přístupem k pacientovi jsem maximálně spokojen. Vše zkonzultuje, vysvětlí, upozorní i na potřebnou finanční spoluúčast pacienta. Plomby drží, můstek na jedničku, nemůžu jsi na nic stěžovat, já ho můžu jenom doporučit!

Nemohu souhlasit s negativnim hodnocenim na praci doktora Horaka.Presla jsem od jineho stomatologa a musim rici, ze se jejich prace a pristup k pacientovi nedaji srovnat. Neni pravda, ze by doktor Horak brousil zuby ci delal jine stomatologicke zakroky bez porady s pacientem.Vzdy vse peclive zkonzultuje , upozorni na vyhody ci nevyhody, na financni ucast pacienta.Je pravda, ze osetreni neco stoji, ale kdo chce kvalitu, musi pocitat i s financemi.Muj syn , ktery zije v Praze by mohl povidat, jak tam se sypou penizky lekarum do kapsy.Jsem spokojena a vsem pana doktora Horaka doporucuji. Sestricka je mila a nikomu nic nevnucuje, vse je v kompetenci lekare.