ORL Poliklinika Blatná
Jana Wericha 502, Blatná

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Naprosto nejvíc zbytečná ztráta času u doktora co jsem kdy zažila! Podle zkušenosti ostatních co čtu ale dává všem stejnou diagnózu :-D Mně ji dal téměř ještě ve dveřích aniž bych přesně popsala mé problémy. Všichni prý máme tu stejnou civilizační chorobu a to díky tomu, že dýcháme :-D Souhlasím s tím, že dnes je ovzduší plné špatných věcí, ale tam to končí. Opakující se záněty hltanu i hrtanu, vysoké horečky, slabosti a bolest těla že člověk není schopen ani vstát z postele - to fakt není kvůli tomu že dýcháme horší vzduch nebo z alergie... A léčba? Kortikosteroidy do nosu! A jako třešinka na dortu tento lékař působí v privátním Canadian Medical, kde člověk platí nemalé peníze aby se mu dostalo kvalitních služeb a toto je výsledek.

K panu doktorovi jsem šla s rýmou a bolavým uchem. Pan doktor mě vyšetřil a řekl mi že mě ucho bolí protože mám křivou nosní přepážku což je nesmysl. Že mám oteklé sliznice a rýmu z alergie,ale já žádné alergie nemám a nevím od kdy je zelená rýma alergická a také když jsem řekla že jsem měla 37,5 tak to je ještě normální . Celkově byl pan doktor nepříjemný, povýšenecký a celou dobu koukal do počítače na místo mě do očí. Asi ho moc nedoporučuji

Umístění: Ordinace Jiný

Čekal jsem na termín 2 měsíce a když jsem přišel,
tak mi bylo řečeno, že termin byl zrušen. Ok. Přišel jsme na druhý domluvený termín kde se pán doktor udivoval, jakto že jdu o dva měsíce později než je žádanka. Nenechal mě doříct co mi je s úplně mě odbyl, prohlédl mě na 2 minuty a řekl mi, že to co mám má každý v tehle republice a tím skončil. Nejhorší lékař jakýho jsem potkal. Nikomu nedoporučuji!!!

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor mi vicemeně vůbec neléčil s tím, že podobný problém má mnoho lidí. Žlutou rýmu považuje za alergii. Podivné celé odd. na Budějovické, 2 měsíce jsem tam docházela a byla bez léčby, pomohla pouze změna ORL. Tam mě již nikdo neuvidí a panu doktorovi se budu důsledně vyhýbat.

Je nejlepší protože.