Pavel Herzinger, praktický lékař Brantice

Praktický lékař pro dospělé

Zátor 98, Opava
Praktický lékař pro dospělé

Názory

Velmi špatné zkušenosti, žádné empatie, žádná ochota pomoci. Doufám, že s panem doktorem již nebudu jednat.

Mám jen ty nejlepší zkušenosti s panem doktorem. Vždy ochotně vyslechne potíže a pak podrobně vysvětlí onemocnění. Kdyby takových lékařů byl více.

Mám jen ty nejlepší zkušenosti s panem doktorem.

Nebývám moc nemocná, ale když jsem byla, vždy pan doktor zvolil správnou léčbu. Jsem velmi spokojená. Pan doktor je hodný a sestřičky milé.

Perfektní lékař s velkým porozuměním a smyslem pro detail

navštívil jsem pana doktora při jednom ze svých výletů po houbách z důvodu náhlé nevolnosti a s obavou zda mně přijme,když nejsem jeho pacient. nejenže mne přijal,ale i diagnostikoval poměrně závažné onemocnění. díky jeho diagnoze ,kterou napsal ve zprávě mé paní doktorce mne začala pořádně léčit ,když předtím jsem byl podezřelý pomalu ze simulace. jednání pana doktora svědčí o lidském i odborném potenciálu a doposud jsem se s tak příjemným lékaře nesetkal a své poděkování vyjadřuji v této anketě.