Pan Forejtek, je snad nejlepší veterinář, ke kterýmu můžem chodit. S naším pejskem jsme navštěvovali zhruba už asi tak 3 veterináře a žádný se nevyrovná panu Forejtkovi. Než vůbec něco začal dělat našemu pejskovi, tak si s ním chvíli povídal a hladil ho a pak začal s vyštřením. Tímto se náš pes aspoň trochu uklidnil. V ordinaci má vždy čisto. Nyní k němu chodíme už se dvěma pejsky a nikdy bych ho neměnila. A i když má o trochu vyšší ceny než ostatní veterináři či veterinář v Židlochovicích, tak mi to nevadí. Za zdraví u svého mazlíčka si radši připlatím, než aby byl ošetřován ve špíně a veterinářem bez citu. Jde vidět, že tuto práci dělá proto, že ho to baví a má rád zvířata a ne pro byznys.

Nerudova 770, Židlochovice
MVDR. PAVEL FOREJTEK, CSC. (mapa)

k panu doktorovi chodíme s kocourem a kočkou. Kočku nám i kastroval. Jsme s ním velmi spokojení, je to šikovný a příjemný doktor. Dokáže poradit, má lidský přístup.