Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: jiné místo urologické konzultace

ochotný i ve svém volnu, profesionál, má znalosti i přírodních produktů a psychologie, proto ochotně poradí i k okolnostem zdravotních problémů.

Dlouho mě trápily bolesti v podbříšku. Žádný doktor mi nekontroloval prostatu, protože jsem mladý. Až tady tento doktor, poté co jsem mu vysvětlil mé potíže rozhodl, že zkontroluje prostatu. Odhalil chronický zánět prostaty. Jako jediný doktor po roce. Samozřejmě vyšetření není příjemné, ale odhalil to.

Necitlivé průpovídky vůči 6-letému dítěti, kterému se vyšetření samozřejmě nelíbilo. Z mého pohledu neprofesionální a lidsky nepřijatelné. Nedoporučuji.

Mé prblémy pan doktor sleduje a řeší nad rámec svých povinností a cítím, že chce opravdu pomoci.
Nemám pocit tuctového pacienta, vždy pečlivě studuje a hodnotí můj zdravotní stav.

Jsem úplně nadšená; mám z pana doktora skvělý pocit- odborník na slovo vzatý, pečlivý. Jde vidět, že své práci rozumí- velmi pohotový a navíc má velice milé klidné příjemné vystupování, vše vysvětlí. Sestřička je také rychlá,milá, vtipná, žádná spící pana.skvělý tým- kěz by bylo více takových ordinací!

Ackoliv mne uz pres rok trapi caste moceni, vystridala jsem nekolik urologu. Ovsem tenhle lekar (jako jedinny) dela vse pro to, aby mi pomohl. Diky pane doktore!

Pan doktor se stará o mého tatínka už mnoho let a stará se bezvadně - mohu posoudit i jako zdravotník. Tatínek chodí na kontroly pravidelně a rád, má v lékaře důvěru, dr.Erdös je pečlivý, dělá svou práci výborně a hlavně rád.

Jen by měl dbát více na svou životosprávu. Vyběhne vždy naproti do stánku pro nějaký blaf v papíru, zhltá ho a šup, už mám zase jeho milý prstík v análku (vyšetření prostaty). Máme ho rádi a máme o něj starost. Ne o ten prstík, o pana doktora přeci!!! :-)

Velmi ochotný pan doktor, který při vyšetření vše vysvětlí. Jeho přístup k pacientům je téměř ukázkový.
Stejně tak sestřička je úžasná. Profesionálka, která dokáže zavtipkovat. :) Člověk se k nim skoro těší.
Kéž by takových bylo víc.

U pana doktora jsem byl poprvé a hned se mi maximálně věnoval, bez jakýchkoliv okolků provedl všechna vyšetření, vše mi vysvětlil. Oceňuji nejen jeho odbornost, ale také citlivý přístup k pacientovi

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Je mi 41 a zhruba před rokem se mi začalo stávat, ze mi uniká moč. Často se mi stává, že večer jdu na toaletu, potom vlezu do sprchy a po opuštění koupelny cítím potřebu jít na toaletu opět. A občas v noci už ani nestihnu na záchod jít.
Žádné jiné zdravotní problémy nemám, nekouřím, alkohol piji občas a s limitem, sportuji.
Rád bych se zeptal, kde může být problém?

Děkuji za odpověď

Viktor

Často se tak může dít např.při chronickém zánětu prostaty. Určitě je vhodné urologické vyšetření.

MUDr. Pavel Erdös

v lednu jsem měl horečky, hrozně jsem se potil a během následujících dní se to zhoršilo. Pálilo mě močení, moč zapáchala a v moči se i objevila krev. Byl jsem u urologa, dostal jsem antibiotika na týden.
Týden uběhl a problémy se vrátily. Byly mi tedy nasazeny další antibiotika, tentokrát silnější (1-1-1 Augmenting 625 mg) na 10 dní a k tomu probiotika. Po dobrání jsem dal vzorek na kultivaci a dozvěděl jsem se že zánět už je pryč. Bohužel ale jisté problémy přetrvávají.
Po dobrání antibiotik se mi pořád nepříjemně močili a moč pořád nepříjemně zapáchala. Taky jsem měl dva červené pupínky na žaludu, a na těch červených "oblastí" se mi loupala kůže.
Koupil jsem si proto canesten a d-manosu.
Teď už jsou to dva týdny co jsem aplikoval canesten na žalud a předkožku a d-manosu jsem už dobral. Pupínky zmizely, bohužel ale se mi pořád nepříjemně močí a ten zápach moči přetrvává.
Co mám dělat?
Předem děkuji za odpověď.

Určitě by se měla znovu vyšetřit moč odebraná středním proudem a to včetně kultivace. Nutno také
vyloučit zánět prostaty, který se může chovat obdobně a moč při něm bývá negativní. To vše cestou spádového urologa.

MUDr. Pavel Erdös