Odborný lékař ortopedie
Tyršova 21, Nový Jičín

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie

Chodila jsem k němu jako dítě.Moje mamka ho upozornila s podezřením že mám ploché nohy ale on bez žádného jiného vyšetření začal léčit skoliózu páteře řešením koreztu nosila jsem ho skoro 3 roky a když jsem chtěla nový tak mi řekl v patnácti letech moc jíš nemáš nárok na další,, nevím co čekal když se v tom nedalo hýbat.. tak už vypisoval papíry na operaci po 5 letech mi zjistili že jsem operaci podstoupila a korzet nosila téměř zbytečně jelikož problém byl v nohou. Takže já určitě nedoporučuji..

Myslela jsem, že mi pomůže, píchal mi injekce, které nebyli levné a pak řekl, že jsem zcela zdravá a nepotřebuji žádnou lékařskou pomoc. Po další návštěvě mi řekl, že jestli chci uvolnění z TV, tak že mám uvažovat o operaci, jinak že mi ho nenapíše.
Nechápu proč se zmiňoval o operaci, když řekl, že žádnou lékařskou péči nepotřebuji a že jsem zcela zdravá...

Myslel jsem si že vše rozchodím bez lékaře, ale nešlo to. Naštěstí je tu pan doktor Andrýsek, který mi pomohl a nyní nemám problém s další návštěvou. Profesionální a přitom příjemné jednání. Z mé strany naprostá spokojenost.

Byla jsem tam,jen 2krát s dcerou a už nikdy více,arogantní chování pana doktora mě šokovalo a i dceru natolik,že z představy další kontroly nemůže spát a bojí se k němu jít. Má skoliózu a pan doktor jí řekl,že jí tam nemá co bolet a rozmyslí si,co v tělocviku dělat nechce a naznačoval nevhodným způsobem,že se chce ulívat z tělocviku.Celkem se mi jeho přístup nelíbil a raději okamžitě hledám jiného ortopeda.

Velice dobrý je v radách typu "Musíte shodit kila" po oblíbeném vážení (na váze). Jinak rád objednává k nové návštěvě bez nějakých léčebných zákroků.

Dlouho jsem si myslel, že ortopeda nebudu potřebovat. Mýlil jsem se! Ještě, že je tu pan MUDr Andrýsek. Předcházející dobrá pověst nelhala!

Odborník na svém místě.

ja sem spokojena i rodiče jsou spokojeni

arogantní a jsem ráda,že tam už nechodím !!!

Omlouvám se Vám za mé velmi nevhodné vyjádření mého názoru na Vaši osobu. Přiznávám, že vzniklo mým zkratovým jednáním.

děkuji za pochopení Vaněčková