Zahradní 580, Bystřice nad Pernštejnem
Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní psychiatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Města Bystřice n.P. s.r.o. psychiatrické vyšetření

Špatně se mi čtou negativní názory, protože já mám naopak tu nejlepší zkušenost s panem doktorem. Vždy vyslechne mé potíže a poradí. Lidský přístup, žádná povýšenost, tak jako mám zkušenosti
s předešlou ,,doktorkou", která byla v práci hlavně kvůli penězům.

Opravdu mi vadí přítomnost sestry,mělo by to být diskrétní,a ona mi tam opravdu vadí,pan doktor je vstřícný,ale povídat se s ním nedá,

Souhlasím s negativním hodnocením předchozích, nenechá vás domluvit, hlasité uhozy stroje musíte překřikovat, souvislosti pospojuje a napíše úplně jinak než mu je řeknete, jde to tam jak na běžícím páse, pokud se pohotově a přesně nevyjádřím, tak vám dává najevo že ho zdržujete a obtěžujete - to je můj dojem, nedá vám moc prostoru na vyjádření se, možná by sám potřeboval psychiatra, ne nadarmo se říká "kdo s čím zachází, tím taky scházi", diagnostik asi dobrý, ale celkový dojem z něho mám špatný. NEVĚŘÍ PACIENTOVI.
Sestra je příjemná, ale podle mě nemusí poslouchat co lékaři povídám.

Š

plně souhlasím s negativním hodnocením předchozích, dodávám, že nevěří pacientům, nezajímají ho žádné okolnosti, příčiny, žádná diskrétnost, jen píše léky, nemůže někoho léčit, když mu nevěří a s arogancí mu vlastní pacienta odpálkuje, vystresuje až do další návštěvy, stále dokola....

Velmi dobrý přístup k pacientům,ochotný,příjemný,myslím,že i po odborné stránce na úrovni.Pouze jedna malá výtka.Neustálá přítomnost sestry při vyšetření,což je myslím zbytečné.Lepší by byl hovor mezi čtyřma očima.

Co dotat, člověk na svém místě.