Doporučení otorinolaryngologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Čelákovice

• „Já mám s paní doktorkou výbornou zkušenost, šla jsem k ní na základě doporučení několika lidí. Hned poznala problém, byla hodně milá, pouhým okem hned odhalila i další věci. Škoda, že není obvodní lékařka. Sestra byla také v pohodě, hodná. Navíc to tam šlo i celkem rychle. Nechápu negativní hodnocení zde. Více

Kojetická 1021, Neratovice Mapa

Ušní, nosní, krční ambulance

• Otorinolaryngolog

„Mudr Eva Pročková nejlepší lékařka u které jsem byl já i syn,milá vstřícná,vše vysvětlí a profesionální přístup k potřebné lečbě,Děkuji Miloš Více

Tererova 1356, Praha Mapa

ORL a akupunktura

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor Kluh mi navrátil sluch. :-) V letech 2012 a 2013 mi velmi úspěšně transplantoval ušní třmínky, díky kterým mě navrátil do plnohodnotného života. Cítila jsem znovuzrození a má vděčnost je doživotní. Jeho přístup je profesionální na všech úrovních - jak odborných, tak lidských. Je ochotný, vstřícný, usměvavý, citlivý, podporující, zajímající se a v neposlední řadě velmi zkušený ve svém oboru. Velmi doporučuji. Více

Fakultní nemocnice v Motole

• „Naprosto skvělá paní doktorka. Empatická, trpělivá,velmi ochotná,precizní,vstřícná. Skvělé jednání s dětmi a vysvětlení, co se bude dít. Dnes se synovi v ordinaci spustila krev z nosu,což nijak nesouviselo s vyšetřením, paní doktorka hned poskytla pomoc a to nejen zastavováním krvácení,ale i otírání ušpiněného syna, jeho uklidnění, dostal i vodu a odměnu. Zabralo to dost času, ale paní doktorka nebyla nijak nervozní, tak tímto se omlouváme pacientům,kteří šli po nás, tato situace byla naprosto nečekaná a děkujeme paní doktorce i velmi ochotné sestřičce. Více

Fakultní nemocnice v Motole

• „Doporučuji!!!! Paní doktorka je rychlá, pohotová a ví co dělá.. Pro někoho kdo ji vidí poprvé - asi razantnější přístup Více

Stankovského 1643, Čelákovice Mapa

Sam. ord. lék. specialisty - ORL

• „Detailní vyšetření, perfektní vysvětlení co a proč paní doktorka dělá a co mam cekat v dalších dnech, vše receno pro laika naprosto pochopitelně. Takto informovana jsem z zadne ordinace ještě neodchazela. Pritom netvrdnete v ordinaci zbytečně dlouho, neboť paní doktorka je věčná, takže se ani nedělají fronty v čekárně. Takto přesně si predstavuji kvalitní lekarskou péči Více

Fakultní nemocnice v Motole

• „S paní doktorkou jsem byla vždy velmi spokojena.Nedávno jsem tam byla a byla tam úplně jiná doktorka.Nevíte někdo kam se přestěhovala paní doktorka Zdeňka Fraňková???Děkuji Více

Wolkerova 603, Brandýs nad Labem Mapa

Sam. ord. lék. specialisty - ORL

1 názor

„Pan primář Gerych je osobnost, která má na svém pracovišti pořádek a respekt. Je vynikající odborník s lidským přístupem i v případě konzultací rodiny o onkologicky nemocném. Vše vysvětlí a hlavně pomůže. Takových primářů nemá Thomayerova nemocnice dost. Sylva Špačková Více

Vídeňská 800, Praha Mapa

Thomayerova nemocnice