Lékařská zpráva

3 Počet odpovědí:
Dobrý den, ještě jsem vás chtěla poprosit, nedávno jsem vkládala otázku ohledně mého zdravotního stavu a lekářské zprávě kterou lékařka uvedla. Ptala jsem se zda k tomu měla oprávnění.Chci se zeptat jestli ta komunikace je někde dohledatelná.Vaše odpověď. Omylem jsem si ji v emailu vymazala a potřebovala bych jí ukázat svému novému obvodnímu lékaři aby mi věřil, jakou jsem dostala odpověď. Omlouvám se,vím že je tu prostor na dotazy ohledně nemocí.Byla bych moc ráda jestli je to někde uložené a můžete mi to poslat znovu. Pokud ne, zeptám se znovu. Děkuji
Dobrý den, ráda Vám zodpovím, ale vůbec nevidím jméno, tudíž netuším, jaký jste měla dotaz, tak mi to vše prosím napište. Zdravím Vás dr.Češková