Dobrý den, už od Silvestra mě trápí opar přes celou pusu a nemůžu se ho zbavit. Vždycky se mi to po

3 Počet odpovědí:
Dobrý den,
už od Silvestra mě trápí opar přes celou pusu a nemůžu se ho zbavit. Vždycky se mi to po nějaké době podaří, ale za chvíli se objeví znova. Používám zovirax, pastu na vysušování, doplňuji B komplex a C. Nic nepomáhá. Byla jsem už u kožařky, ta mi předepsala prášky a mast, mast pořád používám, prášky jsem spotřebovala. Už si nevím rady. Prosím, máte radu, jak se oparu konečně zbavit? Děkuji.
Je několik možnosti , které je vhodnější probrat osobně , kontakty jsou dostupné