Dobrý den. Upadla jsem ve Francii na lyžích. Rtg vyšetření-zaver -natažený mediální postranní vaz.

1 Počet odpovědí:
Dobrý den.
Upadla jsem ve Francii na lyžích. Rtg vyšetření-zaver -natažený mediální postranní vaz. Nedal mi ani ortezu, ani berle. Doporučil rehabilitaci.
Nohu ohnu max na 90 stupňů, pak je koleno zablokovano bolesti, mám pocit, že praskne vše, co v něm je, když bych chtěla pokračovat v ohnuti. Doufám, že to není i meniskus, koleno se dost protocilo. Bolest přítomna i v statickém stavu, ne úplně vyrazni. Doktor řekl, že se můžu na tu nohu i postavit, tak i chodím.
Někdy tam něco při pohybu přeskočí a to zabolí šíleně, i v lehu, i pri chuzi, ale jinak pomalu můžu i chodit téměř bez bolesti.
Jsem tanečnik a sportovní instruktor, nechci udělat něco, co to zhorší.
Můžu teda chodit? Nebo pár dnů jen klidovy režim?
Stalo se to v pondělí. Budu ve Francii do neděle.
Moc Vám děkuji.
Dle Vašich informací se zřejmě jedná o rupturu vnitřního menisku,který nesrůstá a bolí při rotacích včetně možného bloku kolenního kl.Vhodné artroskopické vyšetření .