Dobrý den, poslední týdny mě trápí myšlenky ohledně mé budoucnosti. Jsem stále student a přivyděláv

5 Počet odpovědí:
Dobrý den,
poslední týdny mě trápí myšlenky ohledně mé budoucnosti. Jsem stále student a přivydělávám si. V červenci jsem si našla novou brigádu. Již při zaučování jsem se v daném místě necítila dobře, bohužel po dovolené v Alpách se tento pocit ještě znásobil. Najednou mě život ve městě zaplněný prací začal děsit. Přišlo mi hrozně depresivní, že bych celý život měla strávit v kanceláři někde uprostřed města a následně za vydělané peníze se občas podívat na hory. Na horách jsem se cítila šťastně a uvolněně (což samozřejmě přičítám i tomu, že to byla dovolená), okouzlil mě místní život. Momentálně cítím, že se ve městě a ve stereotypu práce cítím nesvá, spoutaná. Když vidím svého kolegu, jak ze své práce ve stresu, nebo jak toho má hodně, tak cítím jakousi úzkost.
Najednou nevím, co mám dělat. Když se mi zdá, že už mi je lépe a mám projasněnou mysl, tak stačí maličkost a já znovu upadnu do toho skličujícího stavu, ze kterého nevím jak ven. Jsou to normální pocity, které odezní? Nebo bude lepší nějaké sezení s odborníkem?
Dobrý den,
je dobře, že věnujete pozornost svým pocitům a potřebám. Návštěvu odborníka bych doporučovala, nemůžete tím nic zkazit, alespoň si utřídíte své myšlenky a možnosti. Možná práce v kanceláři (třeba jen prozatím) není cesta pro Vás. Vzhledem k tomu, že jste student, je stádium hledání a tápání normální. Držím palce, ať najdete svojí cestu!